Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lucinka
1. feb 2012

@yamahafazer @vera_vila @bzucinka2 ďakujem... vyskúšam... 😉

anibas
1. feb 2012

@yamahafazer babuľka ďakujem, prvá 10 -tka by bol veľký úspech aj ked je to moja 3 čokoládová - no a fakt Muška je iná trieda - profík s čokoládovým certifikátom a cukrárskym e-shopom 🤐 🤐 🤐

anibas
1. feb 2012

@lucinka ja nedávam alobal - akože trošilililinku niekdy vytečie, ale aspoň mám čo chrúsťať 😀 😀 😀 😀

yamahafazer
1. feb 2012

@anibas ona ma niaky obchod? to neviem,ze je niaka coko proficka vobec nepoznam ani jej torty
a neboj v 10 budes urcite

siss_sz
1. feb 2012

@lamps
@yamahafazer
aj ja milujem karamel... ja len, ze ci existuje este nieco lepsie😀
dik 😉

lusil2005
1. feb 2012

@yamahafazer dakujem! 🙂

yamahafazer
1. feb 2012

baby vtej sutazi na TOM aj ta stou maskou na ples je krasna aj ten kvet na cokoladovom utese aj ta biela cokoladova kocka aj ta bonboniera v kocke tam su tak nadherne torty teda ja by som dala vsetky vyhrat 😀 alebo aspon kazdej aj za snahu aspon tu knihu nie iba 10 miest

anibas
1. feb 2012

@yamahafazer cukrárske pomôcky.eu - to je ich obchod a na jednom stretnutí rozprávala, že má cert. na čokoládu 😉

anibas
1. feb 2012

no porota to bude maqť veľmi ťažké - sama neviem, ktorá je krajšia 😀 😀 😀 ale čakám na Dankinu 😵

yamahafazer
1. feb 2012

@anibas aha to som nevedela tak ona je uz proficka to uz sa nepotrebuje ist ucit

anibas
1. feb 2012

@yamahafazer tato ne jak my, čo čokoládu roztápeme na kolenách aby mala 29 st. C 😀 😀 😀 😀

abriela
1. feb 2012

@yamahafazer hladam ta no neviem najst. Som na FB Gabriela Bogdanovska

siss_sz
1. feb 2012

su tu nejake tortárky z GA/Sereď a blízke okolie? mám zákazku možnú... 🙂

yamahafazer
1. feb 2012

@abriela som si ta pridala mas tam fotku co mas okuliare na hlave?

abriela
1. feb 2012

@yamahafazer ano to som ja 😀

anibas
1. feb 2012

@siss_sz hľadaj tuším: zlatat

abriela
1. feb 2012

@yamahafazer uz ta mam. Tesim sa, lebo aspon vidim krasne torticky, ked sa obcasne prihlasim na FB. Jednu cukrarku tam uz mam. Vdaka Evka.

anibas
1. feb 2012

@abriela no už máš 3 - sabina kendrová - poslala som žiadosť 😀 😀 😀

yamahafazer
1. feb 2012

no dufam,ze danka stihne tu tortu tam pridat furt cakam ja nedockavec 😀 ,ale idem uz spat lebo rano budem mat tazke vstavanie 😀

inak na TOM ta boxerska rukavica co tam je najnovsia to mi ani nepripada ako cela z cokolady
@abriela nemas zac 😵

abriela
1. feb 2012

@anibas dakujem. tesiiim sa
@yamahafazer servitkova technika je mi blizka 😉 , aj tvorba vencekov, malovanie na skolo

mariann2
1. feb 2012

kočky, koľko má trvanlivosť trasený krém v torte?????????

dm1
1. feb 2012

babyyyyyyyyyyyyyyy ja som to nestihla 😝. Navyse som si dodzubala vrch torty ked som to chcela rychlo rychlo spravit tak neviem ci sa mi to podari opravit aby sme mali aspon nieco k svetu pre nas. Balim to rano vstavam do prace 😝

daducha
1. feb 2012

@pristela je uzasne, perfektne 😵

mizulienka
1. feb 2012

@dm1 tak to je skoda Dani, vsetky sme sa na nu uz tesili...tak ju odfot aspon pre nas,urcite je krasna.

dm1
1. feb 2012

@mizulienka nevadiiiiiiiiiiiiii aspon si pochutname na nej doma. A je to take ako som uz robila s tou formou na krajku okolo torty bielo-hneda okruhla len vacsi priemer ako bol pokusny. Len ma stve ze som si pokazila ten vrch. nieco vymyslim. teda ak vobec stihnem lebo zajtra uz sa musim venovat torticke co je objednana.

mamina1978
2. feb 2012

@pristela ja som si myslela , ze to cierne je pelendrek ( lakritz ) 😅

yamahafazer
2. feb 2012

@dm1 joj no skoda a ja rychlo zapinam pc co som zvedava na tvoju torticku

marci2305
2. feb 2012

@pristela Krááásne.. 😉

anibas
2. feb 2012

@dm1 Tak práve ty !!!! V tejto téme najlepšia čokoládkarka !!! 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 😨 Svet postavený na hlavu 😀 😀 😀 😀 😀

anibas
2. feb 2012

Potrebujem poradiť: ide o 2 posch. tortu na 70 - tku pre nóbl doktora ako darček - myslíte, že hnedo-modrá je vhodná ? alebo niečo konzervatívnejšie ? vraj musí dobre vyzerať 😒 😒 😒 😒 😒 netuším či pochopí moderné trendy v pečení 😀 😀 😝 😝 😝