Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mima595
2. jún 2011

tak tu je moja 1. torta s modelovanymi postavickami...teda zvieratami 😀 ..ale modelovala som ja 🙂 🙂 ...co teda MM nechape, lebo ja a plastelina si netykame, maximalne som zvladla slimaka 🙂

katy1979
2. jún 2011

@mima595 krááááásna

mrka2
2. jún 2011

@mima595 ta je perfektna!!! 😵 😵 😵

dada78
2. jún 2011

môj drobec bude mať v sobotu dva roky, tak som mu narýchlo spravila Mašinku Tomáša, keď to videl tak hneď hovoril šišiši ... tak snáď sa mu to páči 🙂 na oslavu dostane ešte jednu - Krtka, ale tá ešte neviem kedy bude. 😉
Robila som z medových plátov a celkom dobre sa to skladalo 😵

mrka2
2. jún 2011

@dada78 jeminenky,ze na rychlo... no to ma podrz... 😀 krasna!

hejdita
3. jún 2011

tak moja posledna tohtotyzdnova 🙂

dada78
3. jún 2011

@hejdita krásny krtko 😵 😵 😵 , môj malý na ňom teraz fičí 😅 tak na oficiálnu oslavu budem rodiť krtkovú 😉

bzucinka2
3. jún 2011

@mima595 paradny dinovia🙂

@hejdita krasna ze posledna a ja mam dnes este 4 🙂
@dada78 budes RODIT akoze krtka ?? 😀 😀 😀

bzucinka2
3. jún 2011

@hejdita krasna ritula 🙂
@janulkamartinko je krasna, co sa stazujes ? 🙂

lawli
3. jún 2011

@vlada111 presne tak som to odhadla aj ja ,že to bolo z finančnej stránky...teda ale ja som taká ,že neviem povedať nie....tak a mám výsledok. Uvidíme ,že ako to nakoniec dopadne ,aj manžel ma te istý názor ,že sa to takto neoplatí a viac na to nemám pristúpiť 😅

janulkamartinko
3. jún 2011

@mrka2 :( neviem robit tie cela,hroza,ale dakujem ze sa paci, a za vsetky paci sa mi 🙂 ste zlate

janulkamartinko
3. jún 2011

@mima595 ta je super! krasna

janulkamartinko
3. jún 2011

@lamps ϡakujem moc, dokonala nieje ale potesili ste ma vsetky 🙂

mima595
3. jún 2011

dakujem vsetkym za pochvaly, hrozne ma to potesilo..a aj tesi 🙂
len este aby torta chutila a až potom budem spokojna...je puncova, tak hadam bude OK

dajna11
3. jún 2011

@mima595 krásna,na dinov sa chystám aj ja pre dcerku.

jajuuus
3. jún 2011

babule, no klobúk dolu zas... tie torty sú suprové 😉

nemáte náhodou niektorá pre inšpiráciu bábo - najlepšie holé len v plienkach? idem robiť pre jedného hokejistu a chcem urobiť bábo v sedacej polohe, korčule, možno prilbu, hokejku 😀 no predstava je, len čo z toho bude, to neviem 😀 a nejaké chutné bábo hľadám... ďakujem 😵

gabika11
3. jún 2011

caute cukrarky, pridavam meninove torticky pre moju dcerenku, ta velka ruzova Hello Kitty je kupena, ale tu druhu som uz ja vymodelovala, sice stale nejak klesala dole ale bola v mraze vcerajsie oobede, a vecer osmju uz dala na tortu. Kocky, ktore bezne modelujete z MMF, poradte nejake grify, nech sa mi to stale nekazi 😒 . dikes.
Inak ta modra Hello Kitty je cokoladovy korpus aj coko plnka....a zvysne dve su mrkvovy korpus a tvarohova plnka... 😉

dadka212
3. jún 2011

ahojte 🙂
ďakujem za všetky laiky velmi si to vážim 🙂

@gabika11 tú kitty čo si sama vymodelovala je určite krajšia 😉

gabika11
3. jún 2011

@dadka212 no dakujem, chvala potesi 😀 . len keby ta postava kitty nesla stale do lahu, ale mraznicka to istila nastastie....

hejdita
3. jún 2011

@gabika11 normos vystuzis spajchlou alebo slamkou 🙂 z telicka do hlavy kusok trci 🙂 ja davam slamku od podlozky az asi 2cm v hlave 😉

tica
3. jún 2011

baby len tak na rýchlo včera som dokončila tortičku klavír a dnes idem na košik tak nemam čas vas počitať tortičky som si popozerala su krásne ako stále .... pridávam aj ja

bzucinka2
3. jún 2011

@gabika11 krasne 🙂 vsak si ju mohla istit spajdlou 🙂
@tica krasny ze len tak rychlo , tak uz ako by vyzeral, keby si ho robila pomaly 🙂

dada78
3. jún 2011

@bzucinka2 😀 😀 😀 😀 bodaj by ešte bocian priletel a aspoň raz budem aj rodiť 😉 ale tortu s krtkom bude robiť 😀 😀 😀 😀

gabika11
3. jún 2011

@bzucinka2 vies ze aj je a prechadza sparatko cez cele telicko a je aj v hlave 😉 nuz, dufam ze to vydrzala v skolke ta Kitty 😀

lusil2005
3. jún 2011

ahojte zienky! tu zas pribudlo nadhery!!! po"pacisa"sovala som, a pridavam aj ja torticku nazajtra sesternicinym dcerkam k meninam... ale stale mam dilemu ci nemam urobit nejaku inu... detskejsiu 😕 len tie dcerky maju od 8 do 17 rokov, tak neviem ako sa trafit jednou tortou do vkusu vsetkych styroch! 😖

ada9557
3. jún 2011

@dm1 ahoj.tak zbežne čítam príspevky lebo nestíham a strašne veľa tu toho pribudlo.a farbís aj MMF?ja viem že sa tu už toho veľa popísalo o tom.že sa drobí a tak.a drobí sa aj ked ju urobím tesne pred potiahnutím torty?Dakujem 🙂

ada9557
3. jún 2011

@lusil2005 krásna tortička.s čím je potiahnuta?čokommotou alebo čokoládovým MMF?Dakujem 🙂

duplicka
3. jún 2011

@lawli jej to je krasne na to prijimanie. prosim ta co mas ako zaklad sviecky a knizku mas obalenu horalku alebo nieco ine? fakt krasne

mizulienka
3. jún 2011

@lusil2005 ta je krasna 🙂 vidis ja mam ten patchwork a ani som nevedela ze sa da tak krasne vyuzit 🙂 dakujem za napad 🙂

mizulienka
3. jún 2011

dievcence robim takyto madagaskar, vsetky zvieratka uz mam, len zirafa mi chyba...myslite, ze jej mam krk vystuzit drotikom?