Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

luciahromadkova
29. nov 2013

@kvietok23 a pozri tuto je na smarflex velvet akcia 1,4 kg, ale zalezi aj kde byvas aby sa to to len kvoli hmote nepredrazilo....
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/tovar-v-a...

lokalistin
29. nov 2013

Tak moj dalsi McQueen, orechovy korpus, nugatovy krem s visnami, potiahnute MMF 3,6kg

jakelina
29. nov 2013

@halienka já bych ho zašlehala do trochy krému a pak přišlehala k tomu ostatnímu.

katkak23
29. nov 2013

@halienka jeeej dakujem ti krasne...no kreslit by som aj kreslila len tie fixky su nanic svetle a nekreslia riadne a asi by som potrebovala poradit ako poriadne rozmiesat praskove farby v alkohole lebo nejako sa mi to nedari aby to bolo fajn... no drzim ti palce ja som vcera bola u dr nakoniec a atb su jedna vec a kopec dalsich liekov a brutalne hnisava angina s podozrenim na mononukleozu docielila zrusenie 2 tort ☹

maya30
29. nov 2013

@lokalistin ahoj, ta nevesta ma suknu z burizonov do toho som zapichla to cierne torzo a obliekla tak ako vydalo 😅 neboj, bude to pekné 😉

lokalistin
29. nov 2013

@maya30 no aj ja som ju tak robila, ale nejaku ju mam nizku a neni taka pekna, moze to byt k narodeninam?

katkak23
29. nov 2013

@mysiatkoo dakujem 🙂

maya30
29. nov 2013

@lokalistin urcite ano, ved nemusi byt taka vysoka, ja som jej este okolo vystrihu nalepila tie male perlicky, aby som ho mala pekne zacisteny...

lokalistin
29. nov 2013

@maya30 no skusim

cat
29. nov 2013

Ahojte, tu je moja dnešná, bezlepková torta pre kamarátkinu dcéru s požiadavkou, že všetky použité suroviny musia byť BIO 😎

blancagon
29. nov 2013

Klobúk dole pred vami všetkými,ste neskutočne šikovné,všetky.Ja sa tiež pokúšam piecť a zisťujem že to je nezaplatitelné,doma bordel,deti ukrátené o čas so mnou a kríže ma bolia ako psa 🙂 Torty máte prekrásne.

katkak23
29. nov 2013

@dm1 😀 😀 😀 aj ja som si mojho uz naucila a zvlada 7kg vedierko pekne sup sup aj ked na konci uz kus somre ale sa som v poho treba ich podurit lebo ked som to robila ja pred potiahnutim potom sa mi ruky triasli hihi

dadenka1
29. nov 2013

prišlo mi na email, že T-FORNAX (pečenie hrou) má akciu víkendovú na Smartflex.. ak chcete ušetriť...

dm1
29. nov 2013

@dadenka1 to uz konci ta akcia nie? lebo to mali 10% zlavu v novembri

dm1
29. nov 2013

@katkak23 aaach to mas super! ja som to mojmu vcera citala co som napisala a co mi pristelka na to odpisala a stale mu to nechce docvaknut 😕 😀

lokalistin
29. nov 2013

Boze susila som 1x krajku v rure-presusena, tak skusim druhy pokus drzte päste 😠

denisak77
29. nov 2013

Ahojte,tu sú moje tortuše,zajtra ešte dokončím klavír a hotovo.Nejaké sú tie fotky pochmúrne ,vonku je pod mrakom ,tak tie farby sú na fotkách strašné ,alebo že by som mala kúpiť nový foťák?

marci2305
29. nov 2013

@denisak77 Úžasné tortičky. Si fakt veľmi šikovná 😉

lokalistin
29. nov 2013

Do frasa ako susite tie krajky? mala som ju tam 3 minuty a uz je zas sucha,skusila som ju dat teraz do chladnicky nech naberie vlhkost 😉

pristela
29. nov 2013

@blcha ja robievam uplne jednoduchý recept len salko /neuvarené! / a kokos, to zmiesat spolu , dnu supnuť mandlu , zagúľkať a obaliť v dalsom kokose a hotoffo, ziadne vymyslacky nič 😵

cat
29. nov 2013

@denisak77 nádherné torty, klobúk dole.. vždy žasnem keď sem niekto dáte x tort, že ako to stíhate, ja robím jednu dva dni a som unavená ako zbitý pes.. 😀 ☹

vera_vila
29. nov 2013

Holky, jakou máte zkušenost s výdrží třeseného krému s ovocem od pátku do neděle? Bude v poho? Paní si dneska přišla pro dort, myslela jsem, že ho má na zítra, ale prý oslavu mají až v neděli...

vera_vila
29. nov 2013

@cat jsem na tom podobně...

pukica
29. nov 2013

baby ako sa naraba s abecedou s vyhadzovakom?napr groovy... dakujem

mia114
29. nov 2013

ahojte
dnes dve tortickz este jedna ma caka a potom na pondelok jednu a konecne budem mat veget do konca roka.

mia114
29. nov 2013
mia114
29. nov 2013

jaj vobec mi tento krat nesko dobre tortu odfotit, bo co je na obrazku ervene je v skutocnosti szto ruova farba 😠

mamina1978
29. nov 2013

Tak konecne som dokoncila svoj prvy a pravdepodobne aj posledny medovnikovy svietnik......
Babulky obdivujem vas medovnickarky, ze dokazete malovat take skvosty........
Mne to moc neslo 😝 , a ani nemam na to moc nervy .... 😝
To radsej vymodelujem z hmoty armadu postaviciek 😀 😀 😀

mamina1978
29. nov 2013

@lokalistin Zanet, perfektne 3D Auto, no a tie saty su supeeer..... urcite sa bude aj tortuska dievcine pacit 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mia114
29. nov 2013

@jakelina krasne, hrosik uzastny 😵