Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lussy23
21. okt 2011

@monika76 - je krásna, pokračovať =) @dm1 ja som si tiež s patworkom zažila svoje, teraz mi to ide v pohode. . Najhoršie na tom bolo, že keď sa mi to už nejako podarilo vykrojiť, sa mi to polámala=( @adrianai - krása @yamahafazer - úžasná, ten motorkár waw!
@dajna11 joj toto mi nerobte. skoro sm odpadla! 🙂 krásna torta, no najkrajší je ten chlapček 🙂
@bzucinka2 perfektné

pipka
21. okt 2011

@alenv no to verim moja, neboj, vsetko bude ok, zuby vyjdu, zapal sa zahoji a bude zas dobre 😉 budem na vas siiilno mysliet 😵

jakelina
21. okt 2011

@ttterysek MMF je hmota z bonbonů.

lussy23
21. okt 2011

@maya30 - nádhera @reruna - krásny @ttterysek prvé dielo a hneď 3D! nádhera @pristela tie psíky su zlaté @mizulienka prekrásne @pristela - krásne @mia114 rozkošné sú @zlatat prekrásne torty @mariann2 - nádherné torty

katulkaaaaaa
21. okt 2011

@anavila su na to obchodiky na nete naj skusenosti mam peceniehrou.sk alebo pecenieskamkou.sk...najdes tam vsetko gelove farby,kostice,vykrajovacky 🙂

eliska22
21. okt 2011

@dada78
@katy1979 díky baby, zajtra to skúsim a dám vedieť ako to dopadlo 😉

dajna11
21. okt 2011

@lussy23 no moj poklad....si brusil zuby na autíčka už dva dni 😀

dajna11
21. okt 2011

moja šlahačková rychlovka..... 😒 no mohal byť aj lepšia

dm1
21. okt 2011

@yamahafazer @miciatko @zuba a neviem ktora ste este z okolia TN sup sup sa nahlasit na stretko kamka uz ma termin 26.11!

lamps
21. okt 2011

kočenky, má byť nejaké tvorivé stretnutie aj u nás v PE zamerané na prácu s čokoládou. Má to byť 5.11. a cena asi 15 eur, nič bližšie zatiaľ neviem, ak zistím, oznámim vám to 😅

akme
21. okt 2011

@dm1 Danka a kde si našla že je to stretko ?

vlada111
21. okt 2011

@jakelina vau, tie kvety sú krásne

vlada111
21. okt 2011

@dajna11 aj takéto sa dá, klobúk dolu

dm1
21. okt 2011

@akme tu https://www.modrykonik.sk/bazar/plienky/y1hn/sa... a na FB u kamky

baby kamka mi pisala ze ci by som na stretku nepredvadzala tvorbu postaviciek a sugarveilu 😝 😔 . Ja tremistka ako hovado by som z psa urobila isto mimozenstana 😅 . neviem co jej mam napisat ako to slusne zamietnut 😝 🤐

anibas
21. okt 2011

@dm1 ja tiež predvádzam v PO - mám vstup zdarma 😀 😀 😀

dm1
21. okt 2011

@anibas a nemas tremu? ja sa toho strasne bojim ja som tam min. rok robila macka me to you a som myslela ze si z tymi manikurami prsty odstrihnem namiesto maca 😀 . A co budes predvadzat?

dm1
21. okt 2011

@akme jezis to co som ti hodila za odkaz 😀 http://www.tortyodmamy.sk/stretnutie-v-trencine...

lusil2005
21. okt 2011

@dm1 to by som aj ja potrebovala predviest, vobec neviem ako sa to ma strihat do kriza... ja to vzdy nastriham len raz 😒

lusil2005
21. okt 2011

@dm1 ach zeny, ja vam to stretko tak zavidim!!! ☹ hned by som dobehla!

dm1
21. okt 2011

@lusil2005 ja to nestriham nejak pravidelne do kriza lebo prirodzenejsie mi to prisli ked som to druhy krat uz len tak hala bala dostrihala ako keby ma ten maco niecim nastval 😀

anibas
21. okt 2011

@dm1 rozprávkové postavičky - ale ešte neviem aké

anibas
21. okt 2011

@dm1 trému - čo ja viem - no určite budem aj koktať aj parkinsona na ruky dostanem 😅 😅 😅

dm1
21. okt 2011

@anibas no ja skusim napisat kamke ze aku ma predstavu a podla toho uvidime. inak ten sugarveil si neviem celkom dobre predstavit ze ako predvediem ked mozno neuschne dokedy stretko skonci 😅 . A budes to robit zo svojej hmoty?

katy1979
21. okt 2011

@dm1 😀 😀 tak s tymto obrazom pojdem dnes asi spat 😀 hlavne ze mas prsty cele bolo by ich skoda. a to ma nenapadlo ze ma maco nastval ale ked som ho robila tiez som ho tyrala a bavilo ma to 😅
a neda sa ze tam akurat ukazes ako sa sugarveil robi a so sebou si prinesies uz take sprave uschnute aby sa s tym dalo robit?
a to v tom trencine by si mala robit?
zeby som zacala hladat babysiterku?

pristela
21. okt 2011

@alenv no to mas pravdu s tymi cukrarkami, no snad to tak robia len tie skor narodene, ktore v tom ziju este stale a stale sa im to paci, ja sa praveze stretavam s tym, ze starsim sa lubi len ta stara klasika s kremom ozdobena 😕 u nas ked taku tortu dostaneme ide hned psom 😝 uz ani moj ich nechce a to skor zjedol aj taku 😝

@pipka- dakujeeem si zlata 😉 na tu dalmatinsku som dostala predlohu od holky, bolo na nej ine pismo aj havovia inak, ale bola nadherna , taka cista nepreplacana 😉 to pismo , ano urobila som tenunkeho hadika a pisala s nim ,a kurat som sa radila s mojim ako sa pise ktore pismenko pisaným 😀 bo ja pisanym pisat neviem 🤐

pristela
21. okt 2011

@dm1 Dani neboj zvladnes, ja som sa tiez bala ako šlak na mojom prvom kurze 😕 a ako sme prisli do miestnosti na zaciatku, pani domaca nám hned uliala za velky frťan domáceho 😀 a že holky jdeme na to 😀 😀 si šikula, pojde ti to neboj a vezmi to 😉

lusil2005
21. okt 2011

@pristela noooo ale to bol iny nastup vtedy!!! nam na prichod aj zatlieskali 😅 sme boli take stastne ze sme v tej tme neskoncili niekde v polsku, ze sme sa aj zabudli bat 😝

pristela
21. okt 2011

@lusil2005 aale , prosím ťa, vies aka je noc dlhá 😀 😀 😀 to by sme snad stihli nastup ráno 😀 😀 😀 😀 😀

lusil2005
21. okt 2011

@pristela ale mne dochadzali polystyrenove chleby!!! 😀 😀 😀

dajna11
22. okt 2011

@vlada111 ale nieje to to čo som myslela,som skušala nové zdobičky čo mám už rok 😀 😀 ...