Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucianak
19. dec 2013

ako pozerám, viaceré tu máte v zuboch niekoho 😀 ja som k vám chodila len obdivovať vaše krásne výtvory. fakt dokonalé, ste šikovnice každá jedna...
ja som robila prvú tortu pre svokra... MO MANŽEL aj pár kúskov vymodeloval na ňu, vyvaľkal hmotu na korpus a potiahol tortu, bol krásny hladučký... 😉
čiže ak to zvládne chlap, tak nechápem, čo sa toľko vypytuje ženská 😀

lucianak
19. dec 2013

táto to bola.... v živote sme s tým nerobili, ale na prvý krát ujde, či?? 😀

ajka82
19. dec 2013

@mamelka ked nechces modelovat, tak mna napadla jedna torta co som robila rychlovku kamoskynmu synovi. Najdi si na nete obrazok karatistu ak by si chcela nieco taketo a to potom prekreslis podla neho 😉

aduskatt
19. dec 2013

@mamelka ja som na bojove umenia robila takuto🙂

zz134
19. dec 2013

@mamelka ja som na karate robila toto ....

mamelka
19. dec 2013

@ajka82
@aduskatt dakujem za inspiraciu 😵 su kraaaasne ... už mi aj kamaratka poradila dres ... tak sa asi do dresu pustim 🙂

mamelka
19. dec 2013

@zz134 krasne ... ale teda modelovanie by bolo u mna hrozneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

lotte1
19. dec 2013

Ahojte potrebujem poradiť pečiem tortu a chcem ju ozdobiť teda navrch dať jedlu oplatku ale nebudem tam davať tu poťahovu hmotu neviem s ňou robiť čo by bolo najlepšie pod to dať? resp.mohla by som to dať na čokoladu ?ale ta musi byť asi už ztuhnuta ? a ak ano tak s čim to tam prilepím alebo ,,pripevním? ,,ďakujem

pipka
19. dec 2013

@lotte1 daj na ztuhnutu coko, prilepit mozes aj medom 😉

vlada111
19. dec 2013

@njonja dala som si vytlačiť vzor na fondán. Je to A4 formát a je to tenké skoro ako papier 🙂

vlada111
19. dec 2013

@njonja ach perfektná je, tvoj štýl je zase zrejmý 😉

njonja
19. dec 2013

@vlada111 tak to je skvely napad. To sa da??? Soma ni nevedela🙂 Sikulka!
A dakujem 😉

lokalistin
19. dec 2013

@njonja nadhera

lokalistin
19. dec 2013

@njonja ja som mala take nieco v plane,len do krabice gule, z coho si ich robila?teda ak sa baba este ozve 😠

vlada111
19. dec 2013

@njonja robia to u nás v Trnave. Manžel mi urobil kvietky na A4 a dala som si to vytlačiť. Ponúka to veľmi veľa možností 🙂

lucula73
20. dec 2013

pekný piatoček 🙂
pokus o mickeyho,no hádam sa im bude páčiť.........
bežím do mesta..... 🙂

sarah00
20. dec 2013

ahojte. pridávam aj jednu moju 🙂 ale teda k vašim krásnym kvetinkám to má ešte ďaleko. asi by to chcelo nejaký kurz kvetov 😒

kvietok23
20. dec 2013

ahojte, dnes plnime tortu pre dcerku na narodeninam, vymysleli sme, ze 1 napln mascarpone s malinami - chceme len vyslahat slahacku, do toho vmiesat mascarpone a navrch maliny ukladat - myslite, ze tam mam dat aj stuzovac?
a druha napln bude parizsky krem, mate nejaky osvedceny recept? 🙂

chvapilu
20. dec 2013

krásné ráno děkuji za rady a za minulé pochvaly a přidávám včerejší dortíky

lamps
20. dec 2013

@zz134 áno, sú to praskacie koláčiky 🙂 a na ten kvietok nemám postup, robila som ho tak podľa seba vykrajovačkou na gerberu odpovedám až teraz, lebo včera som mala taký ubehaný den, boli sme na kontrole s V. u očnej a poobede som musela stihnúť dve vianočné besiedky, upiecť korpus a ušuľkať dalších dvoch anjelov.

Všetkým moooooooooooooooooc dakujem za krásne komentáre na tých predošlých 3 anjelikov 😵 😵 😵 😵

muffinka8
20. dec 2013

@kvietok23 ja "parížsky krém" robím len zo šľahačky a čokolády ... na 1 šľahačku 100g horkej čokolády, alebo 150g mliečnej. Ale ja robievam čokoládovú plnku takto: na 1 šľahačku dám 100g mliečnej (Milka) čoko a 50g horkej ... roztopím to v šľahačke, na druhý deň vyšľahám (dávam Smeta fix, ale tuším ani netreba) a zašľahám k tomu 1 mascarpone. To mascarpone to zjemní a je to lahodnejšie. Na veľkosť torty cca 22-23cm dávam z 2 šľahačiek a 2 mascarpone.

akzuzs
20. dec 2013

Ahojte pridávam moje tohotýždňovky. Prvý krát som používala pipingel a myslím že to musím na tom ešte zapracovať. Ako ho mám správne dávať aby bol perfektný?
Idem si konečne upratať, a vyspať sa kým sú tu není deti a večer dorobiť cukrovinky.

govinda
20. dec 2013

pridávam foto toričky pre moju dcérku - ani zďaleka nie je dokonalá, ale je to môj tretí pokus, tak sa postupne učím 🙂

jakelina
20. dec 2013

A moje téměř poslední letošní dorty. Víkend bez krtka, nevím jak to přežiju 😀 😀 😀 Ještě po mně chtěl známý panenku v dortu, tak uvidím jestli se ozve nebo ne. Chtěl to na 28.12. a nikdo mu prý nechce upéct, což se ani nedivím 😝

lotte1
20. dec 2013

@pipka ďakujem krasne a ešte ak môžem nebude sa mi ta oblatka lamať pri krajaní? 🙂

evikj33
20. dec 2013

@jakelina Tak ten je naprosto úžasný až jsem dojatá a malý bude jistě nadšený.škoda že není tleskající smajlík :o)

jakelina
20. dec 2013

@evikj33 děkuji moc, to mám radost. 😉

pipka
20. dec 2013

@lotte1 ak to spravis den dopredu, ona z toho medu navlhne, alebo existuje na to taky specialny jedly gel, ale v pohode aj med ti staci, potri to stetcekom aj po povrchu a do druheho dna v chladnicke to bude makke a kraja sa to uplne v pohode 😉

adrika202
20. dec 2013

pridavam dalšie dve a idem sa tvarit že dačo robim ,a voobecsa mi nechce.... do Vianoce mam ešte 4 torty :O

dagmarmustafa
20. dec 2013

Idem si Vas popozerat-bude zhon...zas tu dlho nebudem🙂