Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

levandulka3
24. feb 2013

@lucula73 ja som robila torzo viackrát, vyrezávam ho z celého plechu - 3 pláty + 2 malé mištičky na prsia a vážia 5-6kg podľa plnky ja obyčajne dávam dve, na každú polku inú

levandulka3
24. feb 2013

@simasa geniálna 😵 😵 😵 😵 ako si prosím ťa robila tie piktogramy a to drobné písmo 😕

levandulka3
24. feb 2013

@pristela no ved práve to ma zaujalo že je iná vedela som že ty budeš mať nejaký zlepšovák 😀 😀 😀

jakelina
24. feb 2013

@simasa krásný, jak opravdový 😉

lucula73
24. feb 2013

@levandulka3 a bruško si náhodou nerobila?mám takú tortu robiť,tehu bruško plus ciciky,okolo 4 kg by mala mať........ 🙂
a ďakujem

sticker
24. feb 2013

@simasa presne to som sa chcela opýtať - ako si robila tie znaky na obrazovke? Perfektné, taký mobil mám aj ja 😀

mrka2
24. feb 2013

@zuzana92101 no ja som z vychodu,tu je ich pozehnane a tych zazitkov mam tiez habadej... nemyslim,ze pridu a ked hej,tak naozaj vojaj policajtov.. ach ☹

dadka212
24. feb 2013

ahojte 3 posledné víkendové 😝

nefertiti16
24. feb 2013

@dadka212 milučké 🙂 - také jednoduché, ale pekné

sticker
24. feb 2013

@dadka212 Tá čokoládová to je nádhera.... keď to budem vedieť budem šťastná 😒 😝

dadka212
24. feb 2013

@sticker dík, no pokašlala som ju, najpr sa mi celá čokoláda načapila na tortu, takže som musela zakrýýývať 😝 ale tak nedopadlo to až tak zle 😝

reruna
24. feb 2013

mááááám to, uffff, pro jistotu mám 4 navíc, takže 54, velikost různá, uvidím, jak mi to tam půjde na ten dort naskládat, ještě samozřejmě dodělám nějaké lístky mezi to, celkově 4 hodiny práce

sticker
24. feb 2013

@reruna Paráda 😵 Teším sa na celý košík 🙂

miciatko
24. feb 2013

Babulky moje sladke potrebovala by som poradit mam robit detsku torticku pre 7 rocne dievcatko, a indicie :ma rada sukne a tancuje v subore, kocenky pomozte mi sak mna naozaj nic nenapada, dakujem

zklimekova
24. feb 2013

@mizulienka mám ju tu od jednej kočky z témy o varení..a je to skor jogurtová šľahačka 🙂 ...1 pol litrová šľahačka hole do nej som dala 3 jogurty jogobela a 2 PL práškového cukru (plus ovocie podľa jogurtu)

pristela
24. feb 2013

@mizulienka tento , ale tu cxenu tu si nevsimaj , videla som aj za mneje a aj za viac 😝 : http://kuchynske-roboty.heureka.sk/eta-0028/

mamina1978
24. feb 2013

@maya30 Ta bielo - fialova dvojposchodova je nadherna 😵 😵 😵 😵 som si ulozila 😉 🙂

mamina1978
24. feb 2013

@simasa jeeej dakujeeeeeeem..............som nevedela , ze ta teal farba je taka pekna 😵 😵 😵 Tak tu musim mat 😉 😀 😀
Tu si pouzila aj na tej kvetovej dvojposchodke, ze ? ( take velke cyklamenove kvety ) a tiez tato tyrkysova ??? 😕

mamina1978
24. feb 2013

@eliska22 super si to vyriesila s tou zirafkou 😉 😀

bambula1307
24. feb 2013

@lamps ju krasne postavicky mas Andrejka, jasne, ze treba aj tvojim detuskam..aby mali radost..ked vidia tie krasne torticky co vsetky idu prec...by boli smutne 😒

mamina1978
24. feb 2013

@lifinka Vy ste zlatunka rodinka,tak konecne kompletne pokopeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 Tesim sa s vami 🙂 Uzivajte si to. Torticku si mm krasnu spravila 😉 , no najkrasie 3 torticky su tie 3 vzadu na fotke 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mamina1978
24. feb 2013

@ajka82 krasna piratska lod.............. 🙂 sa ti naozaj podarila 😉

mysiatkoo
24. feb 2013

@zuul netusim este.... mam to poznacene, ale neviem ci to mm rozxodi, kedze mam teraz naplanovane aktivity mimo domov celkom nahusto 😝

mamina1978
24. feb 2013

@jakelina krasna torticka a tie rybky maju nadhernu stukturu 😵 😵 😵 😵 ....vyzera to tak super realisticky ako supiny 😕

lucula73
24. feb 2013

@pristela prepáč ak si to už písala,ty ho máš či len chceš kúpiť?podľa popisu vyzerá super 🙂

pristela
24. feb 2013

@lucula73 nemam , ale isto budem 🙂

elienka
24. feb 2013

@pristela @mizulienka ste ma tak na ten robot namotali, že na nič iné už posledné dni nemyslím. Nie že by som ho potrebovala k tým mojim 3 tortám za rok, ale strašne som si vysnívala ako skvelo ho určite využijem na bežné varenie 😀 , hlavne na kysnuté cesto - skoro 2x do týždna pečiem niečo z kysnutého cesta. manžel to strašne lúbi a vieme že láska prechádza cez žalúdok 😀 Keď on chce motorku, ja môžem chcieť robot. Nakoniec som sa rozhodla pre Kenwood KMX 61, skvelo mi bude ladiť od kuchyne, oproti suseda ho má a pečie cca 3 torty týždenne a je strašne spokojná, že kolko už ona šlahačov a miešačov zodrala, tak tento jej doporučili aj v elektropredajni.

maya30
24. feb 2013

@mamina1978 dakujem 😵

dm1
24. feb 2013

pridavam svoje tohtotyzdnove ta s orchidejkami bola pre mamu na narodky a bol tam ten pribinak ale teda musim povedat ze ma moc neoslovil viac mi chuti cisto tvaroch slahacka a cukor ako toto a nemusi sa ani tam moc surovin minut 😅

maya30
24. feb 2013

baby nasla som foto tej svadobnej ako som spominala ze bola moja prva svadobka a teraz si ju vybrali ze chcu tu istu 😝 vtedy som si netrufla ani na to riasenie ani na maslicky, radsej som kupila formu...proste zaciatocnik 😎 ked na to pozeram tak otraaas 😀