Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vecernicci
26. júl 2013

tak děvčata, moje dvě poslední a bude se dovolenkovat, odjíždíme dneska večer, tak nám držte palce, ať v pořádku dojedem 😉

vecernicci
26. júl 2013

a ještě ty fotky, že? 😝

mamina1978
26. júl 2013

@mamcas ja obmaslujem dam zachladit, vyhladim nozikom a potom dohladim rukami......... ruky su teple a vyhladia malicke nerovnosti........ s kazdou tortickou sa mojkam do hladucka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mamina1978
26. júl 2013

@vecernicci krasnu dovolenku ti zelam Marketka 🙂

mamcas
26. júl 2013

@mamina1978 to je aky tip 🙂 🙂 🙂 to vyskusam urkiteee 😀 😀 😀 dakujem silno silne 😀

vecernicci
26. júl 2013

@mamcas já taky obmásluju, dám ztuhnout a pak ještě uhlazuju jen rukama, ono je to pak takový haďoučký 😀 hlavně, když dělám prsa, tak si ze mně manža dělá srandu, ať hladím pořádně 😀 😀 😀 😝

mamina1978
26. júl 2013

@pristela ako vzdy pastva pre oci....... 😵 😵 😵 😵 😵 a ta morska panna s delfinikom bozskaaaaa 😵 😵 😵 😵

mamina1978
26. júl 2013

@vecernicci tak daj ich nabuduce hladit jemu, nech ma aj on trening..... 😀 😀 😀 😀 😀

akzuzs
26. júl 2013

@muffinka8 dík kuknem to a pri najbližšej príležitosti skúsim a keby som niečo nevedela tak sa Ťa zasa opýtam

vlada111
26. júl 2013

@ivkaivka no teda, super 🙂

vlada111
26. júl 2013

@muffinka8 aký ho máš ukážkový, vysoký 😉

muffinka8
26. júl 2013

@vlada111 ďakujem 🙂 pre mňa je toto najsamlepší korpus na svete 😀 😀 lebo sa stále podarí 😅

florentina
26. júl 2013

@vecernicci tý jo, ty jsi opravdu blázen 😀 😀 😀 nejen s dorty v den dovolenky, ale i s dvouapůl kilovým třípatrákem.... 😎 😉 😀 ... užij si dovolenou!!!!

jakelina
26. júl 2013

@vecernicci krásnou dovolenou, kam jedete???

vecernicci
26. júl 2013

@florentina díky, to si užiju 😉
@jakelina jedem jenom do Chorvatska, ale kluci se těší na moře 🙂

jakelina
26. júl 2013

Moje dva a mám volno. Dost špatně se mi to potahovala a oba jsou s pribináčkem a ten zelený z mléčného marcipánu. Tak ten se mi úplně lepil a tahal. No děs. 😒

jakelina
26. júl 2013

@vecernicci proč jenom, já bych jela hned. Ale letos jsme předělali celou kuchyň a nejedeme nikam. Naštěstí máme doma bazén, tak se koupeme tam. 😉

lucula73
26. júl 2013

@pipka janka prosím ťa,ty si čím dosiahla tú zlatú farbu,čo máš tie srdiečka z nej?na tej zlatočervenej,čo si tu hodila včera.........potrebuje písmenká takej dákej farby........
ďakujem 🙂

pipka
26. júl 2013

@lucula73 zlatou prachovkou rozriedenou v alkohole som ich pretrela 😉

pipka
26. júl 2013

jaaaaaaaj babulky mojeeeee zas som sa tu "pobavilaaaaaaaaaaaa" 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale podla mna si ju uz netreba vsimat, ja som presvedcena, ze to dievca asi naozaj ma nejaky problem..a to uz asi nie je do tejto temy..tak aby sme stale neodbocovali,aby nas nezmazali 😅 😀 😀 mne uz to pripada ako schyzofrenia ...sak v jednom prispevku tak..a hned v dalsom riadku inak 😝 😅 🙄

pipka
26. júl 2013

ja som sa dnes hecla a v tom horkuuuuuu neskutocnom som spravila dve torty ...ale teda ze zo mna tieklo 😝 😝 😝
ale moja milovana beťárka má dnes meniny, stala mi za chrbtom, ze musim...tak som musela...neda sa nic robit 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😉

pipka
26. júl 2013

ale ked ma zabijete, tak nie som v stave ich odfotit 😅 😅 😅 😝
ja som uuuuplne uvarena 😝 my tu doma meme krasnych 33°C 😅 🙄 😅 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

pipka
26. júl 2013

sedim tu pred ventilatorom a musim najprv obživnúť ...az potom asi budem schopna fungovat dalej 😅 😝

pipka
26. júl 2013

@pristela ta morska panna je uuuplne uuuzasnaaaaa 😎 a ti havkovia...na spapanie 😵

mima595
26. júl 2013

ahojte, moj maly Vladko už asi 2 mesiace nehovori o nicom inom, iba že chce čierneho byka na meniny...som mysllea, že to pojde do stratena, ale nie...stale o tom hovori, tak som sa dnes predsa len rozhodla, že idem na to...tak mi drzte prsty, nech je to naozaj ten "pravy" byk 🙂 🙂

lamps
26. júl 2013

pridávam moju práve dokončenú svadobnú a s novou krajkou 😀 😀 😀 😀 😀 škoda, že nechceli poschodovú, toto je len taká drobotina a idem upratať u nás totiž buchla bomba 😀 😀 😀 😀

jakelina
26. júl 2013

@lamps ta je moc hezká, máš to krásně sladěné 😉

pipka
26. júl 2013

@lamps kraaaasna 😉

pipka
26. júl 2013

pridavam teda aj ja moje dnesne 😉 koonecne nafotene a stiahnute 😝 😅
Minnie je pre moju hanulku k dnesnym meninam, sama si taku vybrala a stala pri mne a diktovala, co a ako 😉
ja som maslicku chcela dat inu....aaaaale ze musi byt fialova...nuz tak je 😀 😉

a traktor s dopravnymi prostriedkami...a nachystane na muffinky, muffinky si kamoska upecie sama 😎
dufam, ze je tych dopr. prostriedkov dost 😅 😀

jakelina
26. júl 2013

@pipka super se ti povedl ten traktor a Haničce vše nejlepší