Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

vlada111
11. júl 2012

@mariann2 ten štvorlístok je krááááásny

lamps
11. júl 2012

@pipka my sa nesťažujeme, len koštatujeme ako "dobre" nás tí naši chlapi poznajú 😀, že vždy sa stafia do toho, po čom my tak veľmi "túžime" 😀

larah
11. júl 2012

@pristela
@ajka82 dakujeeeem kočky , ste zlaté, ja som nič pekné nenašla....už len aby sa darilo 😉

pipka
11. júl 2012

@lamps nooo to ano to ano 😀 😀 😀

moj sa trafil dokonale 😠 😀 a pritom som sa systematicky od septembra stazovala, co by som vsetko straaasne potrebovala 😠 😅 😅
tak potom po novom roku zatavi...ze sak teraz su vypredaje, chod si kupit 😠 🙄 no romantika jak svina...vam poviem 😝 😅

aduskatt
11. júl 2012

@pipka no zlaty chlap🙂

lucula73
11. júl 2012

@lamps to si pekne napísala......mne keď muž asi pred 8 rokmi kúpil na narodky chladničku do auta 😀 😀 ,že však som hundrala,že nemáme /mali sme ísť akurát na dovolenku/.......tak som mu vtedy vyčistila žaludok,no zapamatal si,odvtedy takú blbosť nekúpil 🙂 ......akože bola nám treba a moje narodky mu prišli vhod 😠

lamps
11. júl 2012

@pipka no podstatné je, že sa strafili do výberu svojich manželiek 😀, veď im je s nami tak dobre 😀

ajka82
11. júl 2012

@pipka hehe, ja ked nieco, takk mne povie, ze sak si kup aj hned ja ti dam peniaze... a ze ked chcem na sviatok alebo na vianoce tak nevadi, mozem pouzivat hned a on mi zabali krabicu...lenze on popri praci, nema kedy behat po obchodoch a kupovat...takze kupovanie darcekov celej rodine a podobnych veci je moja robota 😒
jaaaj a este ma niekedy psrdne, ze preco si vyberam najlacnejsie veci, ze co si aj drahsie nekupim...ale ked mi je to nanic tie drahe a funkcie maju co ja nevyuzijem... a lacnejsie mi staci... 🤐

lamps
11. júl 2012

@lucula73 no máme doma praktických chlapov 😀

ajka82
11. júl 2012

baby este jednu radu si prosim...tie co ste robili pivovy krigel, aky priemer najmensi torty ste mali a aka vaha vam z neho vysla? dakujem

wera.g
12. júl 2012

@ajka82 ja som mala priemer formy 22cm a váha? fúúúha zabudla som prevážiť, ale 4kg mal určite, bola to dvojposchodovka, 23cm vysoká 🙂

simasa
12. júl 2012

@vecernicci @florentina @jakelina @dm1 @aduskatt @anibas @eliska22 @dadka212 @ajka82 @daducha @pipka @pristela Babule, tak som volala ohladom tejto chaty a ak by sme boli ochotne zaplatit 12 eur/noc, tak nam ju prenajmu aj len na jednu noc. Prosim, dajte mi rychlo vediet, ci suhlasite, bude treba zaplatit zalohu.
Ostatne cukrarky - ak mate zaujem, prihlaste sa, je tam kapacita az 20 lozok!
http://www.ubytko.sk/chata-pre-20-osob-horne-po...

dadka212
12. júl 2012

@simasa ja som ochotná tolko zaplatiť 🙂

jakelina
12. júl 2012

@simasa já taky 😉

simasa
12. júl 2012

@vlada111 - prepac, na Teba som zabudla - pozri prispevok vyssie

dadka212
12. júl 2012

@simasa ozi neviem niektoré chodia viac na FB možno to tu ani nepostrehli....nedáš info aj do FB skupiny?

dm1
12. júl 2012

@simasa v pohode 😉

simasa
12. júl 2012

@dadka212 Ale zasa na FB chodia aj baby, ktore sem nie. Ci nevadi? Berieme vsetkych zaujemcov? Mne je to jedno, ak je to aj Vam jedno 😀 😀

dm1
12. júl 2012

@simasa az teraz kukam ze sak to je ine ubytko ake si vtedy davala tam sa nedalo? 🙂

dm1
12. júl 2012

@simasa viem ze este zuzka zuba chcela ist som jej to spominala ona sem chodievala teraz uz menej

ajka82
12. júl 2012

@simasa nemam problem... ak nebude problem, ze ak bude moja mladsia este prisavka, ze by tam bola s nami...ale uz zacinam pracovat na tom aby sa odnaucila 😉

simasa
12. júl 2012

@dm1 Ja si zubu pamatam. Ale inak, mne je to ozaj jedno, moze ist ktokolvek, kto ma zaujem, ak s tym nemate ani Vy problem. Mam to dat teda este aj na ten FB?

@ajka82 Deticky su vitane 🙂

dadka212
12. júl 2012

to bol iba návrh 😉 napríklad lusilka sem už nejako nechodí na FB si to môže prečítať aj kopa iných čo sem chodili často a teraz ich tu už nevidno....možno by sa niekto pridal 🙂

pipka
12. júl 2012

@simasa pre mna v pohode 😉 aj cena aj chata 😀 🙂 🙂

makinka2
12. júl 2012

Ahojky 🙂
potřebuju radu, když otevřu smartflex jak ho mám zchovávat, v ledničce? a jak dlouho mi vydrží otevřený, děkuji 🙂

dadka212
12. júl 2012

@makinka2 nedávaj ho do chladničky, skladuj ho v tom kýbliku v ktorom ti prišiel, normálne ho zabal do toho igelitu a nechaj v kýbliku v kuchyni alebo niekde kde ti nezavadzá

pipka
12. júl 2012

@makinka2 ja ho nemam v chladnicke, ak je dobre zavrety ten igelit, tak v pohode aj v izbe alebo v spajzi ho mam kym ho cely neminiem 😉

pipka
12. júl 2012

babyyyy...otazka 😕 😀

tie vystuze do poschodky...pred potahom..ci po...? 😕 😅
ako tie podlozky jasne az na potiahnutu..ale tie slamky a spajle...pred ci po? 😕 😝

dadka212
12. júl 2012

@pipka po potiahnutí dávam 😉

makinka2
12. júl 2012

@dadka212
@pipka děkuji 😉 já jsem si říkala, jak bych ho potom z toho kyblíku dostávala 😀 , až by mi v ledničce ztuhnul. jsem si zapoměla oddělat trochu světlýho marcipánu na oška a pusinku medvídkovi a mléčnej už nemám, tak ho musím použít, no co apon to vyzkouším, už s ním aj dort potáhnu, třeba to půjde úplně samo a na mléčnej se už vyprdnu. 🙂