Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

eliska22
23. nov 2011

dnes mi segra poobede povedala, že potrebuje tortu, tak tu je výsledok...... 😅 aj som rozmýšľala či ju sem pridať 😝

alenv
23. nov 2011

@zlatat máš tam hlas 🙂 když se připomeneš zítra tak dám zas 😀

lucula73
23. nov 2011

@zlatat zahlasované 🙂

@vecernicci ty sem hádžeš také krásne torty,že ich už nemám kde ukladať,nie že by som ich chcela piecť ,ale pre potešenie 🙂

eliska22
23. nov 2011

@zlatat tá je krásna, aj som zahlasovala 😉

zlatat
23. nov 2011

ďakujem kočky

lucia80
23. nov 2011

@isabella_fly super, a dík za adresu. ty si teda šikulka, hneď si to aj našla. ja skúsim najskôr tie cukríky a ak by to šlo blbo, tiež tam možno zabehnem. Lebo mne by tiež stačilo len pre deti doma niečo zbúchať 😀

zlatat
23. nov 2011

@dm1 myslíš túto súťaž? http://www.svetpecenia.eu/tema/2-Sutaz_-_Najkra...
Aj ja tam mám tortičky 😀

jakelina
23. nov 2011

@zlatat máš hlas, snad vyhraješ 😀

zlatat
23. nov 2011

@dm1 no pekne, zase neprečítam všetko, ale hneď reagujem a potom zistím, že si to tu už dala 😖

dm1
23. nov 2011

@zlatat jj tu ved som tvoje hned spoznala 🙂

zlatat
23. nov 2011

@jakelina dík, no neviem - zatiaľ je tam jedna torta so 143 hlasmi 🙄 ... ja som sa o tejto súťaži dozvedela až teraz, takže mám čo doháňať 😒

bianca
23. nov 2011

@dm1 k tomu hlasovaniu.Je to talne na hlavu.Viac krat som s nimi riesila.,Mala som tam tortu ako 5 v poradi a teraz kym prejde ta plejada tort tak moju vobec neda do vyberu

lucia80
23. nov 2011

@anibas no podľa mňa ozaj najlepšia, samozrejme s tou mojou "májovky", ktorú teraz zanedbávam, lebo tu obdivujem vaše umelecké diela a snažím sa aspoň niečo si zapamätať, čo by som mohla zúročiť. A teda aj veselo tu býva 🙂

zlatat
23. nov 2011

@bianca presne ten istý problém mám aj ja s tortami - úplne na hlavu postavené hlasovanie 😠 😠 😠 😠

dm1
23. nov 2011

@bianca ja som im tiez pisala ze to je na hlavu . hlasovnaie mali pustit az po prihlaseni vsetkych torticiek lebo takto ked som hlasovala na 3x viem ze som tam mala niektore torticky aj viackrat tie iste. Tak potom o com to je? malo to byt naraz a hotovo. A bolo mi nato odpisane ze nejde o to aby som ja vybrala najkrajsiu ale aby to vybral system 😅 . nieco v tom zmysle ze je to generovane a neveim co. ale fatk som ozaj zvedava co vyhra lebo niektore torty tam boli take... a napriek tomu musis jednej dat hlas rovnako hodnotny ako ked das hlas torticke ze wau 😲

vecernicci
23. nov 2011

@zlatat máš to tam 😉

dm1
23. nov 2011

@zlatat inak mne dokonca na hlasovanie ponuklo 2 tvoje torticky a ze mam vybrat krajsiu 🙂

lussy23
23. nov 2011

@zlatat nádherná @dadka212 waw ja robím podľa úplne rovnakého receptu!

lussy23
23. nov 2011

@eliska22 je krásna

bianca
23. nov 2011

@zlatat
@dm1 kocky ja som s nim uz tolko casi stravila vypisovanim co stale bol neaky problem a zasa som sa dokopala k otazke.Uz klikam od mokho posledneho prispevku co je 11 minut a nevidela som svoju tortu ani raz zato ine opakovane. @dm1 ty tam mas myslim kosik ze?Ten som tiez nevidela ani raz pri dnesnom preklikavani do bezvedomia

dm1
23. nov 2011

@bianca mam ich tam viac 😉

lusil2005
23. nov 2011

@desmodka To fakt??? Mne ho dala manzelova starka asi pred styrmi rokmi. 😅 A ona podla neho pecie uz desatrocia. Je pravda ze za tie roky som ho uz dala milion ludom, ale tazko povedat ci je to z mojej "linie" 😀 ved tie recepty su ako ludove pesnicky.
To mi pripomina - mam sesternicu a ona ma dceru, ktora zo zasady nikomu nedava recept na nic!!! Raz som od nej chcela recept na muffiny a po pol roku mi ho dala na vianoce 🤐 ako darcek. A potom si bez problemov odomna vypyta recept na plnku a korpus na tortu. Ale tak - jasne ze som jej dala 😀 Ved nebudem trucovat 😝 Ale nepochopim taketo "syslenie"... 😒

bianca
23. nov 2011

huraaaaaa po 14 minutach som sa dopracovala i k svojej

bianca
23. nov 2011

@dm1 ja mam tvoj kosik vypaleny do mozgu to preto 😀

lusil2005
23. nov 2011

@eliska22 jasneee ze pridat! krasna "kvetinka" 😀

vlada111
23. nov 2011

@zlatat aj odo mňa 😉

lusil2005
23. nov 2011

@zlatat maaas moj hlas! 😅

bianca
23. nov 2011

@zlatat mas aj odo mna hlas 😀 dala som si link na fb tak dufam ze budu hlasy pribudat

daducha
23. nov 2011

@zlatat zahlasovane ,drzim palce 😉

zlatat
23. nov 2011

babulienky ste zlatunké, moc vám ďakujem
@bianca aj mne sa stalo na tej stránke, že som klikala do nemoty, niektoré torty sa mi aj 5x zopakovali ale na moju som nenatrafila 😠 😠