Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

pipka
3. aug 2012

@lamps aaale jasneee, ak si nevedela, tak ja ti to poviem 😀 😎

pristela
3. aug 2012

@lucula73 ja davam na jednu slahacku 150g 52%čokolady a niekedy aj viac supnem 😀 nedavam pak ale uz cukor, a parizska je pak taka "hustá" tuha a krasne hnedá,a na chuť čokoládovo čokoládova 😀 😀 mnam, na 750ml slahacky 150g aj 80% sa mi zda málo čokoládové.

@lamps jaj sluníčko moje ja nemam tucha 😕 aku farbu 😕

pipka
3. aug 2012

@lamps inak tu svadobnu co ides robit, tak mne sa straaasne paci taka kombinacia bielo-zelenkava, taka limetkova zelena... 😉

iwulka23
3. aug 2012

mááám víťaza 🙂 vdaka @peroli

pipka
3. aug 2012

@iwulka23 tu som si aj ja ulozila, ta je naadhernaa, uz len hladam vhodnu obet 😅 😀

pralinka25
3. aug 2012

@iwulka23 tato torticka sa aj mne nenormalne paci. tiez som si ju ulozila je uzasna

aduskatt
3. aug 2012

@pristela ja davam 36% slahacku a ten krem je tuhy a silny....so 150 silnej coky a holandskym kakaom🙂 ked som davala 200 g ako povodne bolo, tak som nevedela ani metlicky strcit do toho, xixi

lussy23
3. aug 2012

teda týždeň so mtu nebola a toľko stránok pribudlo, mám čo robiť🙂 tak teda prvá várka od stran 3377 - 3380🙂
@katmi krásna tortička @daducha krásne tortičky @lawli krásnučké tortičky @romea nádherná a tie postavičky sú modleované? @miciatko krásne tortičky @simasa nádherná @ajka82 krásna tortička @mates22 nádherná @alenv krásne tortičky @oktarina nádherná panenka @bzucinka2 krásne tortičky @dajna11 nádherné tortičky @lifinka krásne dielka @mariann2 nádherná tortička, šikovný syn a aj fešák @oktarina krásnučké tortičky @levandulka3 nádherné tortičky aj Orchidej. je úplne nádherná waw @lucula73 krásne tortičky @mariann2 krásne dielka @maya30 krásne tortičky @pristela nádherná @janulkamartinko krásna tortička

iwulka23
3. aug 2012

@pipka ja som ju už našla 😀 tu obet myslím..no ešte neviem kedy bude oslava..ale v najbliších 3 týždnoch ju uvidíte v mojom prevedení 😀

lucula73
3. aug 2012

@pristela
@aduskatt ďakujjem kočky,
čokolády dám isto viac ako tých 150gr.,len som chcela vedieť,z koľkých šľahačiek mám urobiť.........zatiaľ som robila iba falošný parížsky,teraz bude zmena 😉

pipka
3. aug 2012

@iwulka23 tesime sa...ja si ju v najhorsom mozem urobit k vlastnym meninam...aaalebo mojej mame k narodkam v septembri 😎

pristela
3. aug 2012

@lamps mrk par bielych inspiracií z netu, sanzila som sa jemne vyberat 😀 😀

Baby ospravedlnujem sa za tapetovanie 😀 😀 ale vsak hadam uz vsetky spíte 😝

aduskatt
3. aug 2012

@pristela nespim, ale tvoje tapetovanie mi voooobec nevadi🙂

pristela
3. aug 2012

@aduskatt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lamps
3. aug 2012

@pristela Žanetka, kľudne tapetuj 😀 ja ešte nespím. Ďakujem za inšpirácie, ja mám tiež celé haldy uložených tortičiek, ale aj tak som nejako mimo. Ale najviac som naklonená buď bielo-žltej alebo bielo-pomarančovej kombinácii. No uvidím, čo vytvorím, sama som zvedavá 😀

