Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

jakelina
14. júl 2012

@lamps to nevím 😖

lamps
14. júl 2012

@jakelina no neva, možno to bude niektorá vedieť ak nie, nafotím nový 🙂

monciqe
14. júl 2012

už dlhšie s dcérou sledujeme túto tému,tak prikladám fotečky z našej prvej marcipánovej tortičky. 🙂 To je dcérin výtvor a veľmi jej pomohly rady čo tu píšete ....tak ďakujeme 😎 😉 🙂 🙂 🙂

dadka212
14. júl 2012

kočky tak pridávam foto torty aj s balonikmi 🙂

andrejecka
14. júl 2012

@monciqe krásna 🙂

aduskatt
14. júl 2012

maslo, dzem a odrezky.........to si myslim, ze by mohlo ist pod potah, ze? kujeeeeeeeeeeem

lussy23
14. júl 2012

@monciqe nádherná tortička, dcérka je šikuľka🙂 a tie písmenká sú cez formičky?
@dadka212 krásnučká. Baloniky sú skutočné:?

mia1111
14. júl 2012

@lamps - ja mám Tvoj fotopostup uložený, ale nedal sa mi sem skopírovať, mám ho vo worde a nejde mi vybrať jednotlivé obrázky 😒 . Ale podľa dátumu uloženia som si ho našla na HDD, takže je na str. 2494 - tu: https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/marcipanove-torty-rady-a-postupy/

lamps
14. júl 2012

@mia1111 jéééj, tak to je super @mamina1978 čítaj príspevok od @mia11111 a ďakujem 😅 😅 😅

anibas
14. júl 2012

@dadka212 úúúžasná !!!!!!!

monciqe
14. júl 2012

@lussy23 nie ... 😀 chceli sme cez formičky,ale nakoniec sme len vytlačili cez počitač,prilepili vykres...a vystrilhi...a priložili na tortu.. 😎 😀 ale máme v pláne si kúpiť formičky na písmená aj na čísla 🙂

dadka212
14. júl 2012

@lussy23 ďakujem ano tie sú skutočné 🙂
@anibas dakujem moc 😉

anibas
14. júl 2012

žienky - naša pouličná garden party

jakelina
14. júl 2012

@anibas no zase nádhera a kolik oslavenců 😉

vecernicci
14. júl 2012

@rapunzel1 já ten red velvet dělám, ale místo octa a sody tam vrznu normálně prdopeč a a míň soli i cukru a je dobrý, prostě jsem si ho přizpůsobila a takhle nám chutná 😉
@dajna11 já jsem dělala tohodle

lamps
14. júl 2012

@anibas super 😅 😅 😅 😅 😅

rapunzel1
14. júl 2012

@vecernicci super, krásna tortička 🙂 ďakujem za radu a dávaš tam normálne cmar? a plnku robíš prosím ťa akú, ja sa zatiaľ kloním k tej z mascarpone,ale dám si poradiť, v pondelok sa chystám kupiť si veci a odskúšať to len tak pre nás na doma 😉

vecernicci
14. júl 2012

@rapunzel1 jo, podmáslí tam dávám normálně, akorát té soli je v receptu moc a tím pádem musí být hodně cukru, oni si na to ti amíci potrpí, tak jsem všeho ubrala a chutná nám
a náplň dělám jakou kdo chce, klidně i jogurtový krém jsem tam dávala, pribiňáčkový, ale i normál pudinkovo máslový, já si nehraju na to, že tam musí být origoš krém 😉
jinak holky, něco na mě vlezlo, bolí mě v krku a průdušky, celou dobu co jsem byla doma, jsem nebyla nemocná a jak začnu chodit do práce, tak lehnu, jestli to není tím, že se tak honím, dopolko v práci, odpolko v kuchyni navařit chlapům na druhý den, poklidit, večer dorty, asi budu muset zvolnit, nebo to se mnou sekne ☹

janula.h
14. júl 2012

žienky moja 9 kilováááá pre EMUŠU 😀

janula.h
14. júl 2012

@anibas parádna párty 🙂 nádherné veci si porobila 🙂

pipka
14. júl 2012

@janula.h perfektnaaaa, s dovolenim som si ulozila 😵 😵 😵

rapunzel1
14. júl 2012

@vecernicci super, díky...., treba zvolniť, ja mám dosť dvoch prckov a keď mám torty, tak hneď to vidno na domácnosti, potom dobieham pranie, žehlenie....a to ešte nechodím zatiaľ do práce o rok to už budem zamakávať aj ja, ak si nájdem po materskej prácu....

dada2007
14. júl 2012

.....tak ku včerajšiemu škorpionovi pripájam dnešné dve........ 😉

lussy23
14. júl 2012

@anibas krásnučká @lifinka krásna tortička @pristela nádherná @bzucinka2 prekrásne tortičky, ten slon je úplne suprový... to toľko tortičiek z atýždeň? klobú dole, waw! @dajna11 krásne @lamps nádherná @monikad1 nádherné srdiečko @sisix krása @broucek2 krásne ozdôbky @dadka212 krásne sú tortičky všetky @lucula73 krásnučké výtvory @eliska22 krásne dielko. Z môjho pohľadu je smutné, že každý deň spiderman. Nemyslím si totiž, že je to vhodná rozprávka pre deti. @1katuska73 nádherné @symoona krásne autíčko ,aj pomocník @katulkaaaaaa nádherné tortičky @abriela krásny je @miciatko nádherné tortičky, šiovný mužík @janulkamartinko krásne dielka @levandulka3 krásnučké tortičky @mamina1978 krásny kvietok @mariann2 krásnučké tortičky @dada2007 skôr upiecž roládu - srnčí chrbát @yamahafazer krásne tortičky @levandulka3 krásne dielka @janula.h krásny pirát ,
@mates22 nádherné, to je rčne modelované?
@pipka nádhera

lussy23
14. júl 2012

@dada2007 krásne

janula.h
14. júl 2012

a toto z nej ostalo za 30 sek 😀

lussy23
14. júl 2012

@janula.h úplne krásnučk átortička, aj Emka, zlatučké postavičky

lussy23
14. júl 2012

@vecernicci nádherná

lussy23
14. júl 2012

@anibas krásna tortička aj muffinky aj lízatká

pipka
14. júl 2012

@janula.h tie nohy a ruka jak tam este plavaju 😅 😀 😀 😀 😀