Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
23. jún 2011

@katulkaaaaaa ja som aj prsia piekla v miske a normalne naplnila. Puncovinou som len dotvarovala

gumkacka1
23. jún 2011

babulky, cim sa torty potieraju, aby nebola mmf potahovka zafulana od cukru, iba olejom? robite to?

mizulienka
23. jún 2011

@gumkacka1 ja som naposledy tak robila, ze som si na ruky naliala troska oleja, fakt malicko, rozotrela na rukach a pohladkala tortu 😉

dm1
23. jún 2011

@gumkacka1 ja mam s tym problem iba na tmavych farbach a to som si kupila priesvitny lesk a jemne to s tym streknem ak treba

katulkaaaaaa
23. jún 2011

@miminkad jedna je na piatok,dve na sobotu jedna na utorok,cize neni naraz 4 to by som nezvladla 😝 zabudla som dolozit fotku...a fotka mi nejde nacitat tak skusim neskor:(

anjelicek26
23. jún 2011

Pre malinku do zajtra do skoly 🙂

mizulienka
23. jún 2011

dievcence znova mam na vas otazku, piekla som gastanovu tortu s trubickami, vid foto...kolko sa berie za taku tortu? vazi 2,7kg

katy1979
23. jún 2011

@katulkaaaaaa ja tiez robim prsia v miskach a totvarovat puncovinou.

lussy23
23. jún 2011

@miminkad @cicimotinka @jajuuus - nádherné tortičky. 🙂

lussy23
23. jún 2011

@mizulienka - pkenunk átortička .. vyzerá chutne. 🙂
@anjelicek26 - krásne 🙂

Máte niekto doma patchwork? Su to také čierne otlačovače..

mrka2
23. jún 2011

@anjelicek26 tie su nadherneee!!! a tie motyliky ake krasne vytienovane, no odpadnem! to si musela venovat kopu casu tomu a deticky to spapkaju a ledva sa na to pozru 😔 😀

miminkad
23. jún 2011

@katulkaaaaaa tak to sa da zvladnut,pokial to nie je nic zlozite

janulkamartinko
23. jún 2011

@mizulienka vacsinou dievcata beru 10 eur na kg,a tato vypada fakt super takze si kludne zapytaj 🙂

yamahafazer
23. jún 2011

toto som teraz dorobila slane mojmu bratovi k narodkam ma to byt akoze auto 😀

lusil2005
23. jún 2011

@yamahafazer MNAM!!!! toto vyzera doooobreeeeeee!!!! aj ja chcem take 😕 ale na slanu si zatial netrufam 😔

ikula2
23. jún 2011

@mizulienka neviem ako beru ostatne ja som takuto este nerobila, ale co som pozerala stranku cukrarsku tak tam mali nemarcipanove torty lacnejsie napr. taka 5kg vysla 35e. Inac je velmi krasna, vydarila sa ti. Skus si spocitat ingrediencie a podla toho sa riad.

ikula2
23. jún 2011

@anjelicek26 prosim ta to mas ako tie motyliky? Su krasne nafotis aj zblizka?

ikula2
23. jún 2011

@jakelina prepac som klikla na paci sa mi a moja mys na starom pocitaci ma prednastaveny dvojklik a len klikala a klikala ... aj ostatnym ak som vam vela klikla prepacte to moj PC, este nemam notebook opraveny

dadka212
23. jún 2011

@anjelicek26 krásne a tie motýliky sú úplne úžasné 😵

reruna
23. jún 2011

@anjelicek26 nádhera! čím máš barvené ty motýlky? to jsou ty vykrajovačky nebo patchwork? A ty miniobrázky jsou jedlé? viděla jsem zatím jen velké, tohle se taky dá koupit? vypadá to super?
@yamahafazer super slané auto!
@jakelina a kde nakupuješ? to máte u vás levné, vajíčka i máslo tu máme dražší... jak byl ten dort velký?

lusil2005
23. jún 2011

@ikula2 5 kilova za 35 eur??? to je nejake moc lacne... 😕

jakelina
23. jún 2011

@reruna nakupuju v Kauflandu a dort byl něco kolem 1,7 kila. 😉

jakelina
23. jún 2011

@ikula2 nic se neděje 😉

anjelicek26
23. jún 2011

Babule motyliky su kupovane jedle oplatky, ja vazne nie som ziadny profi, ze by som sa s tym hrala, 24 kusov po 2,5 libry a ake je to efektne 😅 😅 😅 Rovnako ostatne obrazky 🙂 Normalne kupene 🙂

anjelicek26
23. jún 2011

@ikula2 - jj sfotim vecer, este mi tu lietaju svokrovci...ale su to tieto, len ja som ich kupila u nas priamo v obchode, mame tu obchodik specializovany na veci pre cukrarky priamo za rohom, noooo, minam tam moc penazi v poslednej dobe 😀

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

mizulienka
23. jún 2011

dakujem dievcata, vypytala som si 24eur, torta sa velmi pacila, dufam, ze aj bude chutit.
@yamahafazer perfektne auto, po tych sladkostiach, by som si rada dala nieco slane, mnam 🙂

@anjelicek26 to je nadhera, to ako si robila tu vyzdobu? tie motyle super a ako krasne namalovane.

anjelicek26
23. jún 2011

@mizulienka - motyle su kupene jedle oblatky 🙂 Ale dufam, ze sa to Saskinym spoluziakom zajtra bude lubit 🙂 Inak len zrezat muffin, natriet bielo cokoladovou parizskou slahackou, trochu sugar icing, kvetinku a motylika 🙂 Za hodku boli vsetky hotove 🙂

vladka1
23. jún 2011

@mizulienka jen se chci zeptat kolik trubiček jsi asi spotřebovala na ten hezký dort?A jaký měl průměr?
Díky za odpověď

mizulienka
23. jún 2011

@vladka1 torta bola priemer 26 a kolko trubiciek, noooo minimalne 70 tusim, taky hruby odhad 🙂

vlada111
23. jún 2011

@yamahafazer veď to je auto, je super.