aduskatt
3. aug 2012

@pristela no fakt, ja sa tym kocham a obcas ukladam nieco🙂) a uz som vymyslela, ze koncom augusta si urobim ciernu tortu so slnecnicou🙂

aduskatt
3. aug 2012

my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! my chceme tapety!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝 😝

romea
3. aug 2012

@lussy23 dqkujem bola to.moja prva - postavicky nie su modelvane nato by som.si este netrufla zatoal staci ze som.portiahla vlastbym marcipanom 🙂 su kupovane z peceniehrou su z plastu takze oslavencovi mozu ostat aj na hranie 🙂 nabuduce sa budem snazit nieco vymodelovat sama 🙂

sisix
3. aug 2012

skusene holky, jak na tento dortik.

lussy23
3. aug 2012

druhá várka strany 3381 - 3390🙂 @vera1132 krásna tortička @micmo krásny je ten 3D dortík @nika1985 nádherná tortička s Minie, krásne farby použité @zklimekova krásne tortičky @larah krásne tortičky @marci2305 krásni tortičky. všetky @dadka212 krásne tortičky @ajka82 nádherná @maya30 krásna tortička s Minie @muffinka8 kkkrásna tortička @aduskatt krásnučká @rapunzel1 nádherné tortičky @mia114 je nádherná, jemnučká, @mima1311 krásna tortička @mia114 prekrásne tortičky @janula.h krásne tortičky @ajka82 je krásna s levíkmi @lienika nádherná s mackom Pu a priateľmi. Krásne postavičky, vyzerajú ako hračky. Waw

pipka
3. aug 2012

@pristela nespime a ukladaaame 😀 😎 😎

aduskatt
3. aug 2012

@lussy23 ty si uplne bohova s tymi komentmi🙂)

sisix
3. aug 2012

@aduskatt diky zlatko 😀

lussy23
3. aug 2012

3391 - 3400
@anibas nádherný košík @njonja úžasné dielka z čoho je tá bodkovaná mašla? @artepf krásna torta @micmo krásny domček @miciatko krásna šmolková tortička @lencza krásne tortičky @simasa je nádherná @zuzana124 parádny notbuk @misa1982 krásna slaná tortička @timonko skvelá práca. @dadka212 krásna tortička @dajna11 krásnučké tortičky, zlatučké sú ti zvieratká @mariann2 parádna helma @ajaku krásna tortička @simasa krásne slané torty @lokalistin krásne tortičky aj slaná aj sladká @moka krásna tortička s mackom @misa1982 krásna svadobná tortička

pristela
3. aug 2012

pcha, holky vsak ja tu makaaam 😝 😀 😀 😀 a este k tomu mam doma prazdninárov- psov 🙄 plny dom ich mam , tak som bola vonku vencit a vcul rychlo dokoncit tortu 😅

lamps
3. aug 2012

@pristela a spať kedy budeš?

aduskatt
3. aug 2012

@sisix rado sa stalo🙂))

lussy23
3. aug 2012

a posledné 3400 - 3413
@iwulka23 nádherná @monikad1 krásne tortičky @pipka krásnučká @larah nádherná tortička @janula.h nádherná tortička. a ja tam vidím jasné žirafky a to mám problém so zrakom... zvláštne. Tak nie som na to maž tak zle, keď niekto iný vidí kravičky😀 @simasa krásna Kittinková @ladenka krásne dielko @gagarinka krásna tortička s Peppinou @jakelina krásne srdiečko @timonko krásna svadobná @janula.h krásna svadobka @huxy krásna Kitty @mrka2 nádherná @artepf krásne dielka @sisix krásna @maca77 krásna tortička @lencza krásna tortička @artepf krásna tortička @maya30 obdivujem takúto vernú prácu, vyzerá to ako naozaj. @mishulle krásne tortičky @eliska22 krásne tortičky @bzucinka2 krásnučké tortičky @lawli krásna tortička @aduskatt krásna torta @itka79 krásna tortička

pristela
3. aug 2012

@lamps však v noci 😀 😀 to stíham 😀