Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
3. okt 2011

@dm1 No já nevím, jeslti objednat u Kamky to za 10,5 nebo za 14 tyhle tři.. Zas u Kamky chci víc věcí a kdybych měla platit poštovné tam i tam, nevyplatilo by se mi to asi... A perníky nepeču..🙂

dm1
3. okt 2011

@zdenallicka ved skus sa pozriet na torty kde je toto babatko. mne osobne sa paci viac to s ritkou hore ale to ma kamoska tak som myslela ze ked ja si kupim tie 3 budeme si poziciavat 😉

zdenallicka
3. okt 2011

@dm1 Když já nevím, kde je mám hledat... :-/

dm1
3. okt 2011

@zdenallicka tu mam jedny medovnicky ulozene s nimi

dajna11
3. okt 2011

ach baby...no asi zasa nebudem robiť tortičku...som sa tešila že na svadbu,že ružičky si budem robiť po večeroch,chceli do fialova....no a asi nič nebude ked som povedala cenu....neviem ale tak je to vela ked som pýtala do 30???mala byť jednoposchodová,srdce alebo klasika...stuha dokola,ružičky a tak lístky na drotiku.....:(

zdenallicka
3. okt 2011

@dm1 Ty jsou krásní..🙂 A to jsou ti nejmenší?

dm1
3. okt 2011

@dajna11 isto to nie je vela neboj. Aj mne sa to obcas stane ale uz to neriesim nebudem po veceroch buntosit len preto ze ma to bavi pre cudzich ludi

@zdenallicka netusim veru ci najmensi lebo to moze aj skreslovat pernik moze byt aj velike srdiecko 😉 . Uz som ich videla aj na torte a teraz ako na potvoru neviem ziadnu najst 😝

kucminka
3. okt 2011

žienky šikovné,klikla som si sem,neprispievam,len sa kochám vašimi výtvormi,klobúk dolu,naozaj ste šikovné,veľmi rada si pozerám tortičky,a tie vaše su naozaj úžasné,nech sa vám tak darí aj naďalej.

dajna11
3. okt 2011

@dm1 ach dakujem,ja sa teším každej torte lebo ma to baví a chcem sa zdokonalovať a učiť a to sa budem iba takto,nebudeme si robiť doma každu nedelu snád torty 😀 😀 😀 .....ale fakt je že pri malom to robím iba ked už spí večer a to by som ho veru mohla aj inak tráviť 😀

dajna11
3. okt 2011

@kucminka dakujeme,si zlatá.

kucminka
3. okt 2011

@dajna11 nie je začo,veď je to pravda.Ja som sa pár krát pokúšala o torty,ale len také obyčajné,s marcipánom sa mi nedarilo,aj keď by ma to veľmi bavilo,nemám nikoho takého,kto by ma to naučil.

dajna11
3. okt 2011

@kucminka nuž donúti ťa potom sa to naučiť,takto na nete sme všetko študovali a doma skúšali...a donúti ťa to pre maličké...ako som sa aj ja učila pre dceru 😀

dm1
3. okt 2011

@dajna11 ja som bola taka ista na zaciatku stale som hladala prilezitost aby som mohla piect ale potom sa to nejako moc rychlo rozbehlo a akosi stale peciem a volny vikend som nemala uz ani nepamatam 😔

dadka212
3. okt 2011

no ja mám ďalšiu krásnu objednávku 😝 nejakú prasačinu, pre chalana čo je sukničkár a teraz odlieta robiť pilota do japonska....no a teraz vymyslieť čo urobiť, ale torta má byť velká aspoň cez celý plech možno aj viac...keby mal niekto nejaký nápad kludne aj do IP tu to nemusíte písať 😉 ďakujem

bzucinka2
3. okt 2011

@bianca juj tak to je riadna teplota chudatko male ☹

dajna11
3. okt 2011

@dm1 nuž to je super,ale tak zasa ja by som tak o dušu asi necchela....aj ked to poteší,ked vieš že su ludia spokojní a že s aim práca páči.mna to moc baví,aj dnes som kupovala pomocky v meste...som ako šiši 😀

adrianai
3. okt 2011

ahojte kočky, môžem vás poprosiť - nemáte náhodou niektorá uložený postup ,ako urobím tortu, z ktorej bude vyskakovať v mojom prípade mickey? niekde som to videla, pamätám si to tak zhruba a teraz to nemôžem násť 😖

katulkaaaaaa
3. okt 2011

@dadka212 dadi sprav velikansku postel na nej chlapa a k nemu tri zenske ... aj by som ti poslala foto ale to sem asi nemozem dat ci? 😝 alenka taku robila ta bola perfektna!!!
mas ju medzi priatelmi na fb?

lusil2005
3. okt 2011

ja mam tiez dobru poziadavku - 3D atipicku pre potapaca.... mate nejaky napad? mna uz tri dni nevie nic osvietit 😀

eliska22
3. okt 2011
dm1
3. okt 2011

@dadka212 alebo sprav klasika oblznik na plech ako nebo na to lietadlo a tam pilota a kopa letusiek ako ho obletuju a robia vsetko co si zaziada 😝

dadka212
3. okt 2011

@katulkaaaaaa nemám ju medzi priatelmi, ale môžem pozerať jej fotky a už asi aj viem ktorú myslíš, idem pokukať 🙂 ďakujem 😀

dadka212
3. okt 2011

@dm1 ďakujem za nápad 😉 tiež dobrý 😀 asi to nejako skombinujem

pristela
3. okt 2011

@lusil2005 ja mam ulozenu tuto krasavicu 😀 na pravy bok dole na torte by sa dal dat potapac, trepars vyrezat ho len z ciernej hmoty a nalepit 😉

lusil2005
3. okt 2011

@pristela ta vyzera super, len je to od jeho snubenice, tak neviem ci mi to schvali 😅

zdenallicka
3. okt 2011

Holky, Kamka má nad 30 eur poštu zdarma???

zdenallicka
3. okt 2011

@dadka212 A co zadeček??? Ten nakrojený s tím klukem je můj výtvor, ten další je předloha... 😉

pristela
3. okt 2011

@lusil2005 tak das tej zenskej vlasy ako ma ta snubenica a povies jej ze to je ona, a ze ju ide uloviť 😝

pristela
3. okt 2011

@zdenallicka jooj ten kluk tvoj výtvor je dobrý, si šikovna, ze tvoris aj tymto smerom 😀 😀 😀 😀 😀