Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

daducha
1. júl 2012

@janulkamartinko ja tu 5-ku mam, ak sa s nimi dohodnes, ze len na pozicanie, tak ti ju poslem. Ja to chcem len poziciavat na torty, je tazke sa k nim dopracovat 😝

njonja
1. júl 2012

KOcky, prosiim, uz ste to sem davali, ale ja som to neulozila. Mate recept na nejaky fakt dobry kakaovy korpus? Mne sa mari, ze tu bol daky recept aj s kavou....
Dakujem krasne!!!

teodorie
1. júl 2012

@dadka212 Děkuji za tip. 😀

evvina
1. júl 2012

Tak já fakt nechápu proč nemůžu mít album s dortama. Nazvala jsem ho moje dortíčky pro dětičky, jsou tam jen dorty dětské a necgtějí mi ho odblokovat. Tak fak nevím proč.

aduskatt
1. júl 2012

@evvina lebo tam nie su fotky deticiek a teba.mne asi pred troma tyzdnami zrusili album

njonja
1. júl 2012

@dadka212 dakujem!!!🙂

zuzana124
1. júl 2012

ahojte babenky, pridám svoje tohto týždňové 🙂

aduskatt
1. júl 2012

@zuzana124 ta okruhla 80ka je prekrasna🙂

aduskatt
1. júl 2012

taaak devy, uz aj ja som dala na znamost, ze septembrovy vik si budu bacovat sami🙂

klarka1
1. júl 2012

pěkný večer, potřebovala bych poradit 😅
ráda bych se pokusila o svůj první potahovaný dort pro svého syna (bude mít za pár dní 3 roky) 😅 . Nemám vůbec představu kolik potřebuji potahové hmoty na kulatý dort o průměru cca 25 cm a vysoký cca 8 cm. Nahoru přčijde jedlý papír, takže mi jde jen ohmotu na potažení.
Předem moc děkuji za rady
Klára

maca77
1. júl 2012

@zuzana124 krááásne tortičky 😵

aduskatt
1. júl 2012

@klarka1 ja na 24 spotrebujem tak 550, takze mozno 600

maca77
1. júl 2012

@lucula73 takúto lentilkovo-trubičkovú tortičku sa chystám robiť o týždeň pre môjho najmladšieho ... pri poslednom nákupe v lidli vkuse otravoval že chceeeeeee trubičky, tak som zobrala s tým že mu ich dám na tortu... no a lentilky majú radi nielen moje deti, ale aj ja 😀

mrka2
1. júl 2012

@maca77 ty kde mas tie fotky, bo som zvedava na toho Mickeyho 😕

maca77
1. júl 2012

@mrka2 jáj keĎ moje fotky sú dosť veľkého formátu a dlho ich načítava, tak sa mi ich nechce už tu hádzať 😀 takže tu je Mickey a priatelia tuším pred 2 týždňami som ho robila 😅

mima1311
1. júl 2012

@maca77 odpadnem , to je ako kupovane z tovarne 😀 😲 😲 😲 to si ako tak kraaaasne dokazala ....teda sikulka z teba riadna 😲 😲 😲 😵 😵 😵 su krajsi ako nazivo 😀

maca77
1. júl 2012

@mima1311 😀 😀 ále už som aj krajších videla

mima1311
1. júl 2012

@maca77 no ja este nie 😵 😵 😵

sweetsuzi
1. júl 2012

@mima1311 dakujem pekne 🙂

mima1311
1. júl 2012

@sweetsuzi rado sa stalo ak pomohlo 😉

dm1
1. júl 2012

@maca77 krasne sa ti podarili 😵

lamps
1. júl 2012

@maca77 poslala som Ti IP, došla Ti?

miciatko
1. júl 2012

baby tie co robite s hmotou so suseneho mlieka aj ta sa rosi???, alebo aka hmota sa nerosi????

salonka1981
1. júl 2012

Moje na tento víkend.Bolo horko zle sa to robilo a už si tolko tort nikdy nezoberiem.Nechápem ako to stíhate baby čo tak moc pečiete,obdivujem Vás 🙂

lussy23
1. júl 2012

@maca77 krásna tortička
@zuzana124 nádherné

lussy23
1. júl 2012

@salonka1981 krásne tortičky

lussy23
1. júl 2012

baby, že sa vám chce robiť v takom horku a toľko toriet.. Ja som včer robila ruže na zákazk ua vôbec sa mi nedarilo... obdivujem vás. @pralinka25 krásnuťká @lucula73 rásnučké tortičky @miika nádherné tortičky, neverím, že prvá. šikuľka! 🙂 @nikulqa krásnučká tortička @lawli krásne tortičky @katulkaaaaaa krásnučká tortička @lokalistin ☹ nezavidim tu burku☹ Naše mesto je našťastie chránené horami, mame tu maximalne dvakrát do roka riadnu spúšť a potom už len slabé búročky 🙂

mrka2
1. júl 2012

@maca77 sssuuuppperr!!! ten kacer je naj najkrajsiii a Pluto tiez a aj Mickey... my to teraz stale pozerame,uz mi z toho svitori,ale torta uzasna!!! sikula! 😵

chanella
1. júl 2012

Ahojte dievcata, vedeli by ste mi poradit overeny recept na bezlepkovy korpus? Sestra ma v auguste narodeniny, ja mam za sebou len dve torty, takze naozaj by som potrebovala nieco co mate odskusane aby to dobre drzalo a nemrvilo sa. Dakujem velmi pekne 😉