Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
26. jún 2011

@yamahafazer predavaju to len v zeelandii a mali najmensie balenie 6 kg. stalo to nejak 16-17 eur. inde to myslim nemaju

vlada111
26. jún 2011

@lawli ten dudel je geniálny 😀

dulkagabulka
26. jún 2011

@gabika11 ako sa robi ten vrch na torte? na tej parižskej myslim

katy1979
26. jún 2011

@yamahafazer na TOM baby obcas predavaju ak maju vela. ja som tiez kupilas visnovy a polovicku predala. a kupim asi lesne plody. tak keby niekto chcel mozeme si to rozdelit.

lawli
26. jún 2011

@gumkacka1 Všetko záleží aj od toho ,akú chceš tu tortičku veľku ,možno by stačilo aj napol...,alebo tak ako ti písala dm1..Len ja z vlastnej skúsenosti by som tie uška asi chcela vcelku s tortičkou, fakt neviem , ja by som sa tej punčoviny bála 😅
@vlada111 ďakujem 😉
A tiež vďaka za všetky lajky.... 😵

lussy23
26. jún 2011

@lawli - prenádherná torta @anjelicek26 - krásnučká torta. Dcérke prajem všetko naj, veľa zdravíčka, a úspechov v škôlke a nehc je stále veselá. 🙂 @gumkacka1 - náherné @eliska22 - keásnučká tortička @janulkamartinko - nádheerné @lencza peknučké @alicc - krásne tortičky, škoda že tú postavičku je zle vidieť na fotke
@gabika11 - peknučká tortička

katy1979
26. jún 2011

@gumkacka1 ja by som ju piekla asi na plechu. kludne na mensom. kitty hlava nie je gulata musela by si to zrezat do takeho ovalu a to by bola zasa prilis malinka.

katy1979
26. jún 2011

tak tohtovikendove vytvory

yamahafazer
26. jún 2011

@katy1979 ta stym krtkom je strasne chutna 😵
neviem este som to neskusala aj ked ma to laka len ked je to take drahe zas to o dost navysi cenu torty skoda,ze to tak po kg nepredavaju to by bolo lepsie to by som vyskusala rozne chute

mizulienka
26. jún 2011

@lusil2005 nevies nahodou, ci tortomania dovezie zadara aj ked sme 2km od BA (rovinka)
ano robila som zo 7 vajec, tento nastavovany, len som ho urobila na sposob mramoroveho, ze 2 lyzice bieleho, do toho 1lyzica tmaveho....
http://www.tortyodmamy.sk/content/nastavovany-p...
zo 4 vajec mi ani nahodou nevyjde 10cm...ja som teraz zo 7 mala korpus tak akurat na 2 prekrojenia 😕

lusil2005
26. jún 2011

@mizulienka neviem, skus im cinknut...
jaaaaj ja robim mramorovy z toho normalneho mramoroveho receptu. 😅 tam staci 4 vajcia na 26 cm.

yamahafazer
26. jún 2011

@lusil2005 co stou krajkou?som ti pisala ip

mizulienka
26. jún 2011

@lamps ty si tusim minule ukazovala, ze sa ti tieto motyle pacia, pozri tu ich maju troska lacnejsie :0)
http://www.cukrarskepotreby.eu/predaj/1557/Moty...

reruna
26. jún 2011

@mizulienka já dělám do formy 26 cm mramorový korpus ze 4 vajec a mám to na 2X prokrojení a výška je tak 7 cm, ale to záleží i kolik dáš krému. Já nedávám ovoce a krému nemám ráda velkou vrstvu, někdo dává třeba 1cm vrstvu krému, tak to je na mě moc...já namažu džemem a krém tak 0,5 cm, takže kdybych dala ovoce a více krému, tak je dort vyšší. Nebo kdybych oh chtěla extra vysoký, tak udělám mramorový ze 6 vajec.

mizulienka
26. jún 2011

@reruna hmm, zeby som robila nieco zle? lebo som si ista, ze zo 4 by mi vysiel strasne maly, ja som robila zo 4 do 23cm formy.

andriss23
26. jún 2011

ahojte 🙂
tak tu je tá kniha pre školákov na rozlúčkovú,čokoládový korpus,čokoládový varený krém,komplet mala 3080 gr,na tomto som sa naučila písmenká vypichovať 😀
a druhá bola pre brata na narodeniny,bral ju do roboty, orechový korpus,varený vanilkový krém s rumom,3070 gr. tu mi najdlhšie trvalo vyrobiť šablónu na ten znak 😀

zuzana124
26. jún 2011

ahojte, tak ja pridávam moju tohtotýždňovú

gabika11
26. jún 2011

@dulkagabulka tak si rozrobis cokoladu ako na polevu alebo rovno pouzijes tie dukatiky bud z tmavej alebo z bielej cokolady, mierne to prihrejes a predtym si musis tu foliu presne vmerat, ja som mala kruh tak som si presne podla toho vnutra vystrihla ten papier a podla toho aj tu foliu. Ked bola cokolada len vlazna, tak som ju naniesla do stredu tej folie, je lepsie ked je hustejsia, na co som prisla az 2x, a rozotrela som to tym klasickym lizatkom aby som tu strukturu podla moznosti neposkodila a dala do chladnicky asi napol hodku. Potom som to z nej vybrala a podobrala takym dlhsim sirsim nozikom a skusila, ci sa zmesti ta cokolada s transferom na tortu, ked nie som len rycho orezala s nozikom a potom som tam tu cokoladu aj s foliou prilozila a na tom odlepila....
Mne sa tiez ta zlata ohromne paci, krasny kontrast, tmava cokolada a zlate vlnovky 😉

miminkad
26. jún 2011

tak jeden z mojich dalsich pokusov,mala som problem s marcipanom,lebo bolo strasne teplo a rychlo sa mi rozpustal 😅

lamps
26. jún 2011

@mizulienka jaj veľmi pekne ďakujem, snáď si ich niekedy kúpim 🙂 🙂 🙂 . Škoda, že ich nepredávajú na kusy, mne by stačil aj jeden motýlik. Pribúdajú sem neskutočne krásne tortičky. Ja mám objednávku na detskú tortu na budúcu sobotu. Len ma už druhý deň neskutočne bolí hlava, tak dúfam, že sa dám rýchlo do kopy, aby som bola schopná tortu spraviť.

dulkagabulka
26. jún 2011

@gabika11 dakujem velmi pekne..ale hehe..pre nerozumiem..
tak sa spytam znova...čo je to za foliu a čo je to čokolada s trasferom?
ten vzor je na nejakej folii? použili sa tam dve farby tych dukatikov?alebo ako sa dosiahlo to,že je tam ten vzor?z čoho su tie vlnovky? to na tej folii už je predtlačene?alebo?

som začiatočnik..čo sa takej nadhery tyka..ale maja mamina pečie a rada by som jej niečo take poradila

gabika11
26. jún 2011

@dulkagabulka ano ta folia sa da objednat alebo kupit v cukrarenskych potrebach. Mozes si pri tom vybrat akukolvek vzorku chces 😉
tu je video

https://www.youtube.com/watch?v=jDgikg4ydHQ


ako sa s tym robi
a tu je stranka eshopu, kde sa to da kupit, je ich velke mnozstvo http://www.formicky.sk/formicky/eshop/10-1-Coko...

dulkagabulka
26. jún 2011

@gabika11 aha ..už som pochopila..este sa spytam- prečo to z druhej strany narezavala?

gabika11
26. jún 2011

@dulkagabulka no toto je len tak na ukazku, mylsim ze narezavali pre to lebo z toho chcelimat stvorceky. ale na okruhlu tortu si treba obkreslit ´tvar na papier na pecenie, a potom som si podla neho odstrihla tu foliu a som takto naniesla tu cokoladu... 😉

dulkagabulka
26. jún 2011

@gabika11
takze ked to stuhne, tak sa ta folia stiahne dolu a zostanu tam len tie ozdobky...

tu tvoju foliu som nenasla a tej stranke..tu peknu zlatu..

gabika11
26. jún 2011

@dulkagabulka no ja som ju nahodou dostala v obchodiku s cukrarskymi pomockami Golden Wings v Kosiciach, a presne taku som chcela, takze treba skusit popozerat na inych strankach este, je ich velmi vela... 😉 . Ano, taky je postup, a na youtube sa dajupozriet aj videjka ako sa robia ine tie ozdobky z cokotransferu, je to velmi efektne, aspon mne sa to vlemi paci...bodaj by sa take dalo kupit uz aj bezne v tescu alebo inde v potravinach 😉

dadka212
26. jún 2011

@dulkagabulka pozri tu myslím, že ju tu majú alebo velmi podobnú http://www.tortomania.sk/www-tortomania-sk/esho...

gabika11
26. jún 2011

@dulkagabulka treba len vediet na aky rozmer to potrebujete, aby nahodou nebola mensia akopriemer torty a tak 😉 , lebo ako vidim, je ich vela a roznych rozmerov...

gabika11
26. jún 2011

@dulkagabulka som nasla konkretne toto http://www.cukrarskyraj.sk/cokotransfer-nocna-o...
a ta velkost je vhodna aj na okruhlu tortu 😉

gabika11
26. jún 2011

@dulkagabulka a tu som nasla taku so zlatym vzorom a za dobru cenu, ja osm taku kupovala za 3 eura,a tu stoji 2 ecka http://www.cukrarskyraj.sk/transfer-folia-zlaty...