Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mariann2
2. jún 2012

ja niekedy robím aj 1 mascarpone na 2 šľahačky a 2 čokolády, to mi stačí do 25cm formy 2x krém, 3x korpus

mariann2
2. jún 2012

@iwulka23 ten predchádzajúci príspevok bol pre teba 🙂

iwulka23
2. jún 2012

@mariann2 vdaaaka 🙂 asi aj tak urobím..jedno mascarpone bude stačiť..si myslím 🙂 vdaaaaaaaaaaaaka ♥

lifinka
2. jún 2012

@mamina1978 to máš pravdu, to by nešlo, ale inspirace krásnééé

lokalistin
2. jún 2012

@wera.g skus to dat na chvilu do mrazaku

lokalistin
2. jún 2012

@wera.g alebo si ju natri olejom alebo vysyp solamylom,ale nedavam nic len dam vychladit

heni79
2. jún 2012

@lussy23
Ďakujem. 😵
Aj všetkým za "páči sa".
Baby, už si po ňu bola kupujúca a dostala som trigelt! 😵 Ani neviem, ako sa to píše, od radosti.
Á @janula.h - podnikateľský plán tvojej kamošky nemá chybu. 😀 😀 😀 No uznaj, ty si bola v ropzpakoch zapýtať si za vlastnú prácu a ona ti aký plán predostrela...... 😀 😀 😀
Verím, že si ju poslala rovnou cestou do.....ri...... ríše snov. 😀

pristela
2. jún 2012

holky, mne sa zda ze sa to tu niektora nedavno pýtala 😕 ale je niekde v NR cukrarensky obchod ?

heni79
2. jún 2012

@wera.g
Ja používam silokónovú formu iba na perly. A ak robím s čoko MMF, tak to tam iba natlačím a orežem a vyberiem. Ona je taká mastnejšia. 😅 Priznávam, z inej homty som zatiaľ nerobila. Ale dievčatá zvyknú radiť vysypať praš. cukrom, alebo solamylom skôr.

levandulka3
2. jún 2012

a tu je ešte jedna moja zo včerajška

pristela
2. jún 2012

@vecernicci
@jakelina baby , keby ste nekecali!!!! 😝 obe mávate nááádherné kvety!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
Teda ja tiez ponahlam 😝 neviem robit dopredu, nieje motivacia 😀 pre mna je naj motivacia čas, nestíhacka 😀 😀 😀 takze ruzicky nenechavam moc zaschnut , to staci len trolinku trebars ked ich robim 10 pokial urobim stredove listky poslednej uz mozem lepit tie vacsie tej prvej 😉

aduskatt
2. jún 2012

@heni79 a cestou do rise kludne aj do riti🙂)))

lamps
2. jún 2012

@levandulka3 krásna 😅

wera.g
2. jún 2012

@lokalistin @heni79 moc ďakujem 😉 dávala som ju do chladničky, bola tam neviem koľko hodín a nič, som si myslela že to môže byť aj tou hmotou? No vyskúšam zajtra, dám vysypem solamylom a šupnem do mrazáku, keď už ani po tomto to nepôjde, fakt tú formičku hodím do koša 😀

levandulka3
2. jún 2012

Dievčatá ďakujem vám všetkým za vaše "pači sa mi to" - to som ani nečakala 🙂

maca_p
2. jún 2012

@mamina1978 ta posledna teho je vkusna, ale tie ostatne s prsiskami mi pridu ako zly zart. a pichnut do brucha mi nepride ako sranda. ale proti gustu a chuti ziaden disputat, ako sa hovori 😀

mamina1978
2. jún 2012

@maca_p No ohladne poprsia si nemyslim, ze su prilis velke, ja som mala v tehotenstve a pri kojeny tiez dost velke mliekarne 😉 Ale asi by som nedokazala nakrojit takuto torticku, to mi pride viac nevkusne ako ta velkost poprsia..... 😕

maca_p
2. jún 2012

@mamina1978 mne sa tie prve dve zdaju mega 😎 . v teho som mala aj ja riadne melony, aj prve mesiace v case mliekarcenia 😀 . asi to bude len mojim vkusom ci nevkusom? 😀

ale klobuk dole, ake paradne foto sem vkladas 🙂 mam aj osobitny folder na ne

lokalistin
2. jún 2012

@pristela ja som bola v dvoch na oboch trzniciach, ale nas v TO sa mi paci viac je tam toho urcite viac a tusim aj lacnejsi

lokalistin
2. jún 2012

@levandulka3 velmi pekna

pristela
2. jún 2012

@maca_p
@mamina1978 baby , ja mala pri prvom synátorovi vacsie prsia než brucho v 9mesiaci 😀 😀 😀 strasne obdobie 🙄 nik mi nekukal do očí 😝 😀 😀 😀 😀 , mne sa strasne páci ta prva ruzová 😵 😵 😵 ale rezať to , ee , to isto nie ☹

@lokalistin fakt? kujeem za info, to sa ani obtazovat nebudem 😝
no nic tak objednam u Kamky, žienka odobrila čislice , hurá, huráá, to bude kraaasa 😵 😵 😵
aj tak neviem ci ju nenahovorim ze si ich zaplatim radsej sama a necham si ich , by som snad este vyuzila a požiciavala na mojich tortickach 😉 no uvidíme

mamina1978
2. jún 2012

@pristela ta ruzova ...... je aj moj favorit...... 😉 🙂

pristela
2. jún 2012

@mamina1978 ná šak dobré ženské - dobrý vkus 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie rezať 😝

mia1111
3. jún 2012

Ahojte babulky, tak tu je moja včerajšia v poradí 12.poťahovaná tortička... 🙂 chcela som urobiť JEDNODUCHÚ tortičku na PSP, tak dúfam, že sa mi to podarilo 😉...

mizulienka
3. jún 2012

ahojte dievcata, tak po tyzdnovej dovolenke bez netu 😉 som tu 😉 nestiham vsetko docitat ale idem aspon popozerat fotky
chcem sa spytat, z tej burizonovej hmoty sa da dobre tvarovat? chcem robit auticko macqueen, nie 3D tortu ale pojde to polozit na tortu. dik

vecernicci
3. jún 2012

@wera.g to nevyhazuj do koše, to nám ji někomu pošli 😀 😀 😀

wera.g
3. jún 2012

@vecernicci aby som aj niektorej z vás s tým privodila len zbytočné nervy? 😀 a potom mi budete nadávať, že je to vlastne moja chyba 😀

vecernicci
3. jún 2012

@wera.g po tomhle víkendu už mám nervy z oceli, po těch 10 dortech 😉 😀 😀

wera.g
3. jún 2012

pridávam aj ja môj najnovší výtvor 🙂 moja v poradí 3.poťahovaná 😉

wera.g
3. jún 2012

@vecernicci 10? fííííha, šikulka ! 🙂 to ja mám pred sebou teraz cca 1 týždenne a neviem ako to stihnem 😀 aaale tak ja som úúúplny amatér začiatočník 🙂