Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

yamahafazer
23. okt 2011

@zdenallicka ja som robila ten kokosovy traseny,je to len ten puding bez varenia kokosovy a jedna slahacka a ananasovy kompot ja soom si odvazila aby toho ananasu bolo tak isto ako toho mandarinkoveho kompotu aj stavy a len som zatriasla a taky bol super inak sa mi to zda divna kombinacia ananas a kokos,ale super to chuti

@dm1 a co si budes brat ake pomocky?aj hmotu si mam zobrat?staci len podlozka,niake piestiky,valcek,kostice?vobec neviem co si mam brat

yamahafazer
23. okt 2011

@pristela sa ti nezvala ta pani ci sa im ta torta s oplatkou hanny pacila?lebo co si dala tu foto co ti poslali no tak tvoja je ina nadhera to vobec by nemohla byt nespokojna

zuziq
23. okt 2011

@yamahafazer v tom kokosovom kreme si pouzila Dr. oetker Ole? existuje aj kokosovy alebo nejaky iny puding. Inak kombinacia kokos ananas je uuuplne ze mnam, najma v podobe Pinacolady 😀

yamahafazer
23. okt 2011

@dm1 ten bager vyzera ako skutocny uplne perfektny je
@daducha vsetky su krasne
@pristela aky hrosik ved to je krasny somarik

vsetky torticky su fakt nadherne

yamahafazer
23. okt 2011

@zuziq ano ten som pouzila kokosovy a tam na nom bol ten recept s ananasom tak reku vyskusam
a este maju vanilka a cokolada

yamahafazer
23. okt 2011

@zlatat tam su super navody na tie zeleniny ja budem jednu robit slanu v novembri tak popozeram niake inspiracie dakujem

yamahafazer
23. okt 2011

@lussy23 @mia114 ten motorkar to je formicka patchwork ja som ju len vymalovala len co my ostali farby tak je taka divoka 😀 to bolo pre svagra

zlatat
23. okt 2011

@yamahafazer náhodou som to objavila a fakt sa podľa toho dá niečo vykúzliť 🙂

Ozaj kočky, nemáte náhodou uložené nejaké inšpirácie na rytiersku tematiku? Mám na piatok urobiť kamoške tortu s nejakým rytierom s mečom a 3-hlavým drakom ... nehovoriac o tom, že torta má byť okolo 21 cm priemer 😒

zlatat
23. okt 2011

@daducha prekrásne tortičky

zlatat
23. okt 2011

@akme tú kvetinku mám aj ja, ale ešte ani na jednu tortu som ju nepoužila ... nejak sa s ňou neviem stotožniť, asi ju predám

mariann2
23. okt 2011

@zlatat prosím ťa odfotíš mi tú kvetinku, ak je to tá čo myslím, kúpim ju od teba 🙂

vlada111
23. okt 2011

@dm1 ja mám zase s MMF takú skúsenosť, že keď to porovnám zo Smartflexom, tak MMF kryl viacej, Smartflex je veľmi elastický a olepí každú nerovnosť, tak pre mňa bol MMF v tomto lepší.

vlada111
23. okt 2011

@dm1 báger je ako kupovaný v Dráčiku 😀 . Perfektný je. Ja by som ho robila pol dňa.

mrka2
23. okt 2011

babule, uzasne torticky, specialne sa mi tento tyzden paci @daducha - no tie postavicky su neskutocne dokonale!!! krasne torticky!

lusil2005
23. okt 2011

@daducha wow, krasne torticky! vidim ze si sa na barbienu inspirovala tou fotkou od dm1... islo to dobre? ja robim barbie buduci tyzden, tak uz rozmyslam co s nou vyhutam 🤐

vlada111
23. okt 2011

@daducha nádherná prácička 😉

lusil2005
23. okt 2011

@yamahafazer jaaak ze sa ti nepaci kokos ananas? ved pinacolada je strasna mnamka!!!

lusil2005
23. okt 2011

@dm1 ten bager je fakt jak kupeny v hrackarstve... si dobraaaaa! 😀 dani prosim ta ked si robila tu loptovu tortu, aky si mala priemer toho stvorca, a tej gule? robila si to v miske z ikea? ja sa tam chystam kupit ju, ale netusim aky priemer mam kupit 🤐

yamahafazer
23. okt 2011

@lusil2005 kde si citala,ze sa mi nepaci?praveze je super na chut som pisala len sa mi to zdalo divne ja som taku kombinaciu este nikedy nejedla a ja ani neviem co je pinacolada 😅

zlatat
23. okt 2011
lusil2005
23. okt 2011

@yamahafazer to nemyslis vazne!!!!!! pinacolada je uuuuzasny ananasovo-kokosovo-smotanovy drink! http://koktail.sk/koktaily-a-ine-napoje/pina-co...

zlatat
23. okt 2011

@mariann2 je to ona?

mariann2
23. okt 2011

@zlatat maš ip

mariann2
23. okt 2011

kočky, neviete niektorá koľko stojí tá formička, ktorú tu pred chvíľou pridávala
@zlatat ??? alebo nevideli ste ju niekde

yamahafazer
23. okt 2011

@lusil2005 ja vobec nic nepijem ani na oslavach mne nechuti ani vino ani nic take jedine pivo poznam a rum do toriet,ale to tiez nepijem jedine ked ideme s muzom na pizu a on si da pivo vtedy tak si dam glg a to staci a co si otvorime na silvestra sampanske aj to mi staci glg a uz sa mi hlava mota 😀 ja som skoro ako nealkoholik takze ja nic taketo napoje nepoznam

lusil2005
23. okt 2011

@zlatat mne sa tie kvetinky pacia 🤐

lusil2005
23. okt 2011

@mariann2 maju ju v tortomanii a stoji tusim 7,05 eur

lusil2005
23. okt 2011

@yamahafazer ja neznasam tvrdy alkohol, akykolvek. a tiez mi vobec nechuti vino a do tohoto tehotenstva som neznasala aj pivo. teraz ho milujem, ale len nealkoholicke. alkoholicke mi nechuti 😅 ale miesane drinky by som mohla do nemoty! 🤐 cele leto (ked zrovna niesom tehotna alebo nekojim) ficim na mojitach a pinacoladach 😝

zlatat
23. okt 2011

@lusil2005 ja som už asi rozmaznaná ružami, orchideami, a inými kvetmi na drôtiku, takže asi preto to nejako neviem využiť - nevideli ste ich v nejakom obchode ? Nepamätám sa, čo stáli - kupovala som ich pred rokom na stretku u Jara Kováča,

adul67
23. okt 2011

ahojte tak tu je moja najnovšia dokončena len ten podnos no hrôza nemala som už papier 🙄