Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bzucinka2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lara1705
11. dec 2010

@evitkamalicka super kabelka, nadhera🙂

hejdita
11. dec 2010

tak tu sem urobila synovi dort k narodeninam a az sa to rozebralo sem si spomenula ze sem ho mohla odfotit aj krajsi bez plachty za dortem ☹ 😅 😒 ale co uz 😅 😀 vedu z teho delat nebudu... 🤐

sylvia75
11. dec 2010

@zlatat krásna vianočná tortička...
aj ostatné torty sú super...
pridávam moje dnešné dielo...

zuziq
12. dec 2010

@evitkamalicka a potahovala si ju z jedneho kusu potahovky alebo si si ju narezala podla rozmerov kabelky? 😕 chcem urobit nieco podobne..

lucula73
12. dec 2010

ahojte šikulky 🙂
všetky tortičky sú krásne 🙂

nemáte náhodou niektorá tortu so šašom?bol tu niekde aj obrázok,nie 3d šašo..,ale šašo na torte na vrchu.....nemožem to nájsť....potrebujem inšpiráciu...alebo niečo ,čo sa hodí na tortu pre 5 ročného chlapca,ktorého som nikdy nevidela 🙂
ďakujem vám.

ja som robila prvú slanú tortu,le nie pivo,ani nič podobné,ale na celý plech a na vrchu bola ozdobená šunkou,syrom,zeleninou,inak je to super vec,namiesto chlebíčkov alebo obloženej misy,všetci si ju chválili 🙂

vinka
12. dec 2010

@lucula73 ja som robila šaša s kockami len nemám svoj notebook.Ale pohladám na tom a ti hodím. 😉

vinka
12. dec 2010

@lucula73 http://www.tortyodmamy.sk/pre-deti/sasko-4 môže byť také niečo? 😉

zdenallicka
12. dec 2010
lussy23
12. dec 2010

@zdenallicka - krásny šaškovia
@sylvia75 - bukekela autíčko 🙂
@hejdita - krásna husenica

lussy23
12. dec 2010

@dajna11 - to je zlaté

lawli
12. dec 2010
maca77
12. dec 2010

ahojte
tak aj ja pridávam moje najnovšie výtvory aj z minulého týždňa

evitkamalicka
12. dec 2010

@zuziq z jedneho kusu

anibas
12. dec 2010

@lucula73 alebo ...

anibas
12. dec 2010

@maca77 jééééj - krásne a mufinky sú do škôlky ?

mrka2
12. dec 2010

@maca77 krasne torticky a aj muffiny,ale teraz by som si dala asi to slane pivo po tych vianocnych kolacoch, co som prave spraskala... 😀 na vyladenie chuti 😀 😀 😅

maca77
12. dec 2010

@anibas áno to boli do škôlky 🙂

fukylove
12. dec 2010

@maca77 a mas nejaky overeny recept na muffinky? a potom, ked to zvrchu zdobis - tak to potries nejakym kremom a potom das potahovku? 🙂 lebo sa pohravam s myslienkou, ze by som na nase posledne plavanie aj tancovanie s babatkami nieco napiekla 😉

maca77
12. dec 2010

@fukylove hej mám taký rýchly hrnčekový recept 😅 ešte sa mi pripomeň že ti napíšem, lebo momentálne ťukám do klávesnice jedným prstom, malého natriasam na nohe a ďalšie decko na mňa volá 😀 ...potierala som nutelou 😉

anibas
12. dec 2010

@maca77 aj ja si poprosím recept na mufinky - Ježiško mi donesie formu 😵 😵 😵

lucula73
12. dec 2010

@vinka
@zdenallicka
@lawli
@anibas ...ste zlaté dievčatá,veľmi pekne vám ďakujem,toto som fakt nečakala,sú krásni všetci šaškovia,už len niečo vybrať 🙂

lucula73
12. dec 2010

@maca77 krásne tortičky 🙂 .
a mohla by si prosím ťa ak budeš mať čas napísať ten receeptík sem na tie mufinky? 🙂 ja mám kopec receptov,ale ani jeden sa mi moc nepáči

fukylove
12. dec 2010

@maca77 - tak prosim napis potom sem na plochu 🙂 aby sme sa vsetky vytesovali 😀

bzucinka2
12. dec 2010

@maca77 krasne a to male su medovnicky? 🙂
@anibas krasny saso jaso 🙂
@hejdita krasna husenicka 🙂

lawli
12. dec 2010

ak sa vam chce tak nakuknite....krásne tortičky a možno aj inšpirácia pre niekoho 😉 http://pokec.azet.sk/30lussy/fotoalbumy#/30luss...

lucula73
12. dec 2010

@vinka krásny je ten šaško.prosím ťa a tie kocky si ako robila,že sú také pekné rovnaké? 😕 🙂

vinka
12. dec 2010

@lucula73 hej?Rovnaké? 😕 normálne formovala ručne 😀 😀 😀 Ale mne neprišli úplne rovnaké 😀 Ale dík za pochvalu 😉

lucula73
12. dec 2010

@vinka 🙂........... tak potom máš dobrý foťák 😀

sofi07
13. dec 2010

@hejdita treba upiect druhu a odfotit znova 😀 , inak, krasna husenicka
@maca77 kraaasne torticky, a tie male kusky su torticky ci medovnicky? roztomile velmi
@dm1 mnam, vyzera supeer!
@lawli jeeej, ta je krasna, mila -premila 🙂,
@bzucinka2krasne torticky, tie zimne su prenadherneee
@lawli krasna, vsuper farby

pridavam aj ja svoje torty a jeden advetny medovnikovy veniec, tento tyzden ma caka madagaskar, z toho modelovania mam hrozu 😲