Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
6. nov 2011

@zdenallicka ja som už aj granko dávala 😅 ale to len pre nás a chutilo nám to 😝

dm1
6. nov 2011

@zdenallicka jaj tak to nieje bohvieco veru 🤐

lusil2005
6. nov 2011

@dm1 to hej, aspon sa nevymknes bez mobilu ked ides len susede zaklopat 😒
ty kokoz inac toto je ina drzovka. im napis nech tam aspon daju ze to maju od teba, ked uz to chcu pouzit. aj to je forma reklamy...

lusil2005
6. nov 2011

@vecernicci je krasny! ale pozor - na cokine nebude ta ruzova taka krasne ruzova. bude taka trosku tmavsia. ja som kupovala tak isto ruzove srdiecka, a vyzeraju takto:

dm1
6. nov 2011

@lusil2005 jj to je pravda vzdy zaklopkam zatial vzdy mala co som potrebovala a potom vklude dokupim a vratim jej.

a uz som im napisala tak som zvedava na odpoved 😝

dadka212
6. nov 2011

@dm1 tak to je pekná drzosť s tými tvojimi fotkami 😠 sila....aj si im písala?

katy1979
6. nov 2011

@zdenallicka na jednu. vsak nalej od oka a podla farby uvidis.

katy1979
6. nov 2011

@dm1 no som zvedava co ti odpisu. ale sa z toho vyzuju ze oni nevedeli autora a bla bla bla.

dm1
6. nov 2011

takze toto mi ujo odpisal 😠 :

kedže Vaše fotky (ak sú Vaše) sú na verejne prístupnom mieste na internete, tak som ich použil pri propagácii novinky na Slovenskom trhu ,,Sugarveil".
Ak sú to Vaše výrobky tak môžete byť hrdá a spokojná s vlastnou šikovnostou a prácou.
Ak si ich na internete zabezpečíte proti stiahnutiu alebo napíšete, že si neprajete ich nikde uverejňovať , tak to možno niekto nedodrží a potom môžete byť pohoršená.

katy1979
6. nov 2011

@dm1 no pekne a ked pouzije fotky tvojich deti ci tvojho domu tak to tiez mas brat tak ze to je na nete? to nie je o tom ze niekto okopiroval a urobil rovnaku tortu ci si zariadil izbu podla tvojej izby.
to co sa stalo mne sa tyka troska ineho ale mne raz dosla svokra ze jej dosiel mail s vianocnymi blahoprianiami a na tych fotkach bol nas sebi. takze tiez si ich niekto stiahol a pouzil na vytvorenie prezentacie.

dm1
6. nov 2011

@katy1979 no ved prave.... keby to okopcili je mi to sum a fuk a bola by som stastna ze som pre niekoho inspiraciou ale sorry dat na stranku predajne foto mojich prvych pokusov o cipkovane pernicky 😲

dadka212
6. nov 2011

@dm1 fakt sila 😠 a ešte ako to ujo napísal, idiot...nie sa ospravedlniť

lusil2005
6. nov 2011

@dm1 tak im odpis, ze on tie fotky neukazuje len tak, ale pouziva fotky na propagaciu tovaru ktory predava. a ak na tieto fotky nema autorske prava, moze mat z toho dost problem...

lusil2005
6. nov 2011

Baby? Kto je to "Torty Janka" na FB? Ma neuveritelne tie torticky... Niesu nejake narocne, ale fakt krasne!!! Hlavne tie krstinove ma chytili za srdce 😅

katy1979
6. nov 2011

@lusil2005 tie torty mam tiez rada. velmi dobre sa na ne pozera.

@dm1 aj si mu odpisala ci este rozdychavas?

lusil2005
6. nov 2011

@dm1 A toto viem celkom urcite, pretoze ked som robila v kasine, viem ako to bolo ked sme chceli hocikde dat reklamu. Na vyrobu reklamy - bilboardy, letaky, stranka, hocico - ked sme chceli pouzit nejake fotky ktore sme si nenafotili sami, museli sme si prenajat alebo kupit autorske prava k nim. Proste nemohli sme tam dat len tak nieco stiahnute z netu.

lusil2005
6. nov 2011

baby z coho robi tieto vrubkovane veci? http://www.facebook.com/photo.php?fbid=16143128...
uz som to videla aj inde a strasne sa mi to paci

lusil2005
6. nov 2011

alebo z coho moze byt robena tato vyvysenina na ktorej je kitty? to asi neni cisto potahovka... http://www.facebook.com/photo.php?fbid=16143128...

dm1
6. nov 2011

@lusil2005 no rozdychavam pravdu mas 😅 . Ja neviem je to hnup podla toho co napisal lebo ja som mu napisala ze akym pravom si dava cudzie foto na stranku aj za ucelom reklamy a ze keby sa ma vopred opytal urcite by som suhlasila aj zadarmo ale kedze sa neobtazoval tak ziadam o nahradu resp. stiahnutie fotiek okamzite z jeho stranky.... Akoze keby to bolo v nejakej sekcii ze inspiracia zdobenia technikou sugarveil z netu tak by som este mozno privrela oci ale normalne medzi fotkami predajne mi to pride divne 😕

mizulienka
6. nov 2011

@lusil2005 nejde mi otvorit ta stranka 😒

dm1
6. nov 2011

@lusil2005 ani mne to nejde otvorit

lusil2005
6. nov 2011

@mizulienka
@dm1 a mata torty janka vo friendoch?

mizulienka
6. nov 2011

@lusil2005 ale mne nejde otvorit ta z flickru

petusko
6. nov 2011

@dm1 predpokladam, ze ten hnup bude mat poznamky typu, ako ti ma verit, ze su to prave tvoje vyrobky... 😠
tiez si myslim, ze je kapanek rozdiel pouzit foto na sukr. ucely ako inspiraciu a na reklamne 😒

lusil2005
6. nov 2011

@dm1
@mizulienka
tak ja ich vlozim sem, dufam ze sa autorka nenahneva... myslim to vrubkovane cim je robena ta fialova masla, a ta vyvysenina pod kitty.

lusil2005
6. nov 2011

sakra ta vrubkovana masla neni moc vidiet... skusim lepsiu foto

dm1
6. nov 2011

@lusil2005 uz som ju poziadala 😉 To vrubkovanie je na to valcek taky ja som raz nieco podobne robila podla mayry z TOM na krstinovej a robila som to z tvdim vlnkovym papierom 😝 . Ta vyvysenina byva korpus zrezany alebo aj puncovina ako kto

lusil2005
6. nov 2011

skusim

mariann2
6. nov 2011

@lusil2005
@mizulienka
@dm1 asi nám to nejde otvoriť preto, lebo nie sme medzi jej priateľmi

mizulienka
6. nov 2011

@lusil2005 viem, ze aj mayra z TOMu to robi, pytala som sa jej uz na to, ze ma taky valcek...aj mne sa to velmi paci.