Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
28. okt 2011

Ahojte, o týždeň budem robiť tortičku a chcem sa opýtať, či môžem dať pod poťah krém z bielej čokiny s mascarpone? Asi nie, či? Alebo dávali ste niektorá do tohto krému aj maslo? Ďakujem babulky 😉

mrka2
28. okt 2011

@lamps joj sama sebe som poslala, tak este raz 😀 podla mna nepusti, tiez ked robim kavovu plnku,tak tam dam odrezky a v pohode drzi masla tam mas dost,tak to bude OK,neboj

bzucinka2
28. okt 2011

@katy1979 tak kazde dieta je ine, ale ja som rada, ze spinkava takto 🙂

prosim nemate nejaky link na mickey mousa z marcipanu, ten z dortomanie ma cudnu hlavu ☹

lukika
28. okt 2011

yamahafazer super tá torta s tou posteľou
mizulienka ved je super ten kôn a máš to pekne zladené môžeš byť spokojná

lukika
28. okt 2011

@mia1111 ja teraz robím ten mascarpone s bielou čokinou ale pod poťah ho nedám. Baby ked dávate tie rozmrvené odresky pod poťah tak tam nemáte trošku hrbky ked to potiahnete otáznik ešte som to nerobila len ked sa to zmieša s maslom tak tam musia byť trošku hrudky z tých odreskov nie otáznik

katy1979
28. okt 2011

@lukika vymiesaj metlickami a ziadne hrudky ti nikde neostanu

mia1111
28. okt 2011

@lukika ďakujem, aj som si tak myslela... odrezky som miešala elektrickými metličkami s maslom a cukrom a neboli tam hrudky 😉

mia1111
28. okt 2011

@katy1979 🙂 - rovnako sme odpovedali 😀

katy1979
28. okt 2011

@mia1111 aj tak som ta predbehla 😎

mia1111
28. okt 2011

@katy1979 no jasné, kým sa ja vykokcem 😀 😀 😀

zdenallicka
28. okt 2011

Milé moje, tak tady máte jahodovotvarohovočokoládovobanánového krasavce (BMW) a dort s retardovanými Šmouly bez Šmoulů..

zdenallicka
28. okt 2011

Je tu někdo, kdo umí hledat na kuharka. eu??? POtřebuju najít návod na klokana.. Klokan = кенгуру .. Díky!!!

jakelina
28. okt 2011

@mizulienka krásná dortička a koník je povedený

monika76
28. okt 2011

@mizulienka no to je pravda by si toho potrebovala za vagon 😀 ale potom dotienuješ a na koníka by to bolo OK 😉

monika76
28. okt 2011

@vlada111 Ono to po 33 začína drbať a poriadne 😀

lamps
28. okt 2011

a tu je moja práve dokončená torta pre kamošku, ktorá má veľmi rada margarétky, tak zas je margarétková 😅.

lusil2005
28. okt 2011

Tu je moja barbie torta... Strasneho nerva mam, ale ani nejdem o tom pisat lebo sa zas len rozculim. za dobrotu... ma 7,5 kila, dole je mascarpone s malinami, sukna je jogurtovo - slahackovy krem s lesnym ovocim...

katulkaaaaaa
28. okt 2011

@lusil2005 luci je nadherna ukazala som ju mojej malej a ta ze mami ta je krasna aj ja taku chceeeeem 😀 fakt skvela!!! fuha ale co ta vaha?vela ze?to ani moje svadobne tolko nevazia 😝

katulkaaaaaa
28. okt 2011

@mizulienka krasna torticka 🙂 mna fascinuje ako ti robis tie boky tie detaily,na to sa ja nechytam musim vyskusat 🙂

katy1979
28. okt 2011

@lusil2005 no vykecaj sa sup sup

@zdenallicka retardovaní smoulovia 😀 😀 😀 a preco si ich tam nedala

no same krasne torty baby

katulkaaaaaa
28. okt 2011

@lusil2005 piiiiiiiiiiis co si tu sa mozes vykecat a my sme zvedave 😉

zdenallicka
28. okt 2011

@katy1979 Díky..🙂 Protože padali... 😝 Retardi, no... 😕 😀

zuziq
28. okt 2011

@zdenallicka neviem ci tam nieco je o kengurach, lebo to len natahuje vyhladavanie a nic...

gumkacka1
28. okt 2011

babulky, potrebujem na rychlo spravit lienku, takze nemam cas robit telo a hlavu zvlast, chcem to urobit len z jedneho kusu. Bude lepsie ked spravim korpus do antikorovej misky alebo normalne do okruhlej formy a potom zrezem do gulata? dakujem za radu

pristela
28. okt 2011

@lamps jeeeeeeee tá je krááááásna, si s dovolenim uklada, tato sa ti faakt podarila 😉

@lusil2005 vitaj v klube ☹ ja tu kosielku nakoniec tiez robila zadarmo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

baby @zdenallicka šetrila na šmouloch 😀 dala mááálo "modrej" !!!!

mariann2
28. okt 2011

baby, kedy pečiete, keď ste to toľko napísali, ane nestíham čítať, zachytila som len debatu o mascarpone kréme, ten som robila minule prvý krát a bol geniálny, taký dobrý krém som ešte nejedla a pridávam moje dve komodu a dvojičkovú kitty 🙂

katy1979
28. okt 2011

@gumkacka1 ak mas taku misku co sa ti hodi by som urobila v miske. naco si komplikovat robotu este zrezavanim

@zdenallicka co si im dala pit? vsak na tom polystyrene stali. mala si im svihnut sparatka do noh ci sekundakom prilepit.

lamps
28. okt 2011

@pristela aj bez dovolenia, je mi potešením, ďakujem 😅 .

katy1979
28. okt 2011

my nepecieme ked kecame. ci skor mali by sme ale aj tak kecame 😀

pristela
28. okt 2011

@gumkacka1 mne sa paci strasne tato lienocka, ktovie od koho je 😕 😕 😕 😀 by si ten listok nemusela a vpada fakt dobre