Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mamcas
4. okt 2013

babule prosim Vas da sa slahacka s coko zamrazit a potom vyslahat? zrusili mi totiz tortu a korpus upeceny, slahacka s coko pripravena, ale nevyslahana... dakujem

eliska22
4. okt 2013

@denisak77 tie lúčne kvety sú prekrásne 😵 aj ostatné tortičky 🙂

eliska22
4. okt 2013

@pristela prenádherná 😵

eliska22
4. okt 2013

@lamps Andrejka všetko najlepšie prajem a nech sa ti naďalej darí s tortičkami, lebo krása vždy pozrieť 😵

lamps
4. okt 2013

@eliska22 Lenka, ďakujem aj za prianie aj za pochvalu 😵 😵 😵 😵

adrika202
4. okt 2013

@lamps všetko najlepšie k narodeninkám 🙂

lamps
4. okt 2013

@adrika202 ďakujem

evicaka
4. okt 2013

pridávam svadobnú a idem na ďalšiu... 🙂 🙂 🙂 🙂

brunila
4. okt 2013

@lamps Krásné narozeniny a další roky ať jsou sluníčkové jako tento den!!!!!
P.S. - aspoň u nás na Moravě je dnes nádherně.

mamcas
4. okt 2013

@lamps pridavam sa ku gratulantom a prajem vsetko naj, hlavne zdravicko a vela vela laaasky s rodinkou 🙂

elamaslakova
4. okt 2013

@denisak77 Nádherné tortičky
@pristela Nádherná tortička
@lamps Nádherná

aduskatt
4. okt 2013

@lamps všetko naj a vela krááááááááááááááááásnych slniečkových dni s rodinkou🙂

lamps
4. okt 2013

@brunila
@mamcas
@aduskatt dievčence moje sladké veľmi ďakujem. Aj u nás je dnes krásne slniečkovo 😵 😵 😵

dm1
4. okt 2013

@pristela ta je prekrasna moje farbickyyyyyyy

dm1
4. okt 2013

@lamps vsetucko najlepsie prajem 😵

lamps
4. okt 2013

@dm1 Danka, ďakujem 😵

benjik
4. okt 2013

@lamps k Tvým narozeninám vše nejlepší a stále zlaté ruce jaké máš jen ty!

benjik
4. okt 2013

Ahoj,ach,ach,ach,co jiného na vaše dorty ženy říct 😵 😵 😵

benjik
4. okt 2013

NOVINKA Kypřicí prášek s vinným kamenem
NOVINKA Kypřicí prášek s vinným kamenem Dr.Oetker obsahuje vinný kámen, který je přirozenou součástí vína. Vinný kámen se vysráží, pokud je víno vystaveno nižším teplotám.
Vyvážená receptura Kypřicího prášku do pečiva s vinným kamenem Dr.Oetker, založená na reakci jedlé sody s vinným kamenem zajistí přirozené nakypření testa. Výsledkem je dokonalý kypřicí účinek porovnatelný s běžným kypřicím práškem.

Kypřicí prášek s vinným kamenem Dr.Oetker se používá stejně jako běžný Kypřicí prášek Dr.Oetker - obsah balení stačí smíchat s 500 g mouky, nebo postupovat podle oblíbeného receptu.

ajka82
4. okt 2013

tak moja dalsia...dve torticky mi odpadli na tento vikend, tak som aj rada, lebo detuchy chore su 😖 , uz len jednu svadobku na zajtra 😉 ale ani to akosi nestiham, ked som musela s babami k doktorke a v noci som chodila kazdu chvilu za nimi co dychat nemohli a mladsiu om nosila pol noci na rukach 🙄

aduskatt
4. okt 2013

@benjik aky je rozdiel medzi tymto a klasikou? resp, v com je toto lepsie?

zz134
4. okt 2013

@pristela ta ruza je dokonala! Taku neurobim nikdy!

lamps
4. okt 2013

@benjik ooooooooooooo, ďakujem

jakelina
4. okt 2013

@lamps i tady přeji všecičko nej k narozeninám a ať Ti to dál tak hezky peče 😉

halienka
4. okt 2013

@evicaka ahoj, prosím ťa, budúci týždeň mám robiť prvýkrát svadobnú tortu, tiež má byť 3 alebo 4 poschodová, chcem sa ťa spýtať, koľko ti táto vážila a aké rozmery foriem si použila? neviem totiž zákazníčke ani lepšie odhadnúť cenu, keďže nemám skúsenosti koľko takéto torty vážia. A podložku si použila akú? Ďakujem moc za radu 🙂

mysiatkoo
4. okt 2013

@benjik v DM maju PDP na tomto principe uz dlho ... @aduskatt vinny kamen je cisto prirodna zalezitost, v ostatnyx su latky nie celkom pre organizmus vhodne.... okrem toho, ten s vinnym octom je vhodny aj pre celiatikov

benjik
4. okt 2013

@aduskatt já doufala,že se to dozvím tady.No mělo by to být přírodnější,ale nemám vyzkoušeno jak funguje

benjik
4. okt 2013

@mysiatkoo vidíš a Kaufland to má jako novinku.

mysiatkoo
4. okt 2013

@benjik jj, oetker to nerobil doteraz... kazdopadne lepsie, aspon nemusim kvoli tomu do DM 😝

aduskatt
4. okt 2013

@mysiatkoo ja som pochopila, ze to je to iste, len vinny kamen ze je tam navyse, nie ze je to nieco ine🙂 kazdopadne dik za objasnenie