Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

zdenallicka
3. feb 2012

@pristela Děkuji, topinko..🙂

mamina1978
3. feb 2012

@mizulienka Chcela by som sa spytat..... prosim ta ty si tie lupienky davala od tmavych po svetle ???? A asi kolko lupienkov z jedneho odtienu ? D.

pristela
3. feb 2012

@zdenallicka jaaj , topinka, ale na koprofffku pozyva iného 🙄 🙄 🙄 drzim palce!

mizulienka
3. feb 2012

@mamina1978 ano od tmavych po svetle, najtmavsie som davala kuzel a okolo toho 4 male lupienky, potom asi tak 4-6 svetlejsie a tak najsvetlejsie podla toho, aky velky kvet som chcela.

mamina1978
3. feb 2012

@mizulienka ..... je fakt krasny ten tvoj kvet. Ja sa kvetiniek bojim , lebo neviem, ci by som ich vedela tak pekne omalovat ako tu robia podaktore proficky , tak by bola toto pre mna alternativa ako sa malovaniu aspon zatial vyhnut. DAKUJEM KRASNE 😵

zuzana124
3. feb 2012

@mizulienka tie kvietky sú prekrásne 🙂 aj tá krtkova je nádherná

mizulienka
3. feb 2012

@jakelina no aj sa to podoba 😉
@zuzana124 dakujem 😉

jakelina
3. feb 2012

@mizulienka tak můžeš říkat, co to máš za krásné vzácné květy 😀 😀 na dortech 😉

lamps
3. feb 2012

@jakelina áno ráno už boli lupienky vysušené a išlo to lepšie 😅, nuž nie nadarmo sa hovorí, že trpezlivosť ruže prináša 😀.

lucinka
3. feb 2012

@mizulienka prosím ťa a akú konkrétnu farbu si na ne použila?

zdenallicka
3. feb 2012

@pristela Milá moje, když on ji má Martin tak moc rád..🙂

reruna
3. feb 2012

@zdenallicka a černý fix nemáš na toho vlčáka? já bych ho vyřezala béžového, obrysy bu´d tenké černé šulánky z hmoty nebo tou fixou, tou fixou bych ho dostínovala černě a případně trochou kakaa bych dostínovala ten kožich

maculik
3. feb 2012

Ahojte kocky,
chcem vas poprosit o radu. Chystam sa prvykrat piect tortu malemu na 2.narodky. Len taku obycajnu, bananove cesto s nejakou plnkou a ako potah som kupila hotovu marcipanovu hmotu White Icing, 1kg.
Viete mi poradit, z takehoto mnozstva tej hmoty, ci na ten potah treba vyvalkat celu alebo staci cast? A asi na aku hrubku? A myslite, ze mozem cast aj zafarbit a spravit z toho nejake ozdoby? Kupila som si potrav. farby od Dr. Oetker, v takych malych tubickach.

a este k plnke, v navode sa plnkou len potrie torta a na to da marcipan, ale ja som rozmyslala, ze by som tu tortu prerezala a dala aj do stredu a na to este tenucke kolieska bananov. Myslite, ze to bude potom drzat a nebude sa ta vrchna cast, a tym padom aj marcipan, nejako zosuvat?
Plnku som rozmyslala spravit len taku jednoduchu - hotovy vanil.puding zmiesat s maslom a mozno trochou cokolady.

Mozno su to take blbe otazky, ale doteraz som vypekala len kolace a tortu robila akurat tak nepecenu... 😅

Dakujem 🙂

artepf
3. feb 2012

@zuzana124
@vecernici
holky, vy myslím děláte z mléčného marcipánu, tak jdu k vám zkušenějším pro radu: potřebuju vystínovat bradavky, budu dělat ženské torzo, zkoušela jsem to kakaem nasucho na kousek marcipánu, ale moc se to nechytalo. Máte nějaký lepší nápad nebo způsob, jak vystínovat tělovou barvu nahnědo? Díky předem 😵

eliska22
3. feb 2012

@maculik neviem akú veľkú tú tortu chceš piecť ? lebo 1 kg marcipánu poťahujem tak 28 cm tortu a ostane aj na ozdôbky 😉 zafarbiť hmotu môžeš kľudne ako chceš a koľko chceš, ale myslím, že si kúpila nesprávne farby , treba kúpiť v drogérii práškové, alebo cez net gelové 🙂 ale na začiatok ti postačia tie práškové 🙂 kľudne môžeš korpus rozrezať aj na 2x ak si trúfneš zosúvať sa ti to nebude, len to pred potiahnutím musíš nechať dobre vychladiť najlepšie cez noc 😉 tú plnku by som pod marcipán nedávala, mohol by sa ti topiť, najlepšie je použiť pod poťah maslo+ cukor poprípade aj do toho zamiešať odrezky 🙂

eliska22
3. feb 2012

@maculik a ten poťah by si mala vyvaľkať približne tak 4 - 5 mm 😉

maculik
3. feb 2012

@eliska22 dakujem 🙂 Takze plnku mozem dat len dnu a cely vrch + boky torty potriet maslo+praskovy cukor?
farby mam tieto, ale skocim este kuknut v DM tie praskove. Ani som nevedela, ze to treba nechat tak dlho chladnut, potiahnem to teda az zajtra rano 🙂
a velkost torty bude cca taka, ako pises, budem to robit v tej forme na nepecenu tortu. Treba ju asi aj niecim vytriet, ze?

