Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

ajka82
3. júl 2012
simasa
3. júl 2012

@pristela ... a za domom ma zlatu banu a kartonovy podnos nafarbila zlatom z bane... 😀

aduskatt
3. júl 2012

@simasa a to zlato jej zadara kopu permonici🙂

battole
3. júl 2012

@dadka212 no tak uz smola....bola makka, ked som ju niesla domov. dala som ju do chladnicky a teraz je tuha ako kamen.....tak nic

dadka212
3. júl 2012

@battole no ak chceš poradiť tak sa spýtaj skôr ako to kúpiš 😉

pristela
3. júl 2012

@simasa pch neblázni , to ma papierovy podnos co stoji 20centov 😝 jej ho predsa ludia vracajú späť po zjedení torty!!!

pipka
3. júl 2012

@ajka82 jeeej no ta c. 9 je preesne to co hladam 😉 mne nevadi aj cely kotucik, sak to spotrebujem, dakujeeem 😵

pipka
3. júl 2012

@dadka212 v tortomanii som ich vcera obzerala osobne..len je moc tmava, bordova..ja potrebujem cervensiu, ale nie klasika cervenu jak na sovietskej vlajke 😅 naarocna som, coo? 😝 😀

pipka
3. júl 2012

@ajka82 som si ju objednala z MMB..tak som zvedava co mi odpisu 😕 😒

ajka82
3. júl 2012

@pipka uvidis, hadam ju budu mat a poslu co najskor... zatial som na mmb nemala ziadne problemy a rychla dodavka tovaru bola ak mali skladom 😉

ajka82
3. júl 2012

jeeejda, sak ja musim skontrolovat ci mam este "papier" na podozky... na vikend dve 5kg torty, tento krat robim rovno na podlozke a neprenasam 😝

mamina1978
3. júl 2012

@pipka jedna super galanteria je na Sustekovej v Petrzke 😉 🙂 ja som tam kupila krasne stuzky a aj tie goralky na tortu..... 😵 😵

simasa
3. júl 2012

Nehlasi sa nejaka dobrovolnicka, co by mi zavarila uhorky? 😝 😀

mates22
3. júl 2012

@katy1979 tak jim tam dej mickeyho ve ferrari, které se právě chystá nabrat bagr 😀 ......

mamina1978
3. júl 2012

@simasa 😀 😀 😀

dm1
3. júl 2012

@pipka myslim ze toto su tie co mizulienka pouzila a je to na silone http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/retaze-s-...

pipka
3. júl 2012

@simasa tiez sa k tomu odhodlavam uz vyse tyzdna..ale este nevydalo 😅 😝 😀 😀 😀

pipka
3. júl 2012

@dm1 sranda..presne tie som si vcera objednala 😀 😉 ale ako to tam prichytim? ci to len polozit...ci? 😕 😅

dm1
3. júl 2012

@pipka 😀 . no ja som zapichla to torty malicko alebo som plilepila kuskom potahovky 😉

pipka
3. júl 2012

@dm1 jaaaj a ja ze nejaka zlozita technika 😅 😀 oki 😉
lebo nemam jedle lepidlo a uz mam bobky, ze keby som zas vystartovala do tortoveho obchodu ze zas by som len oplieskala aj na to co nechcem 😝 😠 😀 😀 😀

pipka
3. júl 2012

musim vecer uz zacat tie ruze robit...booze sak sa mi to nechce 😅

nechce sa niekomu spravit mi ruzicky? 😅 staci biele..ja si nafarbim 😝 😀

pipka
3. júl 2012

som vcera robila svoju uplne prvu pokusnu v zivote ..ale teda nic moc ... ☹ 😒

ajka82
3. júl 2012

@pipka mozno pomeszi listy do safari, zebru, leva a hrasky a mrkvicky k dalsiemu prasiatku zvladnem aj ruzicky...ale nie take pekne ako vedia niektore sikulky tuto 😀 😝

pipka
3. júl 2012

toto mam spravit..ale chcu v cerveno-bielej kombinacii, ale nie maky ale ruze a nie krajka ale satenova stuha...vsetko v tej rubinovej cervenej...tak sama som zvedava 😅

kolko myslite ze mam dat tych ruzi miesto tych makov? ja som tak myslela, po 3 ruzicky mensie..pripadne dole aj po jednej takej rozkvitnutej..le tie ci sa mi podaria..toť otazka 😝

vlada111
3. júl 2012

@dm1 už som tam prispela aj ja. Ale aspoň vidíš, že výrok tej zákazníčky, že cukrárka nie je stratová je scestný. Nemá páru o nákladoch na suroviny, inak by takú kravinu nepovedala. A takto uvažuje 90% Slovenska 😠 😠 😠 😠

vlada111
3. júl 2012

@pipka od neho berie moja mamina do galantérky. Pozri sa v Ba, tam máte tiež dobrú galantérku.

vlada111
3. júl 2012

@pipka to nie je mak, ale tuším divá ruža 😉

aduskatt
3. júl 2012

@vlada111 aj ja, aj ja🙂 sice len troskou, ale jednou vetou sm prispela

aduskatt
3. júl 2012

@vlada111 najhorsie je, ze potom niekto pride a povie, ze chce taku trojposchodovu, ze tam a tam ju urobia za 25 eur a ty potom vyzeras ako truba, lebo nie si schopna dodrzat cenovy limit pri zadanej velkosti torty