Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

nika222
17. máj 2013

Babulky pridavam aj ja svoje ešte minulotýždnove a dve dnešné a idem makat daľej 😖

mia1111
17. máj 2013

@lamps - no nebudem 😅 , ale čo by som kvôli krajke neobetovala, no nie? 😀 😀 😀 😀

luciahromadkova
17. máj 2013

@lenox7386 nie som z topolcian, ale ujo google dal toto http://www.cukrarskepotreby.sk/, ked je cas kludne objednas aj z cukro- eshopov v iných mestach, donesie ti kurier alebo posta

mysiatkoo
17. máj 2013

@dajna11 jeeej, buduci vikend mam PSP a ta tvoja sa mi zatial najviac paci z toho co som hladala 😀 mozno pouzijem, aj ked presnejsie zadanie dostanem az v utorok...
@lamps ... aaax krasna....
@pristela to myslis akoze nas ides vecer znicit a ty sa budes vyhovarat na ATB? :D :D udenace na ranajky tento podraz neuhraju 😝

zz134
17. máj 2013

@lamps ja umieram z tych tvojich vytvorov!proste krasa!

ajka82
17. máj 2013

baby prosiiim, varena cokoladova moze ist pod potah ze? 1dcl mlieko, 150coko, 3 zltka, cukor, 250maslo ...kujem za rychlu odpoved 😉

dajna11
17. máj 2013

@mysiatkoo no toto si pani vybrala čo som mala uložene,lebo tie kasické s kalichom a ružencom a pod to necchela

ajka82
17. máj 2013

@dm1 hej hej dani, ja som akurat kukala na TOM ze tam je v postupoch krajka robena z montany 😉 ale uz ma predbehli

ajka82
17. máj 2013

@dm1 a videla som tvoju cokotorticku v casopise torty snov, zatial som len rychlo prelistovala ale hned mi padla do oka, ze to tvoja 😵 😉

ajka82
17. máj 2013

@vlasta80 ja ked som robila pohar, tak som dala do stredu aj jednu podlozku ako na poschodovu tortu vystuz a celou prepichla spajdlou preistotu, lebo mala cestovat a bala som sa ci vydrzi 😉

a idem het dalej do kuchyne, som si nechavala na poslednu chvilu vsetko tento tyzden... nam tie kiahne presne vysli...uz sme z toho vonkuuuuu 😵

aduskatt
17. máj 2013

@ajka82 my&slim, ze moze, je tam masla dost

pristela
17. máj 2013

holky prosiiim vas šál madridu ??? ujo google mi vyhodi milion šalov a ja absolut netusim ktory je ten spravny

pristela
17. máj 2013

@mysiatkoo 😀 😀 😀 😀 😀 čo siiii , si nebudem robit s vami v Topíkoch hanbu 😀 😀 😀 😀 😀 ja nepijem ani vy nebudete !!!! 😀 😀 😀

karmenta
17. máj 2013

Pokus o knihu - 50 odstínů svobody

adka_praha
17. máj 2013

ahojte... vcera som sa pobila s tortou, ale take zadanie, ze dovi dopo... neznasam, ked sa mi niekto ondi aj do posledneho detailu... vobec mi ta cokolada neide k tomu obrazku... a predstavovala som si to cele inak, kym nepovymyslali...

aduskatt
17. máj 2013

@pristela nech sa lubenka

bambula1307
17. máj 2013

Dievcence ja som fotila pivonku len tak, viem , ze uz ste tu davali, ale tak neuskodi 😀

Tiez som piekla na vikend pre velky uspech znova laskonky a malinove zele kocky s agarom.
Spravila som si drvene maliny,ale bolo to moc studene, ked som dala do toho vareny agar, tak mi to stuho skor nez som zamiesala..mala som to nechat trocha ohriat na izbovu teplotu..no co uz..snad sa pojedia 😉

lucula73
17. máj 2013

@ajka82 može isť pod poťah,ja robievam čoko iba túto 😉

pristela
17. máj 2013

@aduskatt akoze taketo ťažkééé, si robis prdel ne?

makinka2
17. máj 2013

Ahoj holky 🙂 potřebaju radu ohledně barvy, budu dělat barbií, šaty mají být fialové, s jakou další barvou byste kombinovaly, jako třeba květy na šatech a tak a ještě tam bude podstavec, vůbec mě nenapadá, jakou barvu mám dát k fialové, jsme dnes nějak mimo 😀 , děkuji 😉

aduskatt
17. máj 2013

@pristela no akoze si vobec nerobim prdel, robim si motorku a mam nervy🙂

mysiatkoo
17. máj 2013

@pristela :D :D :D to xcem vidiet 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 btw, tu mas link s aktualnymi logami ... http://www.fandi.sk/real-madrid/

dajna11
17. máj 2013

moja vílová 😀

bambula1307
17. máj 2013

@dajna11 perfektneeeee 😉

pristela
17. máj 2013

@aduskatt @mysiatkoo pch , mením si tu nick meno !!! za toto ani podakovat nemozem , vsak to jake ťazke 😠
@aduskatt drzim palce neboj to dás 😅

aduskatt
17. máj 2013

@pristela vdaka, no dam, len som zvedava ako🙂

mysiatkoo
17. máj 2013

@pristela ty si carodejnicka tortova, ty vymyslis nieco, aby to bolo jednoduxe a efektne... VERIME TI 😀 a hlavne zjavne aj zakaznici 😀

lamps
17. máj 2013

a na tento týždeň hotovo 😅 😅 😅 idem upratať a večer Vás dočítam

janula.h
17. máj 2013

@lamps jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej rozkošnáááááá

jakelina
17. máj 2013

@lamps ta rybka je úžasná.