Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
13. sep 2013

babyyy, mne sa tak nic nechce...ale este 3 torty (so2+ne1) a ja na ne nemam absolutne nic 😖 len korpusy sa mi pecu a slahacka chladi 🙄 nechce prist niekto na brigadnu kavicku? 😝

ajka82
13. sep 2013

@maya30 ach jo 😒 ale hlave ze neni nic zlomene a rozbite ;)

adka_praha
13. sep 2013

@dada2007 :D ja rada robim tie "jednohubky" ci siche, ci kremove :D asi si zistim, kolko by ma vyslo liecenie :D

lucula73
13. sep 2013

@dada2007
@maya30 kokso baby,to ako viete padnúť tak,že sa tortám nič nestalo????? 😕 😀 😝 😝 😝
ale hlavne že ste ok vy.............
Baby,ja som sa raz šmykla na schodoch,ale som niesla takú živú tortu 😔 .............ale našťastie malý bol ešte v takej zavinovačke a jemu sa absolut nič nestalo,som tiež robila všetko možné tak,aby len ja sa doudierala.....ale v šoku som bola ešte veľmi dlho a hlavne s modrinami 😒

mysiatkoo
13. sep 2013

jedna najmensia torticka na svete pre moju vcerajsiu meninovu oslavenkynu - 12cm priemer... z poslednyx sil v noci o pol 2hej, takze ziadna piplacka, ale z lasky 😉 a ja sa tyx rozpravok asi nezbaviiiim... vcielka Maja, ale poziadavka bola ze nie ta klasicka, ale nova - uz vyxudnuta - som ani netusila, ze su dake nove diely 😝

jakelina
13. sep 2013

@mysiatkoo jsou suprové obě

jakelina
13. sep 2013

A přidávám moje dva. Oba mají tři kila, musela jsem se vejít do váhy, tak jsem i zdobila podle toho, aby to bylo co nejlehčí a nějak to váhově vyšlo.

aduskatt
13. sep 2013

@lokalistin za malicko🙂) vyhladavanie je kuzelna vec🙂

dada2007
13. sep 2013

@lucula73 ja jak som zacítila, že sa mi šmykla noha po hrane schodu......okamžite som sa nahla dozadu-proste si to odniesol chrbát a zadok.....ale tým pádom som neletela dopredu-to by torta isto neprežila...... 😝

mamina1978
13. sep 2013

Urobila som si kavickovu pausu a musela sem nakuknut ...... 😵 normalne mam abstinencne priznaky,.... som dnes musela ostat doma, lebo obaja maly su chori po troch dnoch skolky ☹
Zajtra ma moj druhorodeny narodeniny a ja len prave teraz korpus upeceny mam 😝 on chce nejaku s androidom 😝 😝 😝 , ved ja ani neviem ,co tam mam dat okrem tej zelenej prisery, a modelovat budem asi ,az ked mali vecer zaspia..... ako mi to poschne do zajtra rana netusim 😅 .... To bude zase odflaknuta rychlovka. Nemam nic pripravene. Ale momentalne fakt toho moc nestiham ,odkedy som zacala chodit do prace. 😒 Ja tak nerada robim taketo nepremyslene rychlovky.. No momentalne mi nic ine neostava, len silno improvizovat. A k tomu dnes ten piatok 13- teho...
@maya30 to mi je velmi luto, ☹ davaj si pozor, a prajem aby poobijane modrinky coskoro zmyzli ......
A idem si popozerat vase tortulienky, ktore som presvihla v case dovolenky. 🙂
Prajem pekny den......... 🙂

mamina1978
13. sep 2013

@jakelina Majka, objednavky na krtka mas preto tak casto , lebo ten tvoj krtulko je fakt podarenyyyyy 😵 😵 😵 😵 😵

katkak23
13. sep 2013

@mamina1978 no my po 4 dnoch v skolke 😠 toto je fakt sila ale to vsetko to sproste pocasie.....a aj ja by som vedela rozpravat o "jesennej unave" hrozne ako sa ani mne nic nechce

katkak23
13. sep 2013

baby smotanovu farbu fondanu robite ze date len malililinko zltej? ci ako ci radsej ivory? dakujeeem

aduskatt
13. sep 2013

@katkak23 asi radsej Ivory

maya30
13. sep 2013

zlate ste ze na mna myslite 😵 viem hybat vsetkymi koncatinami, to je hlavne 😀 a na torte som musela pridat taku "zaclonku" lebo na boku zostala preliacina a cislice co boli na stojaka su nalezato, lebo sa polamali spajdle...inak nedam to mmf za nic, nechapem ze potah nepraskol, teraz sa uz aj smejem ze ja tapa som tu tortu chranila vlastnym telom akoby to vlastne dieta bolo 😀 radsej nech sa ja dolamem, no nenormalna som 😀 😀 😀

mamina1978
13. sep 2013

@jakelina ta tvoja svadobna s fialovymi ruzami bola bombovaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 ...... dokonalaaaa ...... 😵 😵 😵 😵

jakelina
13. sep 2013

@mamina1978 děkuji krásně

lokalistin
13. sep 2013

bambulky viem,ze som otravna, ale este jedna otazka,akou vykrajovackou na tieto nadherne kvety? dakujem

jakelina
13. sep 2013

@maya30 však kdybys ten dort polámala, tak by asi museli pokrájet tebe 😀 😀

mysiatkoo
13. sep 2013

@lokalistin tipujem srdcovu vykrajovacku

maya30
13. sep 2013

@jakelina a este ak by platili podla vahy, tak to by bol biznis 😀 😀 😀

jakelina
13. sep 2013

@maya30 😀 😀 😀

aduskatt
13. sep 2013

@lokalistin myslim, ze to je sestlupenova kvetinova vykrajovacka ktora ma srdieckove listky🙂

dada2007
13. sep 2013

@mamina1978 a kde pracuješ? a pracovná doba sa dá sklbiť s malých škôlkov?
a skoré uzdravenie drobcom!

dada2007
13. sep 2013

baby.....mna tak napadlo, že tuším môj pád zo schodov získa viac lajkov ako moje torty 😀DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

jakelina
13. sep 2013

@dada2007 😀 😀 to raději peč, než se kvůli To se mi líbí věčně ležet na schodech 😀 😢

mamcas
13. sep 2013

boze zeny ako je mozne ze mate ten potah taky krasne hladucky? ja tam furt mam nejaku zilku ako keby, preliacinku, volaco 😠 som ja asi nemtave dietko aj ked sa snaziiiiiiiiiiiiiim ako viem 😝 este ma jeden dovod napadol (lebo sak samozrejme nemoze to byt len vo mne 😝 😝 😝 ) cim valkate?

mamcas
13. sep 2013

a teda mimochodom kraaaasne torticky 🙂 ja tie rozpravkove v podani @mysatkoo a @jakelina proste milujem 😀

mamcas
13. sep 2013

a teda mimochodom kraaaasne torticky 🙂 ja tie Vase rozpravkove @mysatkoo a @jakelina proste milujem 😀

katkak23
13. sep 2013

baby ked chcete mat ostre hrany na taorte robite to tym rohovym hladitkom alebo mate na to inu fintu 😉 dakujeeem