Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

joliette
11. apr 2015

babenky prosím nemáte uložené fotečky tortičiek pre dvoch oslávencov, teda 2 v 1,jedna torta pre dvoch, ide o manželov,
vopred krásne ĎAKUJEM za inšpiráciu 😎

elamaslakova
11. apr 2015

@1zaza Nádherné tortičky , kvietky úžasné

manka
11. apr 2015

Ahojte.ako čistíte potahovaciu hmotu od cukru, ktorý bol na doske? Ďakujem.keď sa podarí, přidám 🙂

pipka
11. apr 2015

@grasie perfektný štikút 😵 😵 😵

pipka
11. apr 2015

@1zaza prekraaaasne najma tie kvietky...ja nemozem z tych tvojich kvetinovych väzieb 😎 😵 😵 😵 fakt hlboky obdiv! 😵
kedy ja daaam taketo kvietky 😅 😅 😅 😀

1zaza
11. apr 2015

@pipka
@elamaslakova dievčence ďakujem vám 🙂

timuss
11. apr 2015

@adrika202 si poklad, dakujem 🙂))))))))

janka_k
11. apr 2015

@pristela
ta gentlemanska nema chybu, dokonala krasna torta

janka_k
11. apr 2015

dnesna jedna kremova

janka_k
11. apr 2015

pre zmenu jedna kremova

pristela
11. apr 2015

Holky pridavam moje vikendovk a zajtra vas omrknem co ste piekli, bo uz aj prehladat stracam 🙄
Muffiniek bolo 40kusov a ako mrkam do kalendara tak este budu 😅

jenie123
12. apr 2015

@pristela nadhera.. Radost pozerať.. 🙂

sikag
12. apr 2015

@grasie krasne torticky, si sa uzasne zlepsila 🙂
@evicaka prosim ta aky mas recept na cupcakes? a pecies v 2 kosickoch alebo mas formu? ja som teraz skusala prvy krat - dala som 2 kosicky, ale boli nejake