Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pristela
12. mar 2012

@zlatat ono by bolo dost podstatne keby sa nepyta na 4poschodovu ale ci dokaze urobit ten velky spodny rozmer 😝

dm1
12. mar 2012

@zlatat no ona tam aj pise ze jej kamoska chce taku tortu... ale mozno len zistuje kto by este pripadne vedel take spravit 😉

zlatat
12. mar 2012

@dm1 je to Tonkina neter - čo sa jej pýtala na tú tortu

vera_vila
12. mar 2012

Ahojte děvčata, vůbec vás kvůli daním nestíhám... Jen Vám se dávám obrázek dortíku pro synovce - ne příliš povedený Šmoula Šprýmař... Ale oslavenec ho poznal, tak aspoň tak... Ten balíček je dárek dortíček pro švagra, který měl narozeniny v lednu...

zlatat
12. mar 2012

@pristela o tom určite ani tá holka netuší, že jej kamoška chce taký veľký priemer
nabetón rozhodili siete a robia si prieskum

daducha
12. mar 2012

Ahojte,tak tu su moje torticky,pocitac sa umudril 🙂) .Kvalita ale nic moc,aj fotak musime uz kupit novy .

dm1
12. mar 2012

@zlatat ved jasne ludia nemaju predstavu aky musi byt spodok velky ked maju byt 4-poschodia, ake je to asi tazke... isto hladaju kde by sa dalo spravit a za aku cenu... drzim palce nech si vyberu teba 🙂

zlatat
12. mar 2012

@dm1 uvidíme - Tonka mi písala, že jej by sa to do chladničky vošlo - no tak takú chladničku by som brala aj ja

lussy23
12. mar 2012

@vera_vila náhodou je ten šmolko nádherný
@daducha nádhera

lussy23
12. mar 2012

@zlatat dokonalá tortička
@vladka1 veľmi peknučká tortička

daducha
12. mar 2012

@jakelina tak to som este neskusala, ale myslim ze nie ,ono je to uplne ine zlozenie,zivocisna je lepsia 😉 .Aj ked ludia sa idu za tou plnkou pobit,ja ju vôbec nemusim,skôr orechovu -mnaaaam

mariann2
12. mar 2012

kokso baby, teraz som si pozerala tú tortu, čo mi dali obrázok akú chcú svadobnú s vodopádom ruží, lebo na obrázku bola napísaná adresa a stojí 1200 dolárov, nooo, odo mňa chcú síce iba trojposchodovku, nie štvor, ale bála som sa povedať že bude stáť okolo 100€, wow 😲

lussy23
12. mar 2012

@adul67 nádherné dielka @jakelina nádherná kytička @fodorka krásna

mariann2
12. mar 2012

je to táto, tá nie je moja, takú odo mňa chcú

lussy23
12. mar 2012

@rogerka krásnučká
@mia1111 nádherná
@katulkaaaaaa krásne auto

lussy23
12. mar 2012

@mariann2 krásne sú @adka_praha krásna @pristela neskutočná, dokonalá, klobúk dole. ten drak je maľovaný?

reruna
12. mar 2012

Tak co díváte se? Ty tlusté korpusy...já mám z toho jejich jednoho 3X prokrojený 😀

zlatat
12. mar 2012

@lussy23 myslíš tú s ľaliami? To nie je moja, to len moooožno takú budem robiť, ak si nevyberú Tonku alebo niekoho iného 😉

zlatat
12. mar 2012

@mariann2 parádna, pánečku ruží do aleluje -toto nepôjde tak, ako som si myslela

zlatat
12. mar 2012

@mariann2 tak sa neboj, povedať 100 € 😉 aj to je máo pri toľkom množstve ruží

mariann2
12. mar 2012

@zlatat som zvedavá, ruží sa nebojím, len ako ich tam pripnem, nooo, to bude makačka, keby ľudia videli, akú cenu majú tie torty, ktoré nám nosia na fotkách, tak by si asi omnoho viac vážili našu robotu, keď naša cena je 10x nižšia

peroli
12. mar 2012

dívaly jste se na love na dorty? co jim říkáte? třeba ten krokodýl se mi teda vůbec nelíbil.. ta hlava byla divná 😖

zlatat
12. mar 2012

@peroli kedy to chodí ? Nikdy neviem, kedy mám zapnúť telku 😖

given
12. mar 2012

@peroli Ja som to videla, ten krokodil ani nevyzeral ako torta. Ale pozrela som sa na ine ich vytvory na http://www.citycakesny.com/ a tam su paradne veci. A aj ta hubova svadobna bola dost divna, nie?

lusil2005
12. mar 2012

@abriela jasne, ved urcite. to tazko nejako odhadnut.

lusil2005
12. mar 2012

@mariann2 ja by som ich napichala... ale to preto ze zatial som robila ruze vzdy na sparatkach 😅 vlastne - to nieje zly napad zviazat ich aspon do troch viazanic a pichnut tam tie... 😕

mariann2
12. mar 2012

@lusil2005 ale myslíš, že potom by to bolo tak pekne rovomerne, napichané?

adul67
12. mar 2012

@zlatat každy pondelok to byva po osmej hod, ale dneska nič moc ten krokodíl bol fakt divný 🙂 ešte vam tu hodím jednu odfláknutu tortu pre nás oneskorenu aj s oslavencom ale sa zlakol toho ohnostroja 😀

peroli
12. mar 2012

@zlatat udělala jsem pár fotek.. kvalita asi bude nic moc ale jak je stáhnu tak je sem hodím 😉

lusil2005
12. mar 2012

@mariann2 no ked ich budes viazat, budu moct ist ruzicky viac do priestoru... ked budu napichane, musia byt "pricapene" k torte. to je fakt 🤐