Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lamps
27. júl 2013

@mamcas nie je za čo, my sme tu zlaté všetky 😀 😀 😀 😀 aj ja som tak začínala, že som chodila sem a pýtala sa

mamcas
27. júl 2013

@lamps zajtra mi donesie @aduskatt tu podlozku tak mozno aj to mi pomoze 🙂 urcite budem skusat, lebo tie ozajstno kvietkove torty su podla mna najkrajsie 🙂 okrem tych pre deti samozrejme 🙂

zz134
27. júl 2013

@pipka polepsinm sa a uz len nekolaze budem davat🙂

lamps
27. júl 2013

@mamcas tá podložka je veľmi dôležitá aj vďaka nej sa začne ten okraj vlniť

mamcas
27. júl 2013

@lamps to je veru pravda, vzdy pomozete niektora 🙂 fakt najlepsia a zavislost tvoriaca tema toto 😀

pipka
27. júl 2013

@zz134 no vidiiiis, o 100% lepsieee 😎

lamps
27. júl 2013

@mamcas 😀 😀 😀 😀 😀 inak ťa obdivujem, že zvládaš pečenie pri tak malých detičkách

adrika202
27. júl 2013

pomoooc neznášam torty podla presnej predlohy a už duplom neznášam tie modre prišery,ak tato torta zajtra pri prevoze nespadne tak som majster sveta..no nie je sa čim chvalit ale dam ju sem 🙂 všetko sa topí rosí hruza des...

zz134
27. júl 2013

@pralinka25 je to gelovka wilton

evvina
27. júl 2013

@pipka díky za radu vůbe jsem nevěděla jak na to.

evvina
27. júl 2013

zítra ještě udělám model věznice Bory a hotovo

sikag
27. júl 2013

@lamps druhy pokus, sice svaknuty bez blesku 😒 mam tu iba taky stary fotacik
mne to islo navlnit tou gulatou kosticou, ale nemam podlozku, vlnim na karimatke 😎 a nemam ani vykrajovacky tak som improvizovala... vidim ze musim ist na nakupy 🙂
... idem checknut este toho uja

levandulka3
27. júl 2013

@jakelina peknučká 😵 😵 😵 😵 ako sa robia tie zdvojené písmenká 😨 😨

mamcas
27. júl 2013

@lamps ja som mala prestavku ked som bola cakatelka druheho drobca, ale sak som dlho nevydrzala 😀 nasla som toto tu a uz som musela zacat znovu, bohvie dokedy sa mi to bude dat. Ale robim prevazne vecer ked uz obaja spia, takze sa to da, zatial. Aj ked nocne mne nehrozia 😝 na tom som pohodlna a milujem tu trochu spanku co mi najmensi dovoli 😝

lamps
27. júl 2013

@sikag no vidíš celkom fajn, tie vnútorné lupene trošku vyhni do vonkajšej strany, šikovné si dievča a s tými nákupmi .... to je dosť nebezpečná akcia 😀 😀 😀 😀 ja vykrajujem lupene na ruže obyčajnými koliečkami a keď nemám potrebnú veľkosť tak aj pohárom na víno 😀 😀 😀

sikag
27. júl 2013

lupene vyhnute! 🙂 vyzera to ovela lepsie 🙂 nabuduce to skusim s kolieskami. teraz som myslela ze by to mali byt tie slzicky tak som to skusila s vykrajovackou listov, ale je to priuzke aj aj lupienky my vysli priuzke. a este nemam spravne trafenu vysku jednotlivych radov, to musim este potrenovat. dakujem krasne za rady!
inak ten ujo je uzasny! krasne tam vidiet to drotikovanie, a ta formicka na orchideu ten mini lievik, ten spravi presne to co som myslela ze by sa mi hodilo na ibistek. robievas aj ibisteky? ako ich nechavas schnut? ja som skusila lyzicu naopak

sikag
27. júl 2013

@mamcas 🙂 🙂 to sme na tom podobne. ja uz tiez idem zalahnut 😎
@lamps dakujem krasne za vsetky tipy dnes. cez tyzden este potrenujem. myslim ze otec bude mat tortu plnu kvetov 😀 😀 😀 😀 jeden krajsi ako druhy
...boze uz som ako lussy 😅

anibas
27. júl 2013

Gormitiiiiiii !!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

aduskatt
27. júl 2013

@mamcas zajtra budes uz vlnit?🙂)) no vidis, ako dobre, ze donaska do domu z eshopu🙂)

vlada111
27. júl 2013

@zz134 je suprová

vlada111
27. júl 2013

@mia114 krásna

jakelina
27. júl 2013

@levandulka3 vykrojíš jednu barvu, trochu zmáčkneš a na to dáš další barvu a je to. 😉

macamac
27. júl 2013

ahojte krásavice šikovné 🙂
tak pridávam fotečky tortičky - ale nie mojej !!!!!!!
piekla mi moja zlatá @simasa 😵 😵 😵

za čo jej takto aj verejne ĎAKUJEEEEM 🙂 🙂 🙂

bola úžasná, chutila a všetkýýým aj okoloidúcim sa páčila 😀 😀 😉

a samozrejme- každý chválil prácu, chuť a môj nápad

ale šak no...námet nebol ťažký 😀 😀 😀
Macovi len medveďa 😀 😀 😀

katkak23
27. júl 2013

No a konecne vikend aj u nas...uz nikdy nevermem 5 tort ( este som robila sacherku bez zdobenie) + 2kolace a 2 davky maffinov....zabijacina s dvoma detmi za zadkom aaaaaa no konecne koniec (posledna vecerna foto je nanic hadam rano nezabudnem odfotit 😉

ajka82
27. júl 2013

@katkak23 si mala fialovucky vikend? 🙂 pjekne 😉

rapunzel1
27. júl 2013

Babule moje, no ešte mi chýba dočítať 10 strán... no mali ste to tu pekne rušné, ale dočítam zajtra, tak vám sem hodím tohtovíkendové tortuše. Z toho polovica objednaná na fest poslednú chvíľu, Minie a koníky odovzdávam zajtra, tak idem relaxovať. Pekný večer vám prajem 🙂 😉

lokalistin
27. júl 2013

@rapunzel1 tie obrazkove papiere posobia na mna rusivo ale ta s ibistekmi je krasna

macamac
27. júl 2013

@janula.h tak tá svadobná - no nemáááá chybu 😉 🙂 🙂

muffinka8
28. júl 2013

@rapunzel1 tie fialové kvietky na drôtikoch sú krásne 🙂 🙂 🙂

mamcas
28. júl 2013

@aduskatt asi nebudem dnes vlnit v tomto teple, ale velmi skoroooo 🙂 eshop mnam mnam je najsuper 😀 😀 😀