Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
28. okt 2011

@vecernicci Ale i tak moc děkuju..🙂

miciatko
28. okt 2011

@yamahafazer inak ja som si 2x objednavala od cukrardekor a prislo mi to hned na druhy den

yamahafazer
28. okt 2011

@miciatko nikedy som zatial nemala problem s obejednavkami zo ziadneho obchodu len raz z jednoho co tiez nemali nieco tak som dlho cakala na to lebo to objednavali,ale dali mi hned vediet,ze to nemaju a zatial mi vzdy vsetko hned pride a teraz som od kamky prvy krat objednavala no tak dufam,ze mi to v pondelok uz dorazi len neviem ci to pride postou alebo kurierom dufam,ze sa to nikde nestratilo lebo aj co som objednavala pre malu taku hracku tak mi to prislo uplne dotrhane esteze to nevypadlo aj raz tiez taky mali balik mi prisiel co som potreboval zlatu farbu a to bolo uplne cele odtrhnute tak mi to na poste ani nechceli dat ci tam vsetko mam,ale nastastie ta farba tam bola som ju nutne potrebovala ine som nic neobjednavala,ale neviem co stymi balikmi robia ked to pride take dotrhane

lukika
28. okt 2011

aké krásne tortičky tu popribúdali @lusil2005 tá barbie je prenádhernááááá ja ju malej ani ukázať nemôžem lebo teraz už mám upečené korpusy gulaté chcela my litte pony a keby zbadala túto tak koniec tak zas na budúci rok mám čo robiť ukladám pre inšpiráciu ak môžem robila si ju v bábovkovej forme alebo ako otáznik

zdenallicka
28. okt 2011

@yamahafazer Taky mám blbou zkušenost.. 😖 A s "paní MMB" taky... 😒

miciatko
28. okt 2011

@yamahafazer no ja tak teraz riesim detsku kuchynku, pani ju poslala v dvoch balikoch jeden prisiel sice poskodeny ,ale prisiel a o druhom anii chyru ani slychu . ...

vlada111
28. okt 2011

@lamps tie kvetové máš veľmi pekné, tá megamargarétka je svetová

lamps
28. okt 2011

@vlada111 😅

vlada111
28. okt 2011

@mizulienka šak je prekrásna.

jakelina
28. okt 2011

Holky vy přidáváte samé nádhery, tak se i stydím tu moji jednoduchou sem dát.

lucula73
28. okt 2011

@jakelina to si maľovala?mne sa veľmi páči 🙂

jakelina
28. okt 2011

@lucula73 děkuju, je to dělané bílkem

lusil2005
28. okt 2011

@lukika jej dakujem!!!! nie piekla som tri korpusy v rafikoch - od najvacsieho po najmensi. potom som to zrezala do pozadovaneho tvaru, trosku dotvarovala puncovinou. 😉

adrianai
28. okt 2011

@katy1979 no práveže sa mi tam nehodí 😀 len som to tu čítala....ja kombinujem max.tvaroh so šľahačkou 😉 nakoniec som si vymyslela aj tak kávový 😝 inak ďakujem za radu 🙂

lukika
28. okt 2011

práve som došlahala ten mascarpone krém no to vám je mňamka musím sa krotiť lebo by mi neostalo na tortu
@lusil2005 a aký priemer má spodok sukne a koľko korpusov máš na sebe otáznik myslím na tej sukne barbiovskej a čo to máš za foliu otáznik nejde mi to zvätšiť tak nič nevidím

bzucinka2
28. okt 2011

@zdenallicka ze s retardovanymi smoulami bez smoulou sa tu pucim 🙂

bzucinka2
28. okt 2011

@mizulienka wauw aka je vesela 🙂
@yamahafazer ja beriem od kamky na dobierku a vzdy to mam velmi ryhclo, ono niektore baby pisali, ze ked zaplatia vopred, tak potom im to dlho nechodi a maju cas, ved prachy su uz na ucte ☹

mrka2
28. okt 2011

@jakelina no nie nadarmo sa hovori,ze v jednoduchosti je krasa!!! 😵 😵 😵

mrka2
28. okt 2011

@dada78 tie zvieratka su strasne zlate, hlavne ta kravicka 😵

bzucinka2
28. okt 2011

@jakelina jednoducha ale pekna 🙂

jakelina
28. okt 2011

@mrka2
@bzucinka2 děkuju, ve skutečnosti je hodně tmavší, nějak mi to nejde teď vyfotit. 😒 Tak vypadá trochu líp než na fotce.

lusil2005
28. okt 2011

@lukika spodok sukne je robeny tusim v 22cm priemere, ale tie "volany" su dotvarovane puncovinou takze v konecnom dosledku je ta sukna sirsia. niekde dokonca pretrca cez ten 26 cm podstavec... na sukni su 3 korpusy, rozrezavane kazdy 4x, plnene kazdy 3x. len uplne hore je rozrezany 3x a plneny 2x. ta folia - je to metalizovana folia ktoru som teraz kupovala, objednavala som aj pre baby. netreba na nu uz davat celofan, a 70*100cm stal u vyrobcu 23 centov. tu je to lepsie vidiet http://lusilka.webgarden.cz/image/17992040

jakelina
28. okt 2011

@lusil2005 já hledám u nás, kde bych ty papíry mohla nakoupit. Pod čím jsi to našla, zkoušela jsem už všechno možné i metalizované folie a žádného rozumného dodavatele jsem nenašla 😒

lusil2005
28. okt 2011

@jakelina raz to tu dala bzucinka tusim alebo kto. od nej som mala link...

jakelina
28. okt 2011

@lusil2005 aha a není na tom papíru nějaká nálepka s názvem nebo výrobce, děkuju.

daducha
28. okt 2011

@mizulienka ta torticka sa mi strasne paci, a podkovicky super napad ,krasna 😵 .A vôbec mi nevadi ze lezi 😀

mia114
28. okt 2011

@katulkaaaaaa krasna zerlea torticka, a traktor super 😵
@yamahafazer super postel a kraasne srdiecko 😵
@adrianai ferfektne muffiny

anibas
28. okt 2011

@jakelina akú bielu čokoládu používaš do šľahačky ? mám Orion a nejjakú z Lidla lacnú

mia114
28. okt 2011

@mizulienka kraasna toricka a aj konik je super 😵