Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
3. jún 2011

@ada9557 dakujem!!! 😅 je potiahnuta cokoladovym mmf.

@mizulienka ja som sa tiez inspirovala nejakou tortickou z netu, takze len posuvam dalej... ale som velmi rada!!!! 😵

lussy23
3. jún 2011

@hejdita - peknučká 🙂

lussy23
3. jún 2011

@lusil2005 - torta je krásna a nemusíte robiť novú. My sme v škole robili tortu na jeden rok a vôbec nebola detská, len ruže tam boli a zákazníci boli spokojní 🙂
@tica - nádhera 🙂
@gabika11 - krásn torty
@hejdita - @dada78 - krásnučké, milé 🙂
@mima595 - veľmi krásna tortička 🙂

mrka2
3. jún 2011

ahojte, pridavam svoju birmovnu, dnes si po nu pani pride. torta bude cestovat par hodin vlakom,tak to som zvedava,ci dojde cela 😖 v takej horucave... 😅

jakelina
3. jún 2011

@mrka2 krásná a nádherné kytičky 😉

mizulienka
3. jún 2011

@mrka2 krasna torta a take nezne farby 🙂

mrka2
3. jún 2011

@jakelina dakujem,moja predstava bola uplne ina,chcela som len ruzovo bielu,ale tak pani chcela vselijake farby,tak som dala este jednu no 😀 a ani holubicu nechcela,tak som sa potesila 😀

janulkamartinko
3. jún 2011

@mizulienka ta je prekrasna :D

yamahafazer
3. jún 2011

pridavam teraz dorobenu

mrka2
3. jún 2011

@yamahafazer jejo,ta je nadhernaaa!!! a tie postavicky ako skutocne!!! 😵 😵 😵

yamahafazer
3. jún 2011

@mrka2 dakujem no stymi postavickami bola fuska lebo toto teplo je hruza sa mi to topi pod rukami

petusko
3. jún 2011

ahojte, tak aj ja pridavam moje tohtotyzdnove. som si "trufla" na postavicku mickeyho, ale teda
@yamahafazer na teba ani zdaleka nemam. Mne tie postavicky vobec nejdu. Nech sa akokolvek snazim, sedim nad tym hodiny, aj tak to nikdy nie je ono. Aj hmoty som uz vyskusala vselijake. Toto nemam v rukach ☹

lamps
3. jún 2011

@yamahafazer nádherná tortička, si veľká šikuľka 🙂 🙂 🙂

lamps
3. jún 2011

@petusko krásne tortičky, ten bocian nemá chybu, je bombový 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lamps
3. jún 2011

@mima595 dinisaury sú ako skutoční, tortička nemá chybu 🙂 🙂 🙂

yamahafazer
3. jún 2011

@petusko co ho hovoris,ze ti nejdu postavicky ved ich mas suprove 🙂 a my sme sa uz v skole ucili modelovat takze to chce len prax a budu krajsie a krajsie nic sa neboj ved mas krasne torticky

lamps
3. jún 2011

@petusko noooo ak takto vyzerajú postavičky, ktoré nemáš v rukách, tak aj ja chcem mať také ruky. Veeeeeľmi by som sa im potešila 😉

bzucinka2
3. jún 2011

@lusil2005 wauw ved je krasna, co chces 🙂

bzucinka2
3. jún 2011

@yamahafazer prekrasna, na nej si sa riadne vysantila postavickami 🙂
@petusko peknucke, neznucke 🙂

ada9557
3. jún 2011

@yamahafazer nádherná tortička.chcem sa opýtat kolko tam máš piškotových plátov?3?Lebo kamarátka chce teraz pre syna tortu v tvare zimného štadiona a tvoja na fotke vyzerá taká akurát.ani nie vysoká ani nie nízka.Ja som doteraz robila skôr okrúhle tak preto ešte nemám taký odhad. 😅 Dakujem

lusil2005
3. jún 2011

@petusko krasne torty!!! ta bocianovska je bombova! 😵

yamahafazer
3. jún 2011

@ada9557 to mam formu stvorcovu je to 34x34cm upeciem cele a rozreziem na 3 platy

petusko
3. jún 2011

dakujem vam baby, ste zlate 🙂 😵 ja si vzdy hovorim, ked peciem, ze "tato" sa mi podarila a ked nakuknem tu, tak sanka dolu a hned som v realite, za sa mam este veeela co ucit a zlepsovat 😅

duplicka
3. jún 2011

baby cim by som mohla nahradit valcek, rozmyslam ci len dakou formickou jemne popritlacat 😕 . robim k prijimaniu a teda bielu, ale mozno by vyzerala fajn keby bol na nej daky vzor 😕

katulkaaaaaa
3. jún 2011

@yamahafazer tak ta tvoja torta je nadhernaaaa 🙂
@mrka2 krasna,snad cestu prezije
ja som stravila par hodin s 3D tortou,zajtra pridam foto ked bude dokoncena @petusko tento pocit mam aj ja ked sem mrknem,su tu uzastne sikovne zienky 😵 ta torticka s bocianom je nadherna,aj miky je pekny

hejdita
3. jún 2011

@mrka2 moja dorta cestovala priblizne dve hodiny autem kdyz bylo venku hic 30°c ve stinu takze neboj to se zvladne 🙂

yamahafazer
3. jún 2011

no pridavam dalsiu taku rychlovku lebo kamoska si upiekla a chcela len ozdobit tak mi ju o 19 doviezli tak som ju len na rychlo ozdobila

petusko
3. jún 2011

@yamahafazer narychlo???? sak ja som tu moju vyskakovaciu zdobila cele doobedie 😅
Si velmi sikovna 🙂

eliska22
3. jún 2011

@petusko tak teda ja si nemyslím, že ti postavičky nejdú, sú super 😉

eliska22
3. jún 2011

ja teda pridávam moje dnešné dve dokončené, tá s mackom je pre dcérku, 1x som modelovala niečo väčšie ako lienočku a pod. a ten maco mi nejako usadol 😒 robila som to z tých amerických cukríkov a teda nechcelo to držať tvar...a tá s ružičkami mala byť s veľkou mašľou v strede, ale mašľa nechcela uschnúť 😠 tak som rýchlo improvizovala a stále mi na tej torte ešte niečo chýba 😝

zajtra ma čaká ešte jedna torta na zákazku a chcú tam činku, len ešte sama neviem ako ju urobím 😅