Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

danciacik
1. nov 2011

@lusil2005 však to to. 😀 Nenadarmo mi muž občas povie že som brzda 😀
@bzucinka2 No ja som si jeden vytipovala ráno ale musím pošetriť. 😉
@pristela dobré ránko 😀

vejinka
1. nov 2011

@katy1979 kaslem na vsetko az o rok budu dalsie pokusy

jakelina
1. nov 2011

@vejinka a proč??? S každou dortičkou to půjde líp a líp 😉

vejinka
1. nov 2011

@jakelina lebo na to nemam ani suroviny ani naradie ani nervy. Sak o rok pridem sem zasa otravovat

pristela
1. nov 2011

@vejinka neblaaazni oddychne dva tyzdne a sups do toho , na vianoce tiez musis urobit nejaku torticku 😉 neboj ono to pojde 😉

@danciacik kujeeeeeeeeeem

danciacik
1. nov 2011

@vejinka presne ako kočky hovoria, keď ťa to chytí tak každá tortička bude lepšia a lepšia.
joj baby neviem čo to so mnou je ale sa mi hrozne chce spať. Včera čo ste pozerali ren mixér tak som ho našla na SR lacnejší ako v čechách teda ak som si zapamätala značku bosh mum 4655

yamahafazer
1. nov 2011

no moja hotova postel vyzerala jednoducho,ale roboty snou bolo viac ako stou svadobnou a to celo je obtiahnute cokohmotou a je to postel z jednoho kastiela taku chceli

jakelina
1. nov 2011

@yamahafazer vypadá nádherně 😉

mizulienka
1. nov 2011

baby z okolia BA, ktora by ste zobrali tortu na buducu nedelu? jasom u nasich na vychode, takze sa mi neda...chcu obycajnu tortu a nejaky ornament navrchu...mozte pisat aj doIP dakujem

adrianai
1. nov 2011

@lencza ja mám nastavovaciu guľatú formu a som spokojná, nemusím mať tisíc ráfikov 😀 ale aj tak najviac využívam klasickú 24cm...a kde to predávajú? ešte aj ja uvažujem nad štvorcovou 😉

vinka
1. nov 2011

Ahojte.baby ktorá ste mali malovanú trávu na torte?Videla som takú poschodovú tortu u niektorej a boky boli malované.A neviem ktorá to robila.Hodte foto.Dík.

lukika
1. nov 2011

Vidím že tu píšete o tých robotoch moja sestra má ten bosch a je perfektný doastala ho od manžela na vianoce

dajna11
1. nov 2011
mrka2
1. nov 2011

@artepf kraasna torticka, vobec nie je az taka jednoducha, ja som napr.este tie botasky neskusala a tie sa mi zdaju teda dost zlozite 😕
@vejinka ved zlaty Mickey, detom to je jedno,oni nepozeraju na to,ze ci to je dobre potiahnute,alebo tak... urcite nevesaj na klinec pecenie 🙂

adul67
1. nov 2011

@dm1 danka môžem ta poprosit o http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/kvety-sam... ak sa ti bude dat mi to priniest do trenčína?ten kvet gulaty sada tie menšie stoja 2.84€

mrka2
1. nov 2011

dievcata, nemate nazvys jednu snehovu vlocku,co vam len tak stoji a chcete sa jej zbavit???

vinka
1. nov 2011

@dajna11 krásna torta len čo je pravda.Ale to nieje malovaná tráva.Mne sa zdá,že to bol madagaskar.No zvieratká z neho tam okolo.

vinka
1. nov 2011

@yamahafazer tá postel je zabitá.To by som brala takú.Ale skutočnú. 😀

vecernicci
1. nov 2011

@vinka já mám uloženou takovouhle

mariann2
1. nov 2011

@vinka ja mám uloženú takúto, nie je moja

lusil2005
1. nov 2011

@vecernicci jejda ta je milenaaaa!

yamahafazer
1. nov 2011

@vinka to som podla skutocnej robila to je jedno lozko a este maju aj dvojlozko to je jeden kastiel ako hotel tak mozes ist prenocovat 😀

yamahafazer
1. nov 2011

no a ja uz mam na tento tyzden odpecene ja som teraz taka domotana,ze si myslim,ze je sobota,ale taku chut som dostala aj ja na sladke,ze idem piect zakusok uz varim salko
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=37989

vecernicci
1. nov 2011

@lusil2005 synovec miluje včelí medvídky, tak se už inspiruju na netu 😀

vlada111
1. nov 2011

@lencza ja mám ten nerezový ráfik štvorcový a neviem si ho vynachváliť. Pečiem len v ňom. Má ešte jednu prepážku cez stred, že keď pečiem menšie štvorce, v strede to predelím a pečiem dva naraz. Ja som veľmi spokojná.

vlada111
1. nov 2011

@daducha nooo o tých kvietkoch niečo viem, ja som si tiež nadávala, keď som tými najmenšími vystlala skoro 2/3 torty 😀

lusil2005
1. nov 2011

@yamahafazer ja nam idem dnes piect torticku s karamelovym salkovym kremom 😀

vlada111
1. nov 2011

@pristela to je úžasný nápad, takto dotvoriť tortu. Už mám tortu uloženú v inšpiráciách. To využijem pri dievčenských tortách, nádhera.

vlada111
1. nov 2011

@vinka maľovať trávu budem aj ja tento týždeň 😀

mia114
1. nov 2011

@vlada111 ahoj a kde sa daju kupit take rafiky? ja soms i chcela kupit a neviem stale kde. dakujem