Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
9. jan 2012

@pristela este niesu sutazne tusim az po 20.1

pristela
9. jan 2012

@dm1 aha , 😀 usetrila si mi casssss 😀 😀 len co teraz s tym casom? musim ist makat , takze nič moc Dani 😝 😀 😀 😀

jakelina
9. jan 2012

@pristela můžeš si na chvilku lehnou 😀 😀

vlada111
9. jan 2012

@dajna11 vykašli sa na to, sú dôležitejšie veci v živote, s ktorými sa treba zapodievať, nie s takýmito nevďačnými ľuďmi 😠

vlada111
9. jan 2012

@lusil2005 ja by som tú objednávku nevzala. A šte k tomu nie je to nič zaujímavé, čo by ťa posunulo ďalej. Pingpongový stôl, bŕŕŕŕŕ 😠

anibas
9. jan 2012

@mizulienka ja nepamätám kedy som mala väčšiu ako 4 kg !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vlada111
9. jan 2012

@mizulienka ľudia nevedia čo je dobré. Pozri sa na niektoré potraviny, aké humusy kupujú. Ja robím už len ten bešamelový, ale rodina a známi, pre ktorých pečiem chvália o 106 🙂

dajna11
9. jan 2012

@vlada111 ja viem,ved viem..........ale tak....každý den ju mámna očiach....ale ok,kašlem na to už!!! 😀

jakelina
9. jan 2012

@anibas některé jsou tam krásné. 😉

pristela
9. jan 2012

@jakelina ha ty si ffftipná 😀 😀 😀

@anibas jejdanenky tam su celkom dobre nápady !! kujeem 😉

vlada111
9. jan 2012

@mizulienka ja som robievala ten nad parou a je podľa mňa rovnaký ako ten bešamelový. Už ho robievajú aj dve kamošky, čo tiež šľahali nad parou. A vypýtali si ho teraz k 70 - ke, len ho bude robiť kamoška. Som naštvaná, lebo som mohla robiť kvetovú tortu, ale sme na dovče. Ale budem robiť kvety a aj nápad bude môj, kamoška ju upečie a skompletizuje podľa môjho návrhu 🙂

mizulienka
9. jan 2012

@vlada111 aj ten besamelovy som skusala, a bud ja robim niekde chybu alebo co, ale ten sa im zdal ze je tazky 😕

mia1111
9. jan 2012

@anibas, @pristela - ďakujem 😉

vlada111
9. jan 2012

@mizulienka ťažký? tak to ma podrž. Tak už asi neexistuje plnka, ktorá by vyhovovala. Táto je práveže menej maslová.

pristela
9. jan 2012

baby jasny výťaz 😀 😀 😀 v poziadavkach o tortu , ted mi pisala známa co zijev zahranici, chcela by svadobnu a takuto : jedna sa o nezvycajnu tortu a viacmenej napad mojho nastavajuceho. Kedze je z Kapskeho mesta a nasa tema svadby bude Juzno africky styl, tak by strasne chcel Table mountains a lions head (Stolovu horu a leviu hlavu-co je cast druha oddelena cast hory). No a pod horou by bol ocean a plaz s tucniacikmi, no mam jednu fotku ktora je uzasne a zachytila som ju tam plazi, no a taktiez palmy pod horou a protea kvety navrchu hory by nemali chybat a taktiez lanovka ak by sa dala spravit, ktora vedie na samy vrch hory
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 umíram , idem jej odpisat že nech mi aspon foto tej hory ukaze 😀 😀 😀 😀

dm1
9. jan 2012

@pristela 😀 a este chyba veta ze cele tak do 20 eur 😀

pristela
9. jan 2012

@dm1 nee 😀 😀 😀 😀 , ona chce vediet predbeznu sumu , ale hned napisala ze sa asi nedoplatia, jeemine dobru naladu z toho mam 😀 😀 😀 😀

anibas
9. jan 2012

@pristela 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ďalšia objednávka snov - mne písala včera tortová kámoška, že ako na tortu kuchynskú linku do 3 kg !!!!!!!

mizulienka
9. jan 2012

@vlada111 aj mne velmi chutila... ved preto som "zufala", ze uz neviem, aky cokoladovy krem mam urobit, aby pochvalili ale nebolo tam ziadne ale...

pristela
9. jan 2012

@anibas no jedine, ze ju urobi vyprazdnenu, bez šalociek a tanierov 😀 😀 😀 😀 😀

anibas
9. jan 2012

@mizulienka to je jedno aj tak sa nájde niekto z hostí, ktorému bude veľmi chutiť a niekomu vôbec 😝
teraz mi volala mama - jedna jej známa - niečo ako kamarátka z katolíckeho kruhu bude oslavovať 88 r. a chcela malú tortu cca pre 8 ľudí a nechala mame 10€ či jej urobím 😀 😀 som povedala, že len materiál bude cca 10€, ale že čo neurobím pre mamu, teraz to našťastie zrušila pretože oslávenkyňa sa začala pýtať či to bude torta z piškóty !!! tak ju mama presvedčila na koláče z cukrárni - ešte by som prišla do rečí, že torta z piškóty 😅 😅 😅 😀 😀

anibas
9. jan 2012

ešte niečo pre čokoládové súťažiace
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.283695...

lussy23
9. jan 2012

@dada2007 nádherná a a aj manžel je šikovný @monika76 pekná tortička @miciatko krásne @mia1111 krásna tortička @mariann2 krásna Kittynka @zklimekova parádna

vlada111
9. jan 2012

@pristela to asi preto, že ty si taká veselá kopa 😀 No kto iný by mal tú tortu pre nich robiť? 😀

vera_vila
9. jan 2012

@isabella_fly U nás by se řeklo Christianek... Když už by se to zdrobňovalo... Ale dala bych klidně Christian, však co, nemají dávat tak "hloupé" jméno.

miciatko
9. jan 2012

@dajna11 vies urcite ze su zmazane??, nemas niekoho kto vie robit s pocitacmi??, j som minule tak urobila a neak som si skryla tu zlozku ako neviditelnu

marci2305
9. jan 2012

@anibas Tie torty sú úžasné.....Radosť pre oči.. 😉

mia1111
9. jan 2012

@dajna11 - aký máš operačný systém? Windows Vista, XP, či ? Ja mám vo Viste jednoduché hľadanie, cez "štart" alebo cez funkciu "počítač" (pri XP to bolo myslím Tento počítač) si do kolonky vyhľadávanie napíšem oblíbené (keďže mám český oper.sys) a hneď mi to nájde všetky obľúbené položky... skús. Daj mi potom vedieť...