Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

adenka
13. aug 2012

@eliska22 musim skusit ten smartflex... len je ich vela druhov...

eliska22
13. aug 2012

@adenka tú trávu si vyrobíš tak, že pretlačíš v lise na cesnak kúsok hmoty 🙂

adenka
13. aug 2012

@eliska22 take jednoduche??? supeer, dakujem 😵

eliska22
13. aug 2012

@adenka no hej, len hmotu musíš mať takú mäkšiu, lebo zlomíš lis ako ja 😀 😀 😀

adenka
13. aug 2012

@eliska22 jj, zo zasady ked je potahujem trotu tak je vonku peklo a v byte min. 27 stupnov, takze makka potahovka nebude problem 🙂

ajka82
13. aug 2012

@adenka lis na cesnak 😅

mia1111
13. aug 2012

@vlada111 - ak dobre vidím, tak je to klasická abeceda - tlačené písmo veľké : http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/lista-c9-...

sylvia78
13. aug 2012

Ahoj maminky, prosim Vas neviete mi poradit v Bratislave v Starom meste niekoho kto robi pekne chutne domace torticky, chcela by som drobcovi na oktorber, budeme mat 2 rocky. Vdaka

mamina1978
13. aug 2012

Babyyyyyyyyyy 😖 😖 😖 😖 to som si dala 😝 😝 😝 chalani chodia kazdu pol hodinku vyzvedat, ci som pozerala kolko pacikov dostali za torticky. A teraz, ked ich maju uz 51 😵 tak sa vytesuju, ze su lepsi ako ich mamina 😔
No som zvedava , co z toho bude, lebo uz su horsi totomaniaci ako ja 😉 😀 😀 😀 😀
Uz maju na planoch po dovolenke namety na ich dalsie vytvory 😝
😉 😀 😀 😀 😀 😀

pristela
13. aug 2012

@vlada111 😀 😀 😀 tak nemen , ked je dobre 😀 😀 ja bych mala Etnu keby dam 180 😀

lussy23
13. aug 2012

@luciahromadkova krásne muffinky @levandulka3 nádherné tortičky, ten psík je ako živý.

eliska22
13. aug 2012

@mamina1978 tak ale oni sú v prevahe, lebo sú traja, takže keď si to vydelíš, tak vlastne toľlko like ani nedostali 😀 😀 😀 ale nie, je super, že ich to tak chytitlo, aj mňa by to ešte viacej bavilo, keby mi už dali tortu len potiahnuť a nemusím piecť a plniť 😀

mamina1978
13. aug 2012

@eliska22 Ved to, ze oni nepecu a neplnia, len sa vysantia na ozdobovani a potiahnuti. Tak ale tesi ma velmi ....🙂)))), ze maju aspon trochu mojich genou........ 😉 😀 😀 😀 😀 😀 Len keby menej kritizovali a komentovali detaily mojich vytvorov. 😀 😀

dajna11
13. aug 2012

@lamps a ved s tymi zvieratkami má aj príslušestvo ked ich kupi,vždy tam niečo je prihodené,tak na čo ešte dalšie?nech tam šupne aj to ked už zvoeratká budu umele

dajna11
13. aug 2012

@adenka konkrétne táto z obárzkov je z krému a na to treba špeci špičku zdobiacu

vlada111
13. aug 2012

@pristela aha to kvôli tomu, som myslela že aby sa dobre prepiekol. Tak mne nevyskakuje našťastie, takže v pohode 🙂

vlada111
13. aug 2012

@mia1111 aha, tak to sa mi cenovo s poštovným neoplatí ☹

ajka82
13. aug 2012

@vlada111 v karlovke jak je na borskej OD centrum z opacnej strany jak je velke parkovisko, tak je cinanko

aduskatt
13. aug 2012

@zz134 presne tak, do mrazaku na chvilku treba a tak vydolovat z formy🙂

luciahromadkova
13. aug 2012

@adenka u nas je to podobne s potahovkami..., marcipan nemusime a tiez kazdy da dole, rovnako aj K2, skusili sme smartflex a ten je chutovo fajn- mali sme zatial pomaranč a čerešna a chutil dosial kazdemu z rodiny..., velmi dobre sa s nim robi ziadny problem, az na to ze prvykrat ked som kupila nevedela som to vybrat z toho vedierka... 😀, potom som ho otocila a sukala odtial priborovym nozom, zdalo sa mi to dost tvrde, ale to som sa mylila..., ked som ho vybrala zo sacku parkrat premiesila bol uplne super a aj sa fajn farbi..., akurat cena je vyssia..., ja by som rada skusila hmotu z cukrikov MMF, len ma odraza to či mi to vyjde, aby to neskoncilo v kosi.... a nakoniec aj tak budem musiet kupit smartflex 🙄

luciahromadkova
13. aug 2012

prosim radu, tortu na oslavu 2 žien sestier....nejaký tip, alebo inšpiraciu, vopred dakujem 😉

zz134
13. aug 2012

@luciahromadkova ja robim iba s MM cukrikov...ale ja som amater a moje torty aj tak vyzeraju. Ale ked vies pekne robit tak aj s MM ti to pojde ...

aduskatt
13. aug 2012

@luciahromadkova obcas premiesam MMF a smartflex, aj to sa celkom da🙂

luciahromadkova
13. aug 2012

@aduskatt citala som, lebo zo smartflexu sa robi dobre a chutovo je to ake? a aku prichut smartflexu si miesala z MMF?

adrika202
13. aug 2012

rýchlovka 🙂 o 12 tej bol len zámer, o 16 tej odovzdaná 🙂🙂

daducha
13. aug 2012

babýýýýýý mam problem,potrebujem aby mi muffiny zostali v kosicku,krasne na rovno.Uz som vyskusala kopu receptov a vzdy krasne narastu.To je sice pekne, no ja to musim zdobit hmotou a musia ostat rovne.mate prosim na to nejaku fintu ?

P.S. dakujem za likes ,tesííííííííí 😵 😵 😵 😵 😵

aduskatt
13. aug 2012

@luciahromadkova smartflex pouzivam vanilkovy alebo mandlovy.a kedze MMF robim kyslejsie, je to spolu fajn🙂

vlada111
13. aug 2012

@ajka82 aha to je to pri tých činžákoch?

ajka82
13. aug 2012

@vlada111 😕 teraz neviem ake cinzaky, asi som to zle vysvetlila...z jednej strany centrumu mas terno, na poschodi pasaz kde je drogerka a pod. a dalej je lekaren... z druhej strany jak je lekaren, je restika kaviaren a cinan... tam z tej strany je velka parkovisko... su okolo parkoviska take panelaky nizke...to je vidiet aj od elektricky...

pristela
13. aug 2012

Holky kto je toto na Fb ? saakris chcem mrk album a neviem pod kym ju mam hladat 😕 😀 😀