Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dajna11
9. jan 2012

@miciatko aha....ppoviem,budem citovať 😀 😀

dajna11
9. jan 2012

@miciatko no on mi tvrdí že záložky nie su v datach,že to su len odkazy na stránky....tak neviem 😠

miciatko
9. jan 2012

a tebe co zmizlo zalozky ci zlozky ??

lusil2005
9. jan 2012

@miciatko zmizli jej zalozky z mozilly, nie zlozky z disku. ale aj zalozky sa zalohuju, idem to pozriet.

bzucinka2
9. jan 2012

@jakelina hej hej tu, je bozska 🙂

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 ja si uz pisem sama sebe 😒 , pokial zalozky tak kde si ich mala ulozene ,medzi oblubenym ci len pootvarane zlozky a ze pokial si ich mala pootvarane tak ich najdes aj v histori aspon posledne a ak nie ci tam nemas niekde obnovenie poslednej relacie ci take daco . ..

lusil2005
9. jan 2012

@dajna11 oki. v menu firefoxu daj zalozky (bookmarks), zobrazit vsetky zalozky, import a zalohovanie, obnovit a vyber datum zalohy z ktorej chces zalozky obnovit. skus a povedz ci funguje

alenv
9. jan 2012

@vera_vila tak jsem dneska jela do té Ikei a ten otočný podnost sehnala.. měli ho dole jak mají doplnky u kuchynských věci jak mají formy... jednu formu jsem si tam koupila tak jsem zvědavá jak se to v ní povede

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 ak by si chcela tak mm sa ti vie pripojit na dialku a kuknut ti to , budes presne vediet co ti tam robi, bezne tak pracuje, len by si si musela stiahnut Team viewer,

lusil2005
9. jan 2012

@dajna11 http://kb.mozillazine.org/Backing_up_and_restor...

a co sa tyka pozatvaranych kariet - v menu firefoxu das historiu, a potom nedavno zavrete karty.

dajna11
9. jan 2012

@miciatko záložky

lusil2005
9. jan 2012

@dajna11 skus ten moj postup. mal by fungovat.

dajna11
9. jan 2012

@miciatko mala som ich iba tak pootvárané,nie medzi oblubenými,v historii to už nieje....to je tam čo bolo nedávno kukané

lusil2005
9. jan 2012

@dajna11 ani ked das nedavno zatvorene karty v historii?

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 skus co ti pise este @lusil2005

lusil2005
9. jan 2012

@miciatko to by malo ist. lebo historia ukazuje nedavno otvorene karty, ale priamo v historii je zlozka "nedavno zatvorene karty" a tam su tie co sa posledne pozatvarali. to by mohlo fungovat.

mia1111
9. jan 2012

@miciatko - teamviewer poznám, mne tie dáta z exter.HDD zachránil jeden chalan takto na diaľku - síce to trvalo 9hodín, ale stálo to za to 😵

miciatko
9. jan 2012

@lusil2005 aj mm mi to tu hovoril, ale ze cosi mozu mat aj inak prednastavene ci co , sak ja mu polovicu nerozumiem 😒

dajna11
9. jan 2012

@miciatko
@lusil2005 no kočky,to čo mi lusil poslala ten link.....ja to mááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám 😀 😀 😀 😀 milion pusiniek a božtekov.....ste poklady....díky

dajna11
9. jan 2012

@mia1111 nám v práci takto robia s počítačmi...máme vela strojov ktoré funguju cez pc a ked treba nejaké chyby hladať a tak,takto to robia na dialku z čiech 😀

lusil2005
9. jan 2012

@dajna11 zamalicko 🙂 hlavne ze sa naslo.

mia1111
9. jan 2012

@dajna11 - vidíš, toto isté, ten import som našla ja, len ja mozillu nepoznám (nepoužívam), len google chrome, aj som na to kukala, ale som nevedela, čo to urobí 😀 😀 😀 . Tak už budem aj ja vedieť (do budúcna 😉 ). Hlavne, že máš späť svoje záložky 🙂 🙂 🙂

vecernicci
9. jan 2012

@mamina1978 náhodou jsou super, fakt je to tréninkem, opakovat, opakovat, opakovat, moje první růže nebyly nic moc, prostě je to cvik 😉 a ty další plátky dávám trošku výš, aby ten střed nevyčuhoval, chce to vyzkoušet 🙂

dajna11
9. jan 2012

@mia1111 no hej,ako ja sa nevyznám...som antitalent...mm to podla toho návodu našiel 😀

alenv
9. jan 2012

@vecernicci tak jsem si objednala ty reliéfní podložky tři tak jsem zvědavá 🙂

sofi07
9. jan 2012

@vlada111 tak super, tesim sa. a dakujem pekne 🙂
@anibas dakujeem, od novembra visi nado mnou hrozba predcasneho porodu,ale zatial sa drzim, este aspon tyzdnen musim vydrzat. je tazko dodrziavat kludovy rezim pri 3-rocnom dietati, navyse den pred vianocami sme sa stahovali, nemam riadne upratane, vybalene su len najnutnejsie veci, vsetko odkladam na obdobie po porode, som ako bez ruky, bez nohy, ked nic nemozem urobit, zodvihnut....toto nicnerobenie ma ubija, nie som na to naucena 🙂. a uz sa tesim ako v novej kuchyni upeciem svoju krstinovu tortu, ak vsetko dobre dopadne, samozrejme 🙂
@mizulienka dik Luci, netrap sa nad tym, ako pise anibas, spatnej reakcie sa mozes dockat aj az o pol roka 😀

mizulienka
9. jan 2012

@sofi07 ani sa nenazdas a budete 4 🙂 drzim palce nech este aspon tyzden vydrzite, musi to byt super pocit upiect krstinovu tortu pre vlastne babatko...som v pokuseni vyskusat si to :0)

vera_vila
9. jan 2012

@alenv No, já tam taky koukala, ale prostě nenašla... Tak jsem slepoň... Pojedu tam stejně asi příští týden znovu kvůli kuchyni, tak snad to v tom Brně najdu... Nebo se holt prostě zeptám...

sofi07
9. jan 2012

@mizulienka no tak smelo do toho 🙂

vlada111
9. jan 2012

@sofi07 držím palce aj ja. Už sa tešíme na krstinovú tortičku. Hoď sem aspoň foto novej kuchyne 😀