Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mysiatkoo
17. okt 2013

@zaciatocnickalubka ok... v tom pripade beriem ako takmer poxopitelnu aj tvoju reakciu....

luciahromadkova
17. okt 2013

@njonja
@vladiella
@eliska22
ja so tento link dostala od pana- rodiny, kde islo uz 5 mojich toriet..., on mi do e-mailu napisal, ze to este nevideli moje torty... 😀 😀 😀 , tak to zas nie napisala som, ze som len amater 😉 , a tu su kocky, pri ktorých tortach sa neviem vynadivat.... 😵 a som rada, ze aj vam sa vlastne ta vyherna torta nepaci.. 😀 😀 😀, lebo ani mne a potom by som si myslela, ze ja som divna... obrovska ....na ukor elagancie a krasy...ale mozno niekomu sa paci... a tiez je to obrazok, takze nazivo to moze byt aj inak...
@njonja... ten tvoj korzet bol tisickrat krajsi....a elegantnejsi....

mysiatkoo
17. okt 2013

@lokalistin hmmmm a nezabudas to potriet vodou pred potahovanim? ... a jedine, co ma napada na tie rohy je hrubka potahu... valkam na cca 2-3mm, ak je to hrubsie, tak sa to na tyx ostryx hranax trha vlastnou vahou

luciahromadkova
17. okt 2013

@lucula73 uz v noci som dala like, ale je naozaj krasna ta tvoja torta 😵

vladiella
17. okt 2013

@mysiatkoo
@lokalistin
s tymi ostrymi hranami sa to stalo i mne a tiez mi nechcela drzat, to som tu uz riesila, vsak? ta tepla voda zabrala... ale problem bude asi v ganache. Miska mas ho tiez taky tuhy, ked vychladne na torte?

mysiatkoo
17. okt 2013

@vladiella ano, je to tuhe.. inak by to nedrzalo tvar

luciahromadkova
17. okt 2013

@zaciatocnickalubka prepac, ale ani mne sa ta torta nepaci... a dovolim si s tebou celkom nesuhlasit...., to mas tak...tak ako sa niekomu moze pacit nejaky obraz a niekomu nie..., nejaky tanec a sport niekomu nie...., ano beriem to, ze foto moze byt skreslujuce /dokonca to pisem vyssie v jednom prispevku.../ nehovorim ani to, ze si s nou autorky nedali pracu... urcite ano a robili ju tak, aby sa co najviac pacila...ale podla mna je to prilis velka torta na ukor elegancie a krasy, osobne by som ocakavala nieco velmi jemne, elegantne...to je tiez moj nazor.../aj velka torta sa da spravit s eleganciou a lahkostou/
a k porotam.. aj porotkyne su ludia, a kazda z nich ma len subjektivny nazor...ak mali spravodlive a bodovacie kriteria napr. ako sportova gymnastika, aj to je o umeni...podobne ako torty...je to ok..., /ale mnohe sutaze ich aj nemaju..../
a ked sa niekomu torta nepaci... moze mat takyto nazor a ja chapem aj to, ze ty si vyjadrila svoj nazor a @njonja svoj a vyjadrenie nazoru, ze nie je pekna.../nepouzila vulgarizmy, osocujuce slova a pod., nepouzila si nikdy mne sa to nepaci...?/ na tom nevidim nic zle...., ale ak sa tebe torta paci a zdielas rovnaky nazor ako porota, tiez ta za to nikto nebude odcudzovat...,
mne sa omnoho viac pacia trebars aj torty a vyrobky od @ njonja
tymto nechcem urazit ine sikovnice, co robia vselico okrem toriet... 😵

vladiella
17. okt 2013

@zaciatocnickalubka a co vsetko sa v takej sutazi musi splnat? je to niekde na webe?

lokalistin
17. okt 2013

@mysiatkoo
@vladiella no potierala som horucou vodou a nelepilo len celu podlozku som zafrkala a ten prvy potah som mala az tenky cely sa dotrhal a druhy som nechala hrubsi skusim dat nabuduce menej ten cokosky ja to mam strasne tuhe z hnedej som mala dobru z tej bielej strasne tuhe

mysiatkoo
17. okt 2013

@lokalistin niektore veci je lepsie raz vidiet ako 100x citat... prid na navstevu 😝 😉

gumidekmomo
17. okt 2013

@akzuzs no ja mrazim parizsky krem a vobec nezmeni chut 🙂ani strukturu ..mne sa jednalo o samotnu slahacku 🙂 ale aj som si myslela ze radsej nie a tak uz viem teda ze radsej nie 🙂)

dm1
17. okt 2013

@mysiatkoo veru aj ja by som chcela vidiet ako to robis musime dat spicha na dalsie stretko 😀

