Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ellise
22. jan 2011

holky, korpus se povedl, aspoň zvenku vypadá dokonale, ale mám dilema, má výšku 5,5 cm a řeším jestli ho překrojit jednou nebo dvakrát. jak by jste to řešili vy?
díky za radu

lukika
22. jan 2011

@ellise mne sa tá plnka nezrazila robila som ju včera dávala som tam aj banány a je super a tiež som robila kokosovú aj tá je výborná

fukylove
22. jan 2011

zienocky, mam na Vas otazocku... idem robit rychlovku pre ocina na oslavu na pondelok do prace... a este neviem, aka bude velka a ci mi ostane krem... ak by mi nahodou na pomazanie neostal, mozem dat pod potahovku nutelu alebo klasicky dzem? ak sa mi nebude chciet prplat s maslom + cukor 😉

sofi07
22. jan 2011

@ellise to je aj moja vecna dilema, asi na 3x by som rozkrajala

sofi07
22. jan 2011

@fukylove radsej to maslo s cukrom, dzem urcite nie

ellise
22. jan 2011

@lukika a to si hmotu vytáhla z lednice a máslo mělo pokojovou teplotu?
@sofia07 díky, ale trochu mám strach aby to nebylo moc slabé a pláty se mi přenášení nepotrhali. Podkladáš to nečím?

dm1
22. jan 2011

@lukika som rada ze plnka chutila 😉
@ellise ano jasne vytahujem vzdy z ladnicky potom naraz aj maslo aj ten zaklad aby mali priblizne rovnaku teplotu

este hlasim ze bez cery to tiez bolo bezproblemov aj ked ta hmota bola menej tuha ako obvykle ale po zaslahani s maslom to bolo uz krasne tuhe

no akoze ja mam najhorsiu noc.... sa mi nedarilo tak ako nikdy doteraz maly bol stale hore, nedalo sa mi potiahnut som 4x potah davala dole z torty co som nebola spokojna.... akoze kos som mala skompletovany zachvilku a ten balik ma skoro o rozum pripravil veru....

dm1
22. jan 2011

@ellise tiez moja vecna dilema ako prekrojit ..... vacsinou ale davam taketo na 2x a potom to prenasam na spodkoch z tych otvaracich foriem a na tortu len zosuchnem

akme
22. jan 2011

@dm1 prosím Ťa ako robíš tie malé kvietky s tyčinkami,viem že je to z Floral sady ale ako ich urobiť, ďakujem za radu

akme
22. jan 2011

@dm1 ten košík je nádherný

vinka
22. jan 2011

@sofi07 😀 😀 😀 😀 ale si ma teraz rozosmiala.No asi hej. 😀 😀 😀 Ale tá sopka to ma strááášne lákalo. 😀

pristela
22. jan 2011

@sofi07 naaadherná 😉 mnam
Včera som robila tortičku pre nás, len tak ku kávičke 😀

pristela
22. jan 2011

@dm1 Wow úžasne , obe , a farebne - lahoda pre očko 😉 😉 😉

sofi07
22. jan 2011

@pristela ta je prekrasna, aj v reze vyzera uplne dokonale

@dm1 ten kosik je uplne nadherny, ruzicky mas dokonale. kosik si vypletala rucne?

lussy23
22. jan 2011

@pristela - nááááááááááhera 🙂 @dm1 - nádherný košík ako skutočný 🙂

lussy23
22. jan 2011

@sofi07 - krásna 🙂@l3nka @bmmz - krásne torty, baby, určit epečte ďalej 🙂@vinka - krásna, aj s ami snívalo, že modelujem v škole akusí sopku 🙂@dm1 - krásne torty 🙂

dm1
22. jan 2011

@sofi07 dakujem to preto ze postup na ne od teba je dobry 😉 . A ano vypletala som rucne - teda tym skladanim kuskov

dm1
22. jan 2011

@akme robim ich rovnako ako aj tie drobnejsie co su vpredu s tym zelenym stredom len s inou vykrajovackou priblizne ako je na tomto postupe http://www.tortyodmamy.sk/content/jazmin-na-dro.... Len ja si namiesto toho tenkeho kusku hmoty urobim normalne vacsiu gulicku kosticou ju tam na tu hmotu po bokoch pritlacam aby sa zrovnal spoj a potom vykrojim a stensim velkou gulickou tak ze taham ten lupienok hore. Na toto je taka ta klasicka vykrajovacka kvetinka okruhla. vytahujem nielen tie lupienky ale trosku aj od stredu kvietku jak by a preto sa to tak predlzi a vytvori taky kalich. Potom uz len prevleziem cez drotik s piestikmi a dotvarujem rukami.

