Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dadka212
21. sep 2012

@vlada111 dakujem 🙂

maca77
21. sep 2012

baby užite si stretko ... teším sa na fotky ... a veríííím že ešte niekedy bude Ďalšie a budem môcť prísť aj ja 🙂

levandulka3
21. sep 2012

@dajna11 ďakujem 🙂 podložku mi podľa môjho návrhu vyrobil manžel z plastu (on z toho vyrába nádrže) a ja som si ju obalila tapetou a olepila cyklámenovými kamienkami

dajna11
21. sep 2012

@levandulka3 super nápad a skvelo to vyzerá...nuž budem musieť aj ja manžela zapriahnuť 😀

mariann2
21. sep 2012

skončila som, idem sa balíííť na stretko 😀 😀 😀 takže ste sa takmer jednotn zhodli, že mi stačia ako spoločenský odev tepláky? ok, súhlasím, teším sa na vás kočky 😀 😀 😀

miciatko
21. sep 2012

@vecernicci , @mia114 aj ja mam teplacky

lawli
21. sep 2012

@dajna11 ja som už upratala ,ale ráno ma to čaká znova 🙄

makinka2
21. sep 2012

Tak moje dnešní. První zakázka 🙂 , tak snad to není tak nejhorší 😉 , ale dala mi zabrat, člověk řekne jen kytky, ale je to horší jak modelovat figurky, aspon pro mě 😀, teda hodně jsem nervovala, a taky hodně zkazila, o krému jsme už psala ráno, korpus byl taky na 2x a je dělaný z 90% z mléčnýho marcipánu a zbytek smartflexe, a řekal jsme si že pro cizí budu dělat jen ze smartflexu, za ty nervy mi to fakt nestojí. samo jsme paní udělala 2 ceny a co si asi vybrala 😝 😀 😎

dajna11
21. sep 2012

@lawli ja som urobila jednu vysokú vežičku a umyjeme to zajtra a potom ešte jednu dokončím......

makinka2
21. sep 2012

Uprostřed bude svíčka jednička, jsem zapoměla napsat 😀 Jo a užijte si srazííííík 😵 😉 😉

pipka
21. sep 2012

pridavam sa k teplakovym... 😀
a mam este valcek, mixer, hubku, jar, utierky, zubnu kefku, uterak, pyzamko, jedno tricko, ciste ponozky, gatky...a cukrarske paksametle 😅 😀 a fotaaak 😎
a zradlo nejake..a pitivo...ece nieco treba 😕 😀 😀

eliska22
21. sep 2012

tak mm som práve vyprevadila do práce, má nočnú a môžem Vás dočítať 😀

eliska22
21. sep 2012

@pipka ja sa balím až ráno 😝 už spí v spálni najmenšia, tak nechcem buntošiť 😅

mia1111
21. sep 2012

jááááááááááj, babulky, tak Vám to stretko závidím 😔 , ale doprajeeeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 , užite si to, všetko foťte, točte videjká, nech máme na čo potom pozerať, slintať a závidieť 😀 . Mooooc budem na vás myslieť 😵 😵 😵

eliska22
21. sep 2012

@makinka2 pekná tortička 😉

eliska22
21. sep 2012

@mariann2 aké pekné farby, a samozrejme aj tortičky 😉

simasa
21. sep 2012

No, Danka, asi ma zabijes, krivsiu tortu si este cokoladou nezdobila 😀 Teraz sa ukaze Tvoje cokoladove umenie 😀

eliska22
21. sep 2012

@lawli u mňa to tiež takto vyzerá ak nie horšie keď pečiem, cukor, farby všetko všade a moje dieťa s obľubou rozhadzuje všetko čo jej pod ruky príde 😝 ona je tiež taký šinter malý 😀

simasa
21. sep 2012

@dm1 hore pre Teba

aduskatt
21. sep 2012

zeny moje zlate, skoro ma d*blo. 5 minut som dolovala korpus z misky...infaaaaarkt.prvy mi zozrali kobylky, druhy som zachranila, bude na puncovinu🙂 z dalsje dvojice som dolovala.........tak som zvedava, co bude tato dvojica, co je v rure zac........chjo.............skoda, ze nemali v IKEy veeeeela misiek, ale uz len zbytok a musim piect po dve

lawli
21. sep 2012

@dajna11 ...ja som to pre istotu umyla ,lebo by som sa tam ešte prilepila a bola tam do rána ,to som nechcela riskovať 😀 😀 😀

makinka2
21. sep 2012

@eliska22 děkuji 🙂

pipka
21. sep 2012

@aduskatt vidis...som ti mohla kupit a zajtra doniest...sak som tam tot nedavno bola 😝 😅

aduskatt
21. sep 2012

@pipka v pohode, ked pojdeme do BA si kupim, ale dakujem za ochotu🙂

janula.h
21. sep 2012

ďalšie dve 🙂 "bowlingová 😝 a jedno fáro 🙂

bambula1307
21. sep 2012

babule vy vypekate odusu a zajtra mate randevu 😎 ..marnost sak budete unavene. Kuriatka uzite si to..nam ostatnym par fotiek urobte 🙂..citala som ako sa balite 😎 som sa aj zasmiala.
No ale teraaz mi prezradte co je to ten swap co chystate..ni mm nevie co to je. Ja som pochopila ze daky darcek..ci take daco.. 😉
@aduskatt joj tak to je neprijemne..ked nejdu von..dobre si vymastila a vysypala mukou? Drzim palce nech sa podaria..aspon ostatne a tesime sa na fotku 😎

janula.h
21. sep 2012

@aduskatt vytri bravč.masťou 😉

timonko
21. sep 2012

našej malej susedke k narodeninám 🙂

dm1
21. sep 2012

@simasa 😀 to si este nevidela tu hruzu co mam teraz v ladnicke 🤐

aduskatt
21. sep 2012

ale jasne baby, ze to komplet vytriem aj vysypem a prd z toho....aj tie dve som dolovala.....tak predpokladam, ze aj poslednu trojicu budem dolovat, ale neva, sak to sa zakryje pod kremom a potahom🙂