http://www.oetker.de/oetker/produkte/backen_und...

jakelina
3. feb 2012

@maculik klidně vyválej celé to kilo a líp se ti to potáhne a pak to co odkrojíš zabarvi a udělej si z toho ozdoby. 😉

maculik
3. feb 2012

@eliska22 a vlastne pozeram, ze v tom recepte je original plnka tiez len maslo+cukor a este vanilk.extrakt k tomu pridali. A tym sa mal len vrch potriet. Takze to spravim tak, ze do stredu dam taku pudingovo-maslovu plnku a vrch potriem maslom s cukrom. staci asi tenko, ze?

http://www.apetitonline.cz/recepty/3277-bananov...

@jakelina dakujem, asi to tak aj spravim, lebo v blizkej dobe neplanujem dalsiu tortu a radsej nech spravim toho viac, ako keby mi mal ten potah chybat.

eliska22
3. feb 2012

@maculik tieto farby vôbec nepoznám, tak možno kočky ti ešte poradia 😉 tak ono môžeš aj tou plnkou potrieť tú tortu celú aj boky, ale musíš tam primiešať maslo, aby bol pomer viac masla ako pudingu 😉 a vrch potrieť natenko, len aby sa vyrovnali tie nezrovnalosti 😉 ja formu nevymasťujem, len si vystrihnem podľa formy kruh z papiera na pečienie a boky nepotieram, korpus je dobre piecť pomalšie na 150 stupnov a dlhšie aj hodinu 😉

larah
3. feb 2012

babulky idem sa vam zverit. Dostala som pochvalu ,ze ta moja torticka vankusik je v skutocnosti ovela krajsia ako nafoto, tak ake musia byt vase,ked na obrazkoch su nadherne 🙂
a chutovo bola tiez....parada...parizsky s bananom...vdaka za receptik

maculik
3. feb 2012

@eliska22 oki, tak pockam, mozno to niekto pozna. Zase nechce sa mi kupovat dalsie, ak ich nevyuzijem, rozmyslam, ze vyskusam z tychto kusok zafarbit a uvidim. Je to len pre nas - rodinu, max. mozno susedov starsich pozveme, lebo sami tu tortu aj tak nezjeme. A oni mi male chybicky hadam prepacia 🙂
a tie boky sa ti neprilepia, ked davas tu formu dole? ci to najprv prebehnes po okrajoch nozoch a az potom das formu dolu?
no, som zvedava, co mi z toho vyjde, ale ked uz som sa na to dala, tak hadam to zvladnem 😅

jakelina
3. feb 2012

@maculik obřež nožem, to se právě musí přilepit, aby těsto šlo hezky rovně nahoru a barvy vyzkoušej, snad to půjde.

maculik
3. feb 2012

@jakelina dakujem, tak dam len ten papier na pecenie naspodok, ako pise @eliska22 🙂

isabella_fly
3. feb 2012

ahojte kocky, pochvalim sa svojim vcerajsim vytvorom a chcem vam sucasne podakovat za radu pri vyrobe tejto bonboniery, bez vas by som to nespravila, aj ked mala som nejake patalie okolo toho ako rozbity mixer ked sa mi do metliciek priplietla vidlicka a korpus som skusala novy a odhadla som zle mnozstvo tak som ho mala malo a na spodnu cast som dorabala pernik aby bol vyssi, takze cista improvizacia a den blbec, ale myslim, ze na tolku improvizaciu a smolu to nakoniec dopadlo obstojne, takze este raz jedno velke DAKUJEM VAM VSETKYM, bez vas by som nieco take nikdy nevykuzlila, tu najdem vzdy uzasne zeny, ktore v kazdej situacii poradia 😵
a torticka hned aj padla na uzitok, berie si ju jedna znama svojej babke k meninam 🙂

lusil2005
3. feb 2012

Ahojte kecaldy!!! Kto vas ma stihat citat? 😀 Pridavam moju vcerajsiu a dnesnu. Druhu dnesnu ani davat nebudem... Keby to nebolo pre tu co si objednala aj tu prvu, tak to odmietnem. Fakt neznasam tie hambate torty 😖

dajna11
3. feb 2012

tak na dvoj oslavu... a šlapem s malým von... 😀

lamps
3. feb 2012

@lusil2005 Lucka nádherné ich máš, nádhernééééé 😅. Tie ružičky sú ako živé 😅. Prosím ťa ako robíš tú mriežku na bokoch torty?

lamps
3. feb 2012

@dajna11 tá je krásna, nežná 😅