Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

maya30
31. okt 2015

krasny dusickovy vikend dievcata, pridavam moje 4 kusky z tohto tyzdna a idem vikendovat 🙂

nikawero12
31. okt 2015

@maya30 ten kočiarik na poslednej torte je roztomilý 🙂

nika1985
31. okt 2015

Ahojte baby to co spravili zas s tym konom ledva som Vas nasla fu pridavat po Majke no co uz aj to musi byt nic uzasne sa mi nepodarili nevladzem ale pani sa potesila tej futbalovej ze ci sa mi chcelo hrat s tymi loptami keby ta vedela jaj 🙂

dajna11
31. okt 2015

na svadbu ako darček...... 😀

evicaka
31. okt 2015

dnes hotovo....

dush
31. okt 2015

Mimoini na plazi

adrika202
31. okt 2015

cavte ženy ,po dlhej dobe pridam aj ja nieco ,prva a druha je pre mojich skorpionikov ..mimon týžden 🙂

kukulka1
31. okt 2015

Pat a Mat oslavujú...

lukika
31. okt 2015

@nika1985 veľmi pekne ďakujem za odpoveď len nevidím tam či robia aj jedlé foto z vlastnej fotky. Dávala si tam aj také robiť?

antenka1
31. okt 2015

@adrika202 jaaaj kvetka kukam na profilovku ze tuto babu nepoznam. Mrknem na torty ze reku sak ona sem pridava kvetkine torty 😀 😀. Nono menit profilovky. A inak vitaj spat. Pohladenie pre oci tvoje tortuse 😉

@maya30 majka krása. A mas to neskutocne nafotene 😉
@evicaka ta cokoladova - jedna basen...

@nika1985 perfis! A tie lopty...ani za milion 😀 😀 😉

mimcak
31. okt 2015

ahojky moje víkendovky transformers tam si dajú ešte robota hračku.Macko PU boli len postavičky,nejaká cukrárka im zrušila tortu deň pred oslavou a nejako sa im podarilo zohnať kontakt na mňa,tak či im nestihnem,aspoň urobiť postvičky . Tak som rýchlo modelovala. 😝

mimcak
31. okt 2015

@maya30 krásne tá farma je naj..... 😵 😵 😵

mimcak
31. okt 2015

@lamps kráne ako robíš ten kvet modrý aj margarétku si mala minule krásnu to robíš na drôtikoch?

pristela
31. okt 2015

Jaaaaj baby , co sa mne stalo 😀 😀 😀 😀 zase 😀 😀 😀 uz pojdem asi na liecenie 😀 za cele roky nist a vcul po dvoch tyzdnoch zas som zabudla na tortu 😅 😅 aaale svoj casovy rekord som pokorila /radsej nepisem za aky cas vznikla 😕 / no a ktora to bola ? 😀 😀 😀 no jedna z tychto 😀

nika1985
31. okt 2015

@lukika jasne ja si vacsinu robim doma normalne spravim objednavku a poslem jej predlohu na mail aky ma pisany v kontaktoch do toho mailu jej napisem co chcem a hotovka.

antenka1
31. okt 2015

@pristela tak idem na to. Tie oblatkove to isto nebudu. lebo asi sa ti doma oblatky nepovaluju len tak pre istotu 😉
takze nam ostavaju dve kvietkove, dve modelovacie a jedna dvojposchodka. Cize MAM TO!. nech uz to bola ktorakolvek si sialenaaaa 😀 😀 😀 😎

nika1985
31. okt 2015

@antenka1 ale prosim Ta dala by si to tie lopticku su formicka ale pst 🙂 sice iba polky potom som to spajala ale lepsie ako robit rucne

antenka1
31. okt 2015

@nika1985 a farbenie?

nika1985
31. okt 2015

@antenka1 oni su aj farbene 🙂 som mala traumu z toho kocara ☹ tak som aspon kreslila

antenka1
31. okt 2015

@nika1985 sak to, ze su farbene. by ma slahlo o zem 😀 😉 . zmakla si to super. aj s tym kociarom.

peciemslaskou
31. okt 2015

dnes len tri drobnôstky

nika1985
31. okt 2015

@antenka1 dakujem

denisak77
31. okt 2015

Tak aj ja vám prispejem svojimi tortami aj keď nič moc ,ale predsa som piekla.Tekvička podľa zaslanej predlohy,čoko torta stará dobrá klasika .Vlastne nie torta ,ale medové rezy v tvare kruhu,to som len tak aby som nešla bez niečoho sladkého ,lebo hlavná torta bola pre môjho uja na 70tku BICYKEL z ktorej mal neskutočnú radosť.A posledná total rýchlovka,ktorá ani nemala byť ,len na poslednú chvíľu si pani zmyslela a poslala mi takú tortu ,že som skoro odpadla .Povedala som jej ,že v žiadnom prípade jej za jeden deň nespravím,aj keď by som to stihla,lebo som nemala veľa,ale ja na poslednú chvíľu sa nebudem serinkať.Nech si na to nezvykajú,tak som jej spravila iba toto.Ale na koniec bola vďačná aj za tento nepodarok,lebo nevedela nikoho zohnať.

lukika
31. okt 2015

@nika1985 prepáč, že ťa ešte otravujem, len sa chcem ešte spýtať ak mám guľatú formu (torta bude tým pádom o niečo širšia/ priemer 28cm aký priemer má mať tá oblátka? To jej len pošlem to foto a napíšem aký priemer má mať? Ďakujem

sollange
1. nov 2015

Pridávam aj ja tohtotýždňové 😉

maya30
1. nov 2015

@antenka1 dakujem, mala som volnu ruku, tak ma to bavilo a fotenie este viac 😉
@mimcak dakujem 🙂

maya30
1. nov 2015

dievcata nemate nahodou niekde navod ako na to riasenie na hornom poschodi ?

lamps
1. nov 2015

@mimcak áno aj margarétka aj tento modrý kvietok boli na drôtikoch, nedávno som tak robila aj slnečnicu a ďakujem za pochvalu 😵

sticker
1. nov 2015

@pristela Žanet, išla som nato vylučovacou metódou ako @antenka1 a aj tak netuším, čo bola zabudnutá rýchlovka... 😀 Mám troch "favoritou", ale ja sa nikdy v ničom netrafím, tak ani nenapíšem 😀

dush
1. nov 2015

Meninovo Helloweenske cupcakes pre mojho syna,taka rychlovka