mysiatkoo
17. okt 2013

@dm1 ak to nebudes po mne xciet o 2hej v noci.... 😀 😀 😀

vladiella
17. okt 2013

Dievcata, nevideli sme vsetky torty, z ktorych sa vyberalo. ale videli sme tu torty nasich babuliek, ktore by stalo do sutaze prihlasit, takze porovnavat je mozne len s tymi tu... 🙂 ale citam, ze sa hodnotilo i podla chuti... a inych kriterii ako pise Lubka... nizsie pripajam par obrazkov co som nasla a trochu textu 🙂 boli az 4 kategorie, cize 4 torty vyhrali z 34 zucastnenych....
Mne sa jedine nezdalo na tej torte to, ze na jednej torte pracovali 3 kocky... no zas nevyzera az tak velka a az tak jednoducho-co do prace myslim.
Lubka ma ale pravdu, nie je celkom diplomaticke byt taky kriticky, ved co ked tie 3 kocky su tu jedna z Vas pod nejakym nickom 😀 😀 taku kritiku som tu veru este nevidela... hehe jedine k diskusii s inspiraciami 😅 skor tu vidat vyjadrenia pozitivne, negativne reakcie sa tu obvykle nechavaju pre seba... 🙂
@luciahromadkova Lucka, si to tu rozvirila, Ty dracica 😅 😅 😅 treba odchytit dalsi termin sutaze, a hodit sem prihlasky. 😉

http://www.pluska.sk/regiony/stredne-slovensko/...
Súťažilo sa v štyroch kategóriách – profesionál, amatér, junior do 21 rokov a zvláštna kategória netradičné torty. "Súťaž robíme na odbornej úrovni, takže na rozdiel od mnohých súťaží kladieme dôraz nielen na krásu, ale i na chuť jednotlivých výrobkov,“ priblížila Zaukolcová.
Všetky časti torty musia byť jedlé, nemohli sa používať žiadne drôtiky ani polystyrénové podnosy. Doplnila, že amatérski cukrári častokrát dokážu urobiť lepšie torty ako profesionáli.

luciahromadkova
17. okt 2013

@vladiella nemala som v umysle ziadnu burlivu debatu rozputat.... vitazna torta je od profesionalok... ich pracu nespochybnujem... a to ci sa torta paci/nepaci je vec vkusu kazdej z nas..., kriteria tam okrem krasy..a chuti nie su popisane, nepouzivat drotiky, podnosy a jedle- povazujem za pravidla...
samozrejme vitazna torta mohla byt chutovo vyborna, ale ja ju nepovazujem za top...to je vsetko

zojaaa
17. okt 2013

@luciahromadkova
Ahoj, no nakoniec som sa s tou potahovakou naucila robit 🙂
Pekne si nafarbim rovno hmotu a rozpracujem, ziadne stetce....

Chcem sa este spytat, na nete som nasla obrazok, kde bol zafarbeny aj korpus, aj krem. Ma s tym niekto skusenost, ako sa to robi? Je to dobry napad, alebo by to nemuselo vyjst?

aduskatt
17. okt 2013

@zojaaa robi sa to gelovkami a je to zbytocna chemia do tela........

zojaaa
17. okt 2013
zojaaa
17. okt 2013

@aduskatt
Takto som myslela....no mam praskove...

aduskatt
17. okt 2013

@zojaaa da sa aj praskovymi, tam nemas co pokazit, len pecies jednotlivo po vrstvach.ale ako hovorim, zbytocna chemia do tela......

lokalistin
17. okt 2013

@mysiatkoo sväta pravda, no keby bolo trosku casu tak ma tam mas hned 😉

zojaaa
17. okt 2013

@aduskatt
Ok, dakujem...

lucula73
17. okt 2013

@luciahromadkova
@dm1
@pipka a aj ostané kočky,moc ďakujem za páčitká,torta sa všetkým páčila,aj kolegynke,tak dúfam,že im bude aj chutiť 🙂

anibas
17. okt 2013

@vladiella No ja som zvedaná na víťaznú amatérsku od Ely Šedíkovej 😉 😉

lucula73
17. okt 2013

@anibas to je jej torta? 😕 či?

dm1
17. okt 2013

@anibas tiez som pozerala tie torty viem ze Hela a Janka boli ocenene ale Heline meno tam nieje tak to musi byt ina torta a ony su amaterky. Inak tie korytnacky su uplne uzasne 😵

vladiella
17. okt 2013

@anibas netusim kto je kto. a patrala som ma nete ci najdem vsetky torty, ale nic... 😢 dala som sem co som nasla. inac len same clanky o akychsi najlepsich tortach relacii tusim na jojke, ale ja u nas jojku ani markizu nemam... mozno som len nemala stastie... a tie korytnacky by u mna vyhrali jednoznacne, asi kategoria netradicnych. hm, ked tak nad tym rozmyslam, bohvie, ci sa rve tri kategorie mohli prihlasit i do 4..cize sutazit s 1 tortickou v 2 kategoriach??

vladiella
17. okt 2013

@dm1 tiez mohli k tym tortam-obrazkom napisat i autora...

akzuzs
17. okt 2013

@gumidekmomo no parižák som ešte nedávala ale tiež si myslím že to by mohlo byť v pohode ja mám len zlú skúsenosť tam kde je puding

anibas
17. okt 2013

@lucula73 @dm1 Elina bude asi modro - biela s klietkou