Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lokalistin
6. máj 2012

@janula.h nezostalo ti nieco zo svadobnych siat? 🙂 ak chces posli mi ip tvoju adresu ja ti kusok odstrihnem a poslem ale az niekedy17.5. vtedy pridem na slovensko

aduskatt
6. máj 2012

dievcata, aj vas vyhadzuje konik, ked si kliknete na upozornenia na take, ktore vam dala maminka z ceskeho konika? mne to robi cca tri dni☹

dadka212
6. máj 2012

@aduskatt ano a pekne mi to ide na nervy 🙄

eliska22
6. máj 2012

@mizulienka tak to je blbé 😝

aduskatt
6. máj 2012

@dadka212 no ved to, ze aj mna z toho uz triafa slak☹

simasa
6. máj 2012

Ahojte,
pridavam torticku pre moju moju babulku k narodeninam (aj ked ich ma az o tyzden, ale oslavu sme presunuli).

dadka212
6. máj 2012

@mariann2 no super...dúfam, že mi ešte niekto povie opak 😀 😀 mne sa tiež zdá,že to lúbi zhorknúť, no ale nebola som si istá 😝

misa1982
6. máj 2012

Holky prosim o radu jakou ABECEDU koupit? s kterou se dobre pracuje?dekuji!

macicka84
6. máj 2012

@vecernicci Dekuji 🙂

adul67
6. máj 2012

@dadka212 dakujem su fakt krásne 😉 vyskušam si ich 😉

dadka212
6. máj 2012
macicka84
6. máj 2012

@florentina Tak to jsme na tom podobne 😅 😝 😉

dadka212
6. máj 2012

@misa1982 alebo potom nejaká s piestom ja mám len také čo sa vykrajujú cez fóliu...a niekedy mám pri tom poriadne nervy 😝

nebbia
6. máj 2012

Ahojte,ja som piekla tortu pre dceru,vcera mala oslavu.Je to moja tortova prvotina,dovtedy piekli ini.... 🙂 Inak klobuk dole pred vasimi vytvormi.To nie su torty,ale umelecke diela.A uz mi tam aj niekto stihol odjest gulicku 😀

vecernicci
6. máj 2012

@misa1982 mně připadá, že se pracuje se všema stejně, mám tu kurzívu http://www.cukrarskepotreby.cz/cz/produkt/kurzi... veselou abecedu, ta jde malinko hůř, jak jsou velký písmenka http://www.eshop-lilie.cz/detail.php?zbozi=2002323 a klasika, normální písmo tiskací, ta jde dobře 😉
přes den vykrajuju bez folie a klepnu s tím páskem o linku a písmenko vypadne a večer, abych nebudila děcka to dělám přes folii 😉

aduskatt
6. máj 2012

@dadka212 prave sa mi dostala do ruk( teda do oci) debata prave o kiwi a slahacke....je to nerealna kombinacia, jednak zhorkne a jednak sa roztecie☹((

reruna
6. máj 2012

děkuji všem za liky🙂

reruna
6. máj 2012

@aduskatt taky mi to přeskakuje na MK.sk, dřív to nedělalo, zas nějaké "vylepšení" 😝

aduskatt
6. máj 2012

@dadka212 vraj sa da kombinovat s rastlinnou slahackou🙂alebo teda tvaroh kysla smotana slahacka a Creme Ole......to vraj nezhorkne

aduskatt
6. máj 2012

@reruna uz som pisala adminovi, ze ma to vytaca do biela, tak nech s tym nieco robia🙂 samozrejme slusne 🙂

dadka212
6. máj 2012

@aduskatt aha dík 🙂 ja idem robiť pribináčik, tam ide šlahačka, smotana, tvaroho a creme ole....tak hádam to môže byť 😝

aduskatt
6. máj 2012

@dadka212 pisali dve baby, ze to robievaju a nezhorklo im🙂.skus uvidis.........🙂

reruna
6. máj 2012

@aduskatt jé, tak zrovna teď se mi to stalo, když jsem klikla na upozornění od tebe, okamžitě mě to přeplo na mk.sk a chtělo to zase přihlášení, mě to už pár dní pěkně štve, už jsem taky psala admince...

dadka212
6. máj 2012

@aduskatt no ja im to poviem, skúsim sa spýtať či nechcú iné ovocie, ak nie tak to urobím, uvidím, hádam nebudú musieť vyhodiť tortu 😅 ale dík za snahu pomôcť mi 😵

dm1
6. máj 2012

@anibas dakujem 🙂. mala necelych 11kg a ruziciek bolo hore 6 a po bokoch bolo dokopy 7. A kedy a ako dlho som ich robiila? ja akosi v poslednej dobe nic neviem urobit dopredu vsetko robim akosik max. den predtym.... tieto som robila den pred odovzdavanim torty ked sa mi chladila v ladnicke. Esteze z MMF je to rychlo vysusene 😝

lokalistin
6. máj 2012

@dadka212 a keby si spravila cesto kiwi plus kiwisirup so zlatym klasom uvarit puding zaliat druhe cesto dat ten slahackovy krem a zase cesto

florentina
6. máj 2012

@aduskatt ju ju...stále jsem na slovenském koníkovi 😅

dadka212
6. máj 2012

@lokalistin neviem práve majú dosť konkrétne požiadavky, cesto biele, tvarohovú plnku, kiwi a jahodový džem 😝

lussy23
6. máj 2012

@simasa krásna
@nebbia veľmi peknučká tortička a aj oslávenkyne sú kočky.

mizulienka
6. máj 2012

@dadka212 Dani ja si pamatam, pre maleho ked mal rok, mali sme tortu a boli tam kiwi a chutila senzacne...ale vobec si nepamatam aky krem tam bol 😕 to som sa este o torty vobec nezaujimala 😉