Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

1katuska73
1. dec 2012

ahojte ,krasne dielka ste vytvorili a tu je moja dnesna.

1katuska73
1. dec 2012
eliska22
1. dec 2012

moja tohtotýždňová, len taká jednoduchá 😉 už bud. týždeň len dve torty a končím tento rok 😵 😵 😵

maya30
1. dec 2012

@1katuska73 nemá chybu... 😀

pristela
1. dec 2012

@1katuska73 😀 😀 😀 😀 😀 ten je sto bodový 😵 😵 😵 😵 😀

denisak77
1. dec 2012

môj pomocník a jeho tortička

denisak77
1. dec 2012

Aj ja pridávam moje tohotýždňové a zajtra ešte jadna.

dadka212
1. dec 2012

@lucula73 karton som obalila len zvrchu a držalo to na špajlách 😝

glee
1. dec 2012

Ahojte baby, chcem sa opytat, ako farbite fondan na hnedo? Gelovkou? chcem to na postavicku...

lucula73
1. dec 2012

@dadka212 dadka vďaka moc za rady 😉

dadka212
1. dec 2012

@glee gelovkou alebo kakaom

yukki
1. dec 2012

neskutočné torty. všetky do jednej...šak to škoda zjesť...!

lussy23
1. dec 2012

@mariann2 krásne dielka
@dm1 krásne medovníky aj synček
@maya30 nádherné tortičky
@janulkamartinko krásne dielka
@ivkaivka krásne
@bzucinka2 nádherné @jenie123 krásne
@lawli prekrásne tortičky
@aduskatt je nádherná
@livia76 parádna tortička
@dadka212 nádherné
@gabina275s krásnučké tortičky
@dada2007 nádherné dielka @pristela - prekrásna @wera.g nádherná tortička @zvedava17p krásna
@ajka82 nádherné
@rapunzel1 nádherné

lussy23
1. dec 2012

@denisak77 nádherné
@denisak77 šikovný chlapček, krásna tortička
@eliska22 krásna
@1katuska73 úžasná

lussy23
1. dec 2012

baby ten marcipán z penových cukríkov je vhodný aj na modelovanie?

glee
1. dec 2012

@dadka212 preto sa pytam, lebo sa mi cosi marilo, ze som niekde citala o kakau... teda aj tym sa da? Nedroli sa potom fondan?

mamina1978
1. dec 2012

Moja torticka pre priatelov do Chorvatska. Dufam, ze im vydrzi tu cestu, lebo je to skoro 800 km 😝 . Potom podam spravu , ci to funguje 😉 a dam navod na dlhy prevoz. 😉 😀 Zostavili mi box na cestu , tak som zvedava , ci tolko km zvladne chudatko 😕 🙂
Coko- korpus , coko - pribinacik s malinami...... 😉 🙂

mamina1978
1. dec 2012

Moja torticka,, ovecka Timmy´´ pre mojho najmladsieho synceka Dominika k jeho 2 . narodeninam, ktore sme vcera oslavili . 🙂
Chcela som mu velmi urobit aj tu skolku - domcek , no tym , ze som musela necakane dokoncit v rovnaky den aj tu torticku do Chorvatska, tak som to nestihala 😝
Coko - korpus , coko - pribinacik s malinami ...... 😉 🙂

vlada111
1. dec 2012

@1katuska73 geniálny

mamina1978
1. dec 2012

@mariann2 Naaaaadherne , obe som si ulozila 😵 😵 😵 😵 😵 😵 x

mamina1978
1. dec 2012

@pristela bombovaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ako vzdy 😉 🙂 🤐 🤐 🤐

jakelina
1. dec 2012

@mamina1978 krása

mamina1978
1. dec 2012

@jakelina Dakujeeeem, som rada , ze sa paci..... 😵 😵 😵

yamahafazer
1. dec 2012

moje dnesne a snazila som sa len rychlo pozriet torticky vsetky nadherne 😵

sisix
1. dec 2012

ahojky sikulky. Krasne dorty jste upekli. Mam otezecku: mate receptik na dobrou citronovou polevu?Dekuji

mariann2
1. dec 2012

@yamahafazer ty mas uverejnene slane torticky v dortomanii, vsak?

muffinka8
1. dec 2012

Prosím vás, rada by som vedela, váš názor, vaše skúsenosti:
na tej poslednej torte čo som robila, tak ozdobila som ju v piatok a zabalila do celofánu, len tak hore stiahla ako balíček, boli tam aj medzery takže vzduch to malo, lebo sme to niesli 80km. Hneď v piatok sme ju darovali, ale oni ju odložili celú ako bola do špajze, kde je zima. No a dnes bola tá ľalia úplne navlhnutá a mäkká 😕 ako asi zobrala vlhkosť z torty, ale myslíte, že to bolo tým celofánom, čo v ňom bola?
A aj vám sa torty pri krájaní zvnútra rozpadávajú? No ako robila som mramorový korpus a pribináčik s malinami no a keď sa krájala, tak stred z každého kúsku ostal dnu a torta ako obhryzená.

yamahafazer
1. dec 2012

@mariann2 ano?neviem nemam dortomaniu,ja som tam raz posiela strasne davno,ale mi napisali,ze mi ich nemozu dat lebo nemaju spravnu velkost tak som uz neposielala lebo mi to neislo spravit na tu ich velkost co ja potrebujem tak to vobec neviem ,ze mi uverejnili su to moje?

yamahafazer
1. dec 2012

@mariann2 a ake su tam prosim ta tie torty?lebo som tam posielala dve knihy a jednu dvojposchodovu s mackou na vrchu a mi napisali,ze su to moc male fotky.A je tam uverejnene aj meno pri tych tortach?ake je tam?

glee
1. dec 2012

@yamahafazer krasa, akurat rozmyslam, ze malej na rocik urobim torticku so zirafkou, len ci sa mi podari... 🙂 postavicku som este doteraz nerobila.