Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
7. mar 2014

@mysiatkoo odpadla som uz na FB ked som ju zbadala 😕 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 uzasnaaaa 😵

janka22201
7. mar 2014

@mysiatkoo ako toto dokážeš...stále sa k nej vraciam a pozerám...a nenachádzam slov 😵

pipka
7. mar 2014

ja dodávam trošku slniečka na vikend, ked už máme vonku taaaak krasne 😎 😎 😎
vyše 4 kg opacha 😝 😉

lokalistin
7. mar 2014

@mysiatkoo Evi krasna je mas nejaky postup podla ktoreho si modelovala,mne sa pacil aj pociatocny mimozemstan 😉

lokalistin
7. mar 2014

@jakelina vyzeraju fajne

luli03
7. mar 2014

@woman04
dakujem 🙂)))))))))))))))))))))))))

anibas
7. mar 2014

@mysiatkoo @jakelina prekrásne tortičky 😵 😵 😵 😵

maya30
7. mar 2014

@mysiatkoo jeej ta je krásna 😵 😵 😵 aka velka bola ta torticka ? Vyzera byt malicka...

lucianak
7. mar 2014

@mamcas keby som ja takéto hrúzy tvorila, tak som HAPPY 😉 Krásna, jednoduchá...

jakelina
7. mar 2014

@pipka to je zlaté sluníčko. V čem jsi to pekla?? Máš tokovou velkou misku??

pipka
7. mar 2014

@jakelina mam aj misku, ale toto som robila v okruhlej jenskej mise a malinko som dole dotvarovala puncovinou aby to bolo gulatejsie 😉

jakelina
7. mar 2014

@pipka aha, moc hezké je 😉

tlap.ka
7. mar 2014

@janka22201 úplně první byl jen malý kulatý a vykrojení motýlci a kytky, ale vykrajovátky, tak to se nepočítá 🙂

milbaby
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janka22201
7. mar 2014

@tlap.ka ale čo by sa nepočítalo,v jednoduchosti je krása 😉 ...a aj keby tak druhááá,si veľmi skromná 😎

bubobubina
7. mar 2014

@jakelina velmi vydarene, Timmy rozpravku zboznujem, dokonca viac ako moja krpata 😀

bubobubina
7. mar 2014

@mysiatkoo ty brdo 😲 😲 😲 ze pokus, perfektna 🙂 🙂 z coho su kridelka pls?

jakelina
7. mar 2014

Kočenky děkuji moc všem za pochvalu. 😉

blancagon
7. mar 2014

dufam že budu spokojný,dokončenáááá,len foták moj je nanič.

sticker
7. mar 2014

@blancagon No o takej rovnej oblátke môžem iba snívať 😒 Tú moju tortuchu sem ani nedám, lebo to je hrôza!!!!!

jakelina
7. mar 2014

@sticker to je fakt divné, já jsem dávala oplatek třikrát a nikdy se mi nezvlnil. Možná byl nějaký nekvalitní, jinak to není možné 😝

lucula73
7. mar 2014

@sticker ja s tebou suhlasím,s tým obrázkom,mňa minule šľak triafal........nalepila som obrázky,dala do chladničky a ked som šla dorábať,tak otvorím chladničku a všetky 4 obrázky bolo zdvihnuté.som musela ich olemovať.to asi od vlhkosti sa zvlnili.a to som mala tú hrubšiu oplatku,tak neviem.... 😒 😝

blancagon
7. mar 2014

No ved to ,do chladničky bez toho gelu ,čo ide na vrch to nesmie ísť,lebo sa zvlní a lepila som to medom! tak celkom som spokojná,zatial 🙂

sticker
7. mar 2014

@lucula73 Mne sa navyše teraz aj tie fotky začali rozmazávať, ako som ich natierala. Asi som dala veľa toho gelu, neviem... No čo už, nezmením to 🙂 Ale si na budúce sakra premyslím, či dám ešte oblátku alebo fotku

sticker
7. mar 2014

Tak pridám aspoň jednu. Zatiaľ asi najťažšia 5,4 kg. Tortu s fotkami som práve odovzdala a páčila sa, tak ju už skúsim vypustiť z hlavy 😝

pristela
7. mar 2014

Baby nepíšte chvílu, by som vas v noci chcela aj docitat a uz ted mi ukazuje asi milion stran neprecitanych 😝 😠

tlap.ka
7. mar 2014

tak babulky, dina mám úspěšně za sebou a teď mě čeká LETADLO :o) nemáte někdo návod třeba na Práška Skočdopole? 🙂 nebo prostě na nějaké letadlo? 🙂

mojmacik
7. mar 2014

babenky angry birds...ten cerveny...to ma aj nejake meno? ...alebo ak ste niektora robila,pliiiiiis fotooo alebo nejaky link...ide len o toho cerveneho ....lebo co som nasla neniiii buhvico 🙂

mimcak
7. mar 2014

Tak a moje. Párik vo výrivke ,chceli niečo so sexom,ale tak ja také robiť 😝 😝 😝 ,takže som sa takto nejako vynašla,ale boli spokojný tak mi odľahlo. . No a Bob a Bobek pre môjho Tomáška k meninám. 🙂 . Kvalita toho klobúka nič moc,skúšala som vyrobiť čierne MMF no katastrofa 😝 ,ale tak bola,len pre nás a to vždy odfláknem 😝 . Lebo robím na poslednú chvílu. No a ten Acidkový korpus je chuťovo výborný,ale taký ťažký na váhu,ale aj sýtejší.

evala777
7. mar 2014

ahojte, pridávam svoje dve a idem pobaliť veci na víkend a padám.... 😀