Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mizulienka
12. nov 2011

@anibas dakujem, tak to by ma fakt nenapadlo 🙂

zdenallicka
12. nov 2011

@sofi07 Ty jsi neskutečná..🙂

yamahafazer
12. nov 2011

baby ten krem stou bielou cokoladou a mascarpone to je ina mnamka 😝 esteze to bude torta pre nas 😀 ,ale chcelo by ho aj viac ,ale dala som tam cucoriedky a cernice a idem ju zdobit potom hodim foto

sofi07
12. nov 2011

dievcata, zhanam recept na nejaku mocca tortu. mate? ja mam jeden super recept na cokoladovo-kavovu tortu, ale ak nahodou mate nieco overene...dakjeeeem

zdenallicka
12. nov 2011

@yamahafazer A tobě chutná nebo ne? Jsem to nepochopila..🙂

bzucinka2
12. nov 2011

@adrianai vlocky su uz zadane 🙂
@sofi07 prekrasne, fakt uzasne 🙂

havi
12. nov 2011

moje vcerajsie,ja si tak odvykla poliat cokoladou a ozdobit 😀 a srdce je minulotyzdnove,nemam ani cas sadnut za pc 😝

zdenallicka
12. nov 2011

@sofi07 Hoď recept..🙂 Já dělám kávový korpus - normál mramorák, jen místo horké vody tam dám horkou silnou kávu i s blátíčkem..🙂 A k tomu třeba kapučino krém..🙂

bzucinka2
12. nov 2011

@yamahafazer kvetinky som neobjednavala, tie mam ☹

katulkaaaaaa
12. nov 2011

ahojte jednoducha kvetinkova na spolocnu oslavu,uz sa mi nechcelo nic vymyslat vecer je to do rodiny 🙂

vecernicci
12. nov 2011

@dada78 tak koukám, že mně pristela předběhla, takuž nemusím 😀
@dm1 anebo kolem dát jako postavičky z nějaký hry co se na tom hraje 😉

livia76
12. nov 2011

@katulkaaaaaa mne sa také kvetinkové aj tak najviac páčia

zuzu13
12. nov 2011

@katulkaaaaaa je nadherna.... 🙂

livia76
12. nov 2011

😀 Príprava na stužkovú 😀 moja dnešná nočná zábavka 😨 😨 😨 už mi z 320 písmenok chýba len necelých 50 😨 včera som sa takto snažila pri TV ale dnes ráno som normálne mala napuchnutú ruku 😀 😀 😀 😀 😀

mariann2
12. nov 2011

@dm1 ja som síce robila s notebookom a zdobila som ju tak

yamahafazer
12. nov 2011

@zdenallicka som napisala,ze je to mnamka mne chuti je strasne dobry prvy krat som ho robila a dobre,ze ta torta je prenas lebo by som ho ani cudzim nedala 😀 co by som ho zjedla 😀 tu je ta moja torta snim plnena pre mojmu muzicka meninovo narodeninova 😀

yamahafazer
12. nov 2011

@livia76 moje nervy tolko pismenok ina makacka

livia76
12. nov 2011

@yamahafazer podľa námetu na torte máš asi akčného mužíčka 😀

yamahafazer
12. nov 2011

@livia76 no on ma take konicky motorky su aj moje,ale zbrane nie na to sa rozculujem a este ma rad hry na pc a ryby chovat a chytat len to sa mi tam uz nehodi na tortu vsetko

mizulienka
12. nov 2011

@havi krasne vsetky 🙂

@katulkaaaaaa nadherna je 🙂

@yamahafazer perfektna, tak to uz hej, taketo zaluby 🙂))

@lusil2005 tebe sa podarila taka krasna lopta minule, prosim ta v akych miskach si to piekla, aky priemer mali, dakujem 🙂

havi
12. nov 2011

@mizulienka dakujem

katulkaaaaaa
12. nov 2011

dakujem baby @livia76 fuha tak toto by sa mi nechcelo 😀 tolko pismeniek

mariann2
12. nov 2011

pridávam moje tohtotýždňové, neviem, prečo chce každý len prsia, posledné dva týždne som mala tri "prsnaté" torty 😒

lusil2005
12. nov 2011

@pristela Zani, ja som vcera prisla o velku cast svojich nervov, a vecer uz sa mi striedali histericke nalady so zachvatmi zufalstva. 🤐

mizulienka
12. nov 2011

@mariann2 perfektne su obidve, mne sa povacsine nepacia "prsnate" torty, ale tato je velmi pekna 😉 uplne dokonalo potiahnuta, ako to robis? co pouzivas na potahovanie?

vinka
12. nov 2011

@dada78 a ja teraz čítam čo za recept si mi tu hodila.Ja hladám postup jak na postielku a ty mi tu recepty píšeš.Kým som to ja pochopila čo to má byť 😀 😀 😀 😀 😀

mariann2
12. nov 2011

@mizulienka ďakujem, mne sa odhalené celé prsia tiež nepáčia, ale ľudia zahalené nechcú, takže robím kompromis, pol na pol 🙂 a poťahujem PDT, poriadne vyhladím tortu punčovinou, vyrovnám maslom s cukrom a potom je radosť poťahovať

vecernicci
12. nov 2011

@mariann2 tak já mám taky dělat zítra torzo, tak jsem zvědavá, jestli nebude mít celulitidu 😀 😀 ne, fakt to musím pořádně zahladit a asi nechat silnější potahovku, co?

mrka2
12. nov 2011

@lamps prekrasne su! strasne pekne! a ta Zvonilka s mensim nostekom je uuuuplne dokonala. 😵 😵 😵 nadherna torta!

dm1
12. nov 2011

@livia76 fuha ina makacka by ma porazilo 😝

ach baby diky za tipy ale ja som to robila este v noci takze nic 😅 . Ale kedze je pre dieta dala som to tak veselo snad sa bude pacit. Tento tyzden som mala take divne torty. bud to co som uz robila alebo take dost nezazivne. najhorsi bol ten kamion stale mi pride ako nedorobeny ale bol podla obrazka skutocneho a ten nemal ani napis na plachte proste nic holy kamion 🤐