Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

broucek2
20. sep 2011

@gajana1 tak to neznám, ale asi se ti bude potah topit

broucek2
20. sep 2011

@pristela to vyzkouším. S písmenky se sakruji šíleně.

dajna11
20. sep 2011

tak tu je moj traktorček....

pristela
20. sep 2011

@broucek2 skus, urcite budes spokojna 😉

@dajna11 jeeeeeeeeej

vlada111
20. sep 2011

@anibas tak príborový nožík používam aj ja. Pripadala som si čudná, ale nie som 😀

vlada111
20. sep 2011

@dajna11 super, ty si sa dala na automobilový priemysel? 😀

dajna11
20. sep 2011

@vlada111 mám to ja smolu že už ked chce niekto tortu.....tak stále pre chalana...

broucek2
20. sep 2011

@pristela Jen ještě, funguje to i na patchworkové šablony?

dm1
20. sep 2011

@zuba kludne mozes skusit ak by si chcela 😉

zuba
20. sep 2011

@broucek2 ´dakujem , asi to tak spravím aj ja, lebo ten korpus čo som piekla minule bol super, ja len že či nepečiete niečo špeci, ale ako čítam tak väčšinou to všetky robíte takto 😉

zuba
20. sep 2011

@dm1 Ako skúsiť môžem 😉 si poklad

dm1
20. sep 2011

@zuba ja ich teraz nepotrebujem tak kludne mozem poziciat 😉 . My sme si tiez s kamoskou na zaciatku poziciavali pomocky moc nam to pomohlo len uz sa mi odstahovala 😝

pipka
20. sep 2011

@dajna11 dokonalyyyyy 😎

pipka
20. sep 2011

@pristela ja som to tu riesila..ale uz mi poradili a na poslednej ci predposlednej tej krstinovej sa mi uz podarili 😵 😵 😵 takze este raz vdakaaa 😉

zuba
20. sep 2011

@dm1 Je super mať tu takého človiečika ako si ty - si fakt poklad. škoda len, že ja tebe nemám čo požičať,ktovie možno raz.

lencza
20. sep 2011

ahoj

holky jak děláte potahovou čoko hmotu? našla jsem plno receptů na netu, tak bych se chtěla zeptat, která nejvíc vyhovuje vám
mám na sobotu požadavek na čokoládový dort k 73.narozeninám pro švárovo dědu

dm1
20. sep 2011

@lencza ja som skusala len jednu a ta sa mi osvedcila - na 200g cokolady z lidla tej 52% davam 4 lyzice kukuricneho sirupu

pristela
20. sep 2011

@dm1 prosim ťa a kde kupim ten kukur. sirup? ja robim zajtra , nechcu ziadnu potahovku , len cistu coko ☹ prosto robotu s nervami ☹
Ale na tuto to skusat nebudem radsej 😀 to uz nestiham

pristela
20. sep 2011

@broucek2 patchw. robim tak isto no foliu nan uz pouzivam, ten ide tazsie bo tie formicky su plytké 😠

dm1
20. sep 2011

@pristela ja kupujem v bioshope tak skus tam ak u vas nejaky maju. ale aj na nete som uz videla v bioshopoch

lencza
20. sep 2011

@dm1 děkuju a mohl by se místo toho sirupu použít med? a ještě jeden dotaz - zbyl mi tu kousek bílé MMF, můžu z toho udělat ozdoby? nebude to nějak reagovat s tou čokohmotou? aby se to neroztýkalo nebo tak, snad ne

dm1
20. sep 2011

@lencza najskor k miesaniu - v pohode mozes pouzit dokonca sa daju hmoty spolu aj miesat bezproblemov. Co sa tyka medu viem ze niektore kocky skusali a vraj to ide ale overene nemam

pristela
20. sep 2011

@dm1 Danka kujeeem 😉

broucek2
21. sep 2011

@lencza ,ísto sirupu jde použít med, ale chodá se to trochu jinak. Sama jsem ale nezkoušela.

lusil2005
21. sep 2011

@pristela drzim palec s plastelinou 😒

babyyy mna boli chrbat jak fras!!! som prave dorobila lokomotivu Tomas, a az ku koncu som si uvedomila jak som ja sprosta k tomu zohnuta... ledva som sa narovnala! 🤐

yamahafazer
21. sep 2011

@dajna11
@bzucinka2
@katulkaaaaaa no ja som ju prvy krat objednala specialku neviem aku mate vy,ale teda ja som spokojna vobec neni ostanem stale pri SMV alebo WI,ale teraz najviac SMV kupujem lebo WI je uz dost drahe inak obe su super.

yamahafazer
21. sep 2011

ja som vcera modelova ostosest lebo toho mam vela aj detske aj kvetove,ale nastastie len ruze vsade chcu a moja mala ta mi pomaha esteze ju to bavi to modelovanie a ked vidi niaky obrazok na nete tak chce aby som jej vymodelovala 😀 ked zvladnem tento tyzden tak potom to uz bude v pohode teraz toho mam vela,ale nastastie jedna torta mi odpadla tak som sa potesila 😀

a co som si objednala zlatu farbu spreji este mi neprisla tak som vcera objednala este zlatu z pecenie hrou,ale inu znacku tak dufam,zebude dobra a do piatku mi niaka pride lebo potom neviem co spravim nutne ju potrebujem a esteze som minuly tyzden robila so zlatou tak som na to prisla ,ze mi dosla

dajna11
21. sep 2011

@yamahafazer noo nepotešila si ma.....vyskúšam a uvidíme,chcem ju len na poťah...

yamahafazer
21. sep 2011

@dajna11 a ty mas obycajnu?lebo tu som nemala ja som skusila specialku a teda to bola ina makacka rozvalkat to to si necham len pripad nudze lebo nemam na nu nervy 😠 by som prisla o ruky

dajna11
21. sep 2011

@yamahafazer no obyčajnu,ale som čítala že su tvrdé obe,je prácne ich rozvalkať a rozmiesiť,tak preto ako písali tu...ju asi treba najskor nahriať v mikrovlnke.