Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ludka140281
18. nov 2010

@hejdita krasna je 🙂skoda,ze niesom ja tvoja kamaratka 😅 pochutnala by somm si....polevu si robila sama?

hejdita
18. nov 2010

dakujem 🙂

potah som si robila sama 🙂 a fotopostup nemam ale som videla kdesi ale neviem kde takuto podobnu babi len s dudlikom v puse 🙂 😀

evena
18. nov 2010

ahoj 🙂

nemáte typ na dort ke 30. pro ženu i muže, jsou to velmi dobří přátelé, ne žádné "sexy" dorty 🙂 nějaký černý humor na téma "konec mládí" 🙂 díky 🙂

aktak
18. nov 2010

@hejdita uzasne dievcatko na tej torte, take romanticke, aj tie kvietky, krasa 🙂

beruska2x
18. nov 2010

@evena poukaz na duchod 🙂 😀

aktak
18. nov 2010

@evena balicek s implantatmi, umelymi mihalnicami, parochnou, sminkami 😀

viva13
18. nov 2010

@dm1 jééj super postup 😉

evena
18. nov 2010

😀 díky za typy 😉

petusko
18. nov 2010

tak ja som svadobnu uz odovzdala 🙂 je to takmer kopia tej mojej prvej zlatej, velmi sa pacila, tak chceli znova taku. len teda tato bola vacsia 6,7 kg mala 🙂
zajtra zacinam pracovat na kosiku s vypletom. to len bude sranda 😀

lussy23
18. nov 2010

@hejdita - krása
@yamahafazer - kde sa to dá zohnať?

zlatat
18. nov 2010

ahojte,
@petusko
@hejdita nádherné tortičky, bábika nemá chybu, krásny kukuč má.
To si tie tortičky kľudne môžte dať na FB do súťaže 🙂
@viva13 kľudne skús s tými stierkami

lussy23
18. nov 2010

@petusko lrásna

bambusko
18. nov 2010

idem pochvalit vinku 😵 dostala som od nej kusisko tvarohovej torty a bola vynikajuca 🙂 🙂 🙂 @vinka pecie nielen krasne, ale aj chutne, mnam 😅

martinex
18. nov 2010

@petusko prosim ta ta stuha zlata,tu kde kupujes? resp. co je to za material?

vinka
18. nov 2010

@bambusko no ja sa poserem z teba.Ale som rada,že chutila dakujemPoteší. 😀

zuziq
18. nov 2010

@viva13 ja to uhladzam len rukami... 😕 peciem sem tam iba pre nas a hmota je pekna a rovna aj bez vyhladenia zehlickou 😉

vinka
18. nov 2010

@bambusko no ja sa poserem z teba. 😀 Ale som rada,že chutila dakujemPoteší. 😀

bambusko
18. nov 2010

@vinka staci, ked sa raz po... zo mna 😀

vinka
18. nov 2010

@bambusko hej jasné ja som nechcela dva krát.neviem prečo mi to šuchlo dva krát. 😀 😀 😀 😀

dadous
18. nov 2010

zdravím ve spolek, rozhodla jsem se udělat dcerce dortík z MMF, poradíte mi prosím někdo jak obarvit hmotu na černo?

vinka
18. nov 2010

@dadous ak nemáš čiernu farbu môžeš nastrúhať čierne uhlie 😉 alebo ak máš mažiar tak napučiť na úplny prach 😀

bianca
18. nov 2010

hojte decka.Tak mne sa to pekne skomplikovalo.Mam zapal v usciah a dvoje antibiotika.Domov som od dr som dosla s placom lebo bolesti neskutocne.Torta v priprave.Pani povedala ze pre nu pride kludne az bude hotova a v pohode to pocka do soboty.Korpus uz upeceny a aj plna zrobena uz len dat to dokopy a potiahnut

dadous
18. nov 2010

@vinka díky moc, zkusím to uhlí 😵 😵

reruna
18. nov 2010

@viva13 já to uhlazuju rukou, důležitý je si dort pěkně pomatlat krémem a krásně uhladit, dát dobře vychladit a pak potahovat. Peču jen pro nás sem tam a žehlička je pro mě zbytečný luxus...

petusko
18. nov 2010

dakujem za pochvaly baby 🙂 🙂

@martinex je to klasicka satenova stuzka, kupujem v metrovom obchode s latkami 😉 ja ju ale podlepujem lepiacou paskou, aby sa mi nepremocila, ked ju dam na tortu.

viva13
18. nov 2010

@reruna dakujem velmi pekne,myslela som, že je to doležité aby marcipán dobre sadol 😉

zdenallicka
18. nov 2010

Holky, jaký je luxus tohle? http://www.cukrarskepotreby.cz/cze/produkt.html... 😕 😕 😕

Já jen že řešíte žehličky... 😉 Tuhle mám já a naprostá spokojenost.. 😉

katrin21
19. nov 2010

@dadous ja som zmiesala zelenu, modru a trochu cervenej a mama som ciernu ako noc 🙂