Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

mrka2
18. jún 2012

ahojte, pozeram,ze sa bavite o hmotach, ja som tiez spokojna s PDT a aj so specialkou,ale tu teraz nemam doma a veru by sa mi zisla v tych horucavach... 😒 pridavam svoju dnesnu

vlada111
19. jún 2012

@mizulienka Luci aj my bývame na dedine, no ale uznaj, naše torty nie sú dedinské 😀

vlada111
19. jún 2012

@aduskatt hnedá, tyrkysová

mishulle
19. jún 2012

holky moc prosím, když si upeču zítra korpusy, ale plnit budu až ve čtvrtek, kde je v tý potr.folii uchovávat, když je takový vedro - špajz nemám

monikad1
19. jún 2012

@mishulle podľa mňa nemusí byť ani vo fólii. Veď keď sa korpus rozkrojí, aj tak sa bude vlhčiť

dm1
19. jún 2012

@mishulle ja by som ho urcite riadne zabalila aj ja tak balim do velkeho sacku. Ono aj ked sa bude vlhcit kraje velmi rychlo osycha tak radsej zabalit nech je krasne jemnucky aj dalej 🙂

mishulle
19. jún 2012

@dm1 děkuju a kam ho dát, stačí nechat zabalený na stole, nebo někam do skříňky kam nesvítí slunko?

dm1
19. jún 2012

@mishulle ja nechavam klasika v mojej odkladacej miestnosti nie do skrine. neviem ako ostatne kocky robia

dm1
19. jún 2012

@mrka2 velmi pekna torticka 😵

mishulle
19. jún 2012

@dm1 bohužel nemám odkládací místnost ☹

janula.h
19. jún 2012

@mrka2 jeeeeeeeeeeeeej ako krásne pletie ovečka 🙂 krásna

janula.h
19. jún 2012

@mishulle ja nechávam na stole 😉 (kuch.linke)

mizulienka
19. jún 2012

@mrka2 nadherna torticka, tie ovecky maju nadherne vyrazy tvare 😉

dm1
19. jún 2012

@mishulle tak nechaj ako pise janula na stole, linke. odkladacou miestnostou som mysllea jednu izbu co mame v byte a ta zatial sluzi len ako moje skladisko 🙂

janula.h
19. jún 2012

@dm1 aj ja chcem takú izbuuuuu 😝

dada2007
19. jún 2012

micky, nejaký pinpongový stôl nemáte uložený??????? dakujéééééééééééééééééééééém

zuziq
19. jún 2012

baby nemate ulozene nejake inspiracie este na promocne torty s klobukom pre dievca? A tie ktore ste ho uz robili, tak dole je len kruhovy korpus a z coho ste robili vrch? obalena oplatka ci? 😕

anibas
19. jún 2012

@mishulle ja mám vždy korpusy zabalené na stole - ani najesť sa nemáme kde 😀 😀 😀

wera.g
19. jún 2012

@mima595 jooooj no ten košík je úúúžasný 😉 ja som môj košík robila celý z K2, no ťažko sa robil :-/
@aduskatt @dadka212 ďakujem vám, tak ten vanilkový vyskúšam 😉

@aduskatt mne osobne by sa páčila aj hnedá 😉 aaale neviem, pre bábenko by som asi klasika bielu 🙂

mizulienka
19. jún 2012

babulky moje krasne, na 40 pre chlapa potrebujem inspiraciu, zevraj moze byt aj nieco so sampanskym alebo kucharska knizka, alebo aj ine uvitam, dakujem krasne

dm1
19. jún 2012

@anibas u nas je to podobne len u nas su nastole namodelovane kvety a vsetky sabrachy 😀

aduskatt
19. jún 2012

@wera.g to nebude pre babenko🙂)
dakujem za rady, myslim, ze som sa rozhodla vnoci🙂) k tej fialovej dam svetlucko zltu🙂

aduskatt
19. jún 2012

dievcence, prajem krasne slnieckove ranko🙂)
dosli mi drotiky...........a som z toho paf..objednavala som zelene obalene a ocakavala som, ze to budu zelene drotiky a na nich iu obmotana paska..a ono dosli tenucke zelene a nic na tom..........to je v poriadku?

mamina1978
19. jún 2012

@mizulienka Tu je par inspiracii z internetu....a jedna je od @lusilka a jedna @yamahafazer.... dufam, ze sa nehnevaju ..... 😉 🙂

dajna11
19. jún 2012

@aduskatt no podla toho akú máš hrubku drotika....su aj hrubšie ale stále je to len také zelené....nie úplne ako omotané páskou,ja si ich ešte zvyknem páskou omotať..

aduskatt
19. jún 2012

@dajna11 aha, tak potom to bude asi v poriadku, dik🙂

mizulienka
19. jún 2012

@mamina1978 dakujem krasne, priklanam sa k tej krabici so sampanskym...ale mam par otazok?
- ako by ste robili tu flasu sampanskeho?
- mne sa velmi paci tato
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=18255812...
ale neviem, ci tie boky su z cokohmoty a ak ano, ako sa sprava cokohmota v takomto teplom pocasi 😕
dakujem krasne

mamina1978
19. jún 2012

@aduskatt dobre rano .......... ak das k tej fialovej zltu, tak je to take babske...... 😒 a nie pre chlapa...Fialova je neutralna, ak k nej pridas nejaku chlapsku , ako uz baby pisali, tyrkysova, hneda alebo .....a na bielom podklade. Teda aspon ja tak myslim 😕 😕 A co ides robit, aky motiv ? 🙂