sofi07
22. jan 2011

@dm1 tak super, som rada, ze ti ten postup pomohol
🙂

ellise
22. jan 2011

tak první, lehčí, část mám za sebou.... @dm1 náplň jsem šlehala rovnou z lednice a nesrazil se, jen mi připadal světlý, čoko hmota byla krásně tmavá, ale krém byl jak bílé kafe, nevím co jsme kde skazila, možná příště míň másla, ale chuťově je dobrý, lehký.... dost mi ho zbylo, můžu zamrazit?
nakonec jsem rozkrojila na 3 pláty, protože nemám cukrářský nůž, tak jsem si pomohla takovou kolíbkou co mám na bylinky, aby to byly rovnoměrné, sice nebylyale krémem se to srovnalo.

celé jsem to pomazala a dal do lednice.
Otázka č 1. uhladit to teď a jak to prosím uhlazujete vy?
Otázka č. 2 kdy můžu potahovat? Můžu už dnes večer?

děkuji všem za odpověď

ellise
22. jan 2011

ještě jedna otázka: Mám to nečím přikrýt? Potrevinářskou folií? alobalem?

sofi07
22. jan 2011

@ellise netreba prikryvat nicim; potahuj radsej az zajtram, ked to budes mat poriadne stuhnute.najlepsie, ked sa to cca 12 hod chladi. co myslis uhladit? krem? ten by si mala mat pekne dohladka rozotrety a nie velmi hruba vrstva na povrchu.

ellise
22. jan 2011

@sofi07 snažila jsem se uhladit seč to šlo, ale vylepšit by se to dalo, kouknu ještě na to ja vypadá a vylepším to díky za rady

lukika
22. jan 2011

@ellise ja radšej nechávam hrubšie tie pláty takže by som prekrojila na 2 krát lebo my to ľúbime skôr také koláčové nie ke´d je na tenkom pláte veľa plnky ale to ako má kto rád tortu pred poťahovaním musíš poriadne vychladiť baby písali tuším až 12 hodín ale ked máš časový sklz tak niektoré písali že poťahujú aj skôr hlavné je aby bola poriadne vytuhnutá ja ju uhládzam normálnou stierkou čo mám na rozotieranie plniek koláčov ale potom si ju dohladím ešte takú zatuhnutú potom je pekná rovná a dávam ju do dózy na torty

lukika
22. jan 2011

@sofi07 si ma predbehla až teraz pozerám

sofi07
22. jan 2011

@lukika ja ju tiez na viackrat uhladzam, ked nie som spokojna 🙂 , ako pise @lukika, ked je trosku stuhnuta, da sa pekne dohladit, prip. este dotriet kremom, aby bola pekne rovna. vyhladenie torty je dost dolezita faza, lebo nerovnosti ti potom aj po potiahnuti mozu byt vidno. hlavne si daj pozor, ked budes potahovat, vyvalkat na hrubsie,aj 4-5 mm, lebo ked bude tenky potah, vidno vsetky nerovnosti a nevyzera to pekne. radsej nech je hrubsia ako tensia. 😉 ja dozu na torty nemam, skontroluj chladnicku, az ti torta niecim nenapachne... 🙂

sylvia75
22. jan 2011

ahojte,tak po dlhšom čase som aj ja niečo vytvorila,aj keď to bola makačka,lebo k dvom objednávkam pribudli aj synove 40-tky...nevedela som čo skôr či zrážať horúčku alebo robiť torty....a tu je výsledok...

anibas
22. jan 2011

@dm1 @pristela @sylvia75 veľmi pekné torty 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
pridám svoje

bianca
22. jan 2011

decka huraaaa torta na obzore (teda dve) nemate neaku krasnu hipp hoppovi torticku vhodnu pre 15 rocnu pubosku?

sisa.b
22. jan 2011

ahojte dievcata 🙂

hlasim, ze som uspesne doskuskovala a zacinaju sa nejak hromadit objednavky 😅
nezobrazuje mi fotky poriadne, tak sa nemozem ani pokochat - takmer vsetky vidim urezane 😒 akurat miniatury vidim cele

ja pridavam svoju dnesnu, ktoru som si omylom hodila do skuskoveho 😅 tak som zas ponocovala 😝