Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nadulici
31. aug 2010

@lucula73 dava sa trocha Cery, ked stuhne ten tuk to pekne zahusti, aj ti sa ti to zda riedke, pridala by som este varovu cokoladu do toho- urcite neublizi, a bude viac cokoladkove, a pri mixovani stuzovac.....

nadulici
31. aug 2010

pisem jak hotentot- ak sa ti to zda riedke.....

lucula73
31. aug 2010

@nadulici ďakujem za odpoveď skúsim pridať teda tej cery... 🙂 a aj stužovač?teda či to mám dať spolu alebo len jedno z toho...

hejdita
31. aug 2010

ahojky dneska mne tak napadlo 😀 jaky tvaroh se dava do tvarohoveho kremu???? kostka nebo ten meky v kelimkoch???? 😅 😀 no ja ze davam meky v kelimkoch a dneska sem koupila si kostku do palacinek a si rikam ci neni lepsi ta kostka 😅 😅 😅 😕

hejdita
31. aug 2010

@lucula73 a ja sem delala tento krem bez cery bolo to riedke ale som tam dala o jeden skuzovac viac alebo ak mas len z jednej smotany tak o polovicu a je to krasne tuhe a nieje to este tukom zatazene a je perfektny aj ja budem zajtra robit na stvrtok 😉 🙂

hejdita
31. aug 2010

@lucula73 stuzovac sem davala tesne pred slahanim 😉

lucula73
31. aug 2010

@hejdita super,vyskúšam teda......dám vedieť ako to dopadlo...pečiem tortu mamine na zajtra,má narodky,no kedy ju dokončím,neviem.... 😠

vinka
31. aug 2010

@lucula73 ja ti neporadím nerobila som ten krém.Neviem ako vyzerá 😒 Ja som robila z ladových gaštanov ale s maslom.Nie zo šlahačkou.

millada
31. aug 2010

čitam, ze tu robite nejaky krem z ladovych gastanov? Napisete mi niekto recept? Taky krem nepoznam 😅

millada
31. aug 2010

a ešte otazku, ako prenasate tortu na "zaverečnu" podlozku? Alebo ju plnite rovno tam? 😕

reruna
31. aug 2010

@hejdita já bych dala kostku, tvaroh v kelímku bývá řidší a nemuselo by to ztuhnout....
prosím prosím kdo jste dělali Bleska - nemáte nějký fotopostup na auto?

zuziq
31. aug 2010

@millada staci uvarit 3 slahackove smotany a do toho hodit 3 tycinky ladove gastany... treba nechat prevriet a trosku povarit, stale miesat. potom na noc do chadnicky... aspon na 12 hodiny a potom sa to vyslaha. takto sa tam da dat kinder cokolada, milka, kofila, proste cokolvek a je to vyyborne :o)

vinka
31. aug 2010

@millada no mne ked stuhne tak ju stuhnutú prenesiem na záverečnú podložku a poťahujem na nej.Ak sa zamaže nevadí lebo ju na úplnom konci obtriem servítkou 😉

vinka
31. aug 2010

@millada ale ten čo ti napísala zuziq nesmie ísť pod hmotu.Tortu po povrchu a po bokoch potrieš maslom s cukrom práškovým.Lebo by ti hmotu rozpustilo. 😉

millada
31. aug 2010

@zuziq , dakujem. Takze klasicky parizsky 🙂 Ten robievam ale z čokolady na varenie 😉

@vinka , tiez dakujem. Pri prvej som sa poučila, ze pod marcipan musi ist maslova 😅 Takze davate len maslo s cukrom? Lebo ja som minule do zbytku parizskeho na vrch a boky primiesala maslo.
A tu tortu prenesies na zaverečnu podlozku bez toho vrchneho kremu? Len naplnenu? 😕

reruna
31. aug 2010

@zuziq a ztužovač se nedává?

sofi07
31. aug 2010

@rybca tu mam recet, su makke hned, ale aj o niekolko tyzdnov, moja mala este teraz vyjeda medovnicky upecene v juli 🙂. mam na stranke aj bilekovu olevu, tak si kukni
http://www.tortyamedovniky.estranky.sk/clanky/o...

zuziq
31. aug 2010

@millada dost mozne, ja som parizsky este nerobila 😀
reruna ja som nedavala a kraaasne sa to vyslahalo a bolo to uplne tuhe... len sa to musi povarit a min.12 hodin v chlade

millada
31. aug 2010

@zuziq , 😀 takze ho vlastne robievas 😀
Ja davam stuzovač, ale tiez viem, ze sa nemusi, pekne sa to vyslaha 🙂

zuziq
31. aug 2010

@millada teda vlastne ano a ani o tom neviem 😀

vinka
31. aug 2010

@millada nie aj s vrchným krémom.Tak ako ju budem poťahovať si ju pripravím do chladničky a potom tuhú preložím a potiahnem.A zdobím dalej 🙂 Ale tá z ladových gaštanov nieje parížska lebo tam nejde maslo do šlahačky.To vyšlaháš na šlahačku si myslím neviem ja som to nerobila. 😀 😀 A kludne môžeš potierať aj parížskym krémom. 😉

hejdita
31. aug 2010

@lucula73 aj ty si daj pod potahovku maslovy krem alebo len maslo vymixovany s cukrom lebo slahacka a tvaroh a zelatina rozpustaju potah 😉 🙂

gabika11
31. aug 2010

ahojte, tie torty co som robila s potahom, WI, a pod to maslovo pudingovy krem,ale klasicke maslo, sa mi topi a je to v chladnicke, co robim zle?

millada
31. aug 2010

PROSIM O RADU, ake vykrajovačky si mam kupit, ked som začiatočnička. Mam si kupit nejake piestikove vypichovače, ktore robia hned aj vnútornu kresbu listkov alebo napr. sadu Floral. Co by ste mi odporučili? Dakujeeem 🙂

boldy
31. aug 2010

gabika11 ja nemam dobru skusenost po maslovo pudingovom kreme, tiez sa mi to vlnilo a topila, preto uz ju nikdy pod potah nedam 😠
millada no zalezi ako casto budes piect.. ja by som tu floral sadu urcite brala, ja ju nemam ale ked baby s tym robia paci sa mi to

evena
31. aug 2010

ahojte 🙂

děláte tu některá potah z falešného marcipánu? jaké dáváte suš. mléko, plnotučné nebo polotučné?

falešný pařížský krém topí potahy? 😕 tak to sem asi měla štěstí, jednou sem ho dávala pod marcipán a nic se naštěstí nestalo ... je nějaký dobrý krém co být pod potahem může když bych nechtěla dávat klasiku máslo + cukr? 🙂

karaa
31. aug 2010

@evena ja falosny parizsky davam velmi casto pod potahovku a nikdy sa mi netopil.... a ked chcem extra tuhy pod potahovku, tak karamelovy zo salka ... na TOM je ospevovany az-az a veru pravom 🙂

millada
31. aug 2010

falosny parizsky by nemal topit potahovku, lebo je maslovy. Ale klasicky parizsky (smotana + čokolada) roztapa, lebo je bez masla, nie? 😕

evena
31. aug 2010

aha takže sem to špatně pochopila ... můžu teda dát pod potah jakýkoliv krém hlavně aby obsahoval máslo? nebo jakým ingrediencím se mám případně vyhnout pod ten potah?
do soboty musím upéct dort a už teď se toho děsím, navíc ještě nejsem ani rozhodnutá jak by měl vypadat 😀