Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mia1111
4. dec 2011

baby, nebláznite, toľko lajkov, veď tie moje medovníčky vyzerajú, akoby ich škôlkár zdobil 😅 😅 😅
Každopádne ďakujeeeem 😵 😵 😵

katy1979
4. dec 2011

@njonja si snad robis srandu? ze teta zaplati len ked bude spokojna a ked sa jej nebude hocico pacit tak co posle ta do prcic? to si si teda vybrala zakazku. A hlavne ked takto jedna teta co zjavne na to ma a moze jej byt jedno kde da par eur. ja by som z takehoto pristupu mala asi rovno vredy.

katy1979
4. dec 2011

@mia1111 to si este nevidela moje medovniky 😀

dm1
4. dec 2011

baby jasne popytam sa co a ako a ked budem vediet ceny a ci spravia hodim info.
@mia1111 domcek mavaju stale ten ti mozem prikupit. + vacsi si dam robit urcite

baby ja teraz skusam zdobit medovniky kralovskou glazurou a teda odporucam vsetkymi 10!!!! v zivote som nemala take tenke ciary! skoda ze som si jej tak malo zarobila uz nebudem hrkat mixerom 😢

lucula73
4. dec 2011

@dm1 a neprezradíš aká je to glazura? 😉
a ako si tam pripevnila tie domčeky,aby stáli?ďakujem moc....

dm1
4. dec 2011

@lucula73 toto je ono http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/kralovska... . a lepila som bielkovou polevou klasika. chcela som aj na sparatko zapichnut ale uz mi to neslo dole do tej vytvrdnutej polevy 😝

mamoo
5. dec 2011

vlada111@ no tak aj vas cakaju rovnake problemy kazde vianoce 🙂 darceky dvojmo a oslava pocas sviatkov, takze na tortu casu moc neni...

evelin116
5. dec 2011

dievcata poradte aku tortu mam spravit pre moju babulu...chcela som to spojit s obdobym kedy sa narodila.
narodila sa na valentina...poradke daku krasnu inspiraciu. planujem ju piect ja.som sice cukrarka ale uz som 5 rokov nerobyla ziadnu tortu.hanba na cukrarku boze.

mizulienka
5. dec 2011

@vlada111 Vladi to nie je torta, to je umelecke dielo, ja by som to nerozkrojila 😉
@dm1 neskutocne pernicky
@njonja krasna torta

vecernicci
5. dec 2011

@dm1 tak to si ji na příští rok koupím taky a vlastně už na velikonoce, chystám se dělat peníková vajíčka s překvapením 🙂

vecernicci
5. dec 2011

@vlada111 víš co mi připomíná ten tvůj dortík? Tohle video na youtube 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=EW5WiDJAXVE

myška je jak když jí z oka vypadne 😉

mia1111
5. dec 2011

@dm1 - supeeeer, ten domček určite budem chcieť, kľudne aj 2 veľkosti, mooooc sa teším 😵

mia1111
5. dec 2011

@dm1 - no vidíš, ja som nad tou kráľovskou dumala, ale som nevedela, či mi to zdobenie vôbec pôjde, tak som zaváhala...mohla som si ju hneď kúpiť a možno by boli aj medovníčky krajšie 😅 . Lebo ja keď som urobila minidierku, tak sa mi to upchávalo, tak som musela urobiť trolilinku väčšiu a potom už som nemala tie čiarky a bodky také tenké 😒 . A to som aj cukor preosiala...No uvidím, možno ešte vyskúšam, akú má trvanlivosť? Že či to využijem ešte aj na veľkú noc 😅 ? A pridaj fotečky medovníkov, už sa neviem dočkať 😵

mia1111
5. dec 2011

@vecernicci - to videjko nemá chybu 😀 😀 😀

jakelina
5. dec 2011

@mia1111 já oseju ten cukr třikrát a jak ti v tom sítku už zůstane trocha toho hrubšího cukru, tak vysypat pryč, musí se to fakt důkladně oset. Kupuju ten extra jemný a stejně tam je pár krystalků hrubšího cukru. Sítko musí být úplně jemňounké, fakt malinké dírečky

mia1111
5. dec 2011

@jakelina no ja som preosiala len 1x a ten hrubší cukor som dala preč... ale podľa mňa ten cukor nebol nejak extra jemný, musím zohnať jemnejší... Som si myslela, že náš považský bude super, ale nie 😖

lusil2005
5. dec 2011

inac baby - neviem ci ste spominali alebo este nie, ale tak ako MMF, aj na bielkovu polevu pouzivajte len Povazsky cukor!

lucinka
5. dec 2011

Ahojte... baby nemáte náhodou nejaký tip ako vyzdobiť muffiny na zajtrajšieho mikuláša krpcom do škôlky? dík... 🙂

vecernicci
5. dec 2011

syn včera pekl taky muffinky, že je udělá dětem do školy 😉

jakelina
5. dec 2011

@mia1111 určitě je to hodně o tom osetí. U nás považský není a ten extra jemný je na to super. Prodává se po půl kile. Ale jiné roky jsem to dělala z normálního práškového cukru, chce to fakt dobře osít

jakelina
5. dec 2011

@vecernicci to je šikulka

mia1111
5. dec 2011

@lusil2005 - ja som mala považský, ale asi som mala preosiať viackrát... Nevadí, zdobila som prvýkrát, nevzdám to a budem znova skúšať 😉 . A možno vyskúšam aj tú kráľovskú glazúru 😉 Ty si ju skúšala?

lusil2005
5. dec 2011

@mia1111 este nie, danka mi ju ma poslat, uz sa na nu tesim! 🙂

vecernicci
5. dec 2011

@jakelina a jaká značka je ten cukr? A syn normálně v osmi letech vaří polívky, teda hlavně u babičky (ta má větší trpělivost a toleranci k binci 😀 ) a strašně rád dělá lívance a nastrouhá a rozpeče si na ně jablka 😉 prostě budoucí snacha mi jednou poděkuje, že nemusí vařit 😀 😀 😀

jakelina
5. dec 2011

@vecernicci to je šikovný, nepovedená holčička 😉

simasa
5. dec 2011

@vecernicci aj ja chcem takeho chlapaaaa! 😀

vecernicci
5. dec 2011

@jakelina @simasa jen jsem zvědavá, jak dlouho mu to vydrží 😉 můj brácha v jeho věku normálně pletl ponožky a teď... 😀 😀 😀

hanka_k
5. dec 2011

holky prosím nějaký recept na zdobení perníčků, tu polevu, nejsem si jistá přesně jak se dělá děkuji

vecernicci
5. dec 2011

@hanka_k váha bílku x 5,3 moučk. cukru a lžička citronové šťávy a ručním šlehačem míchat na nejnižší stupeň hnětacími metlami čtvrt hodiny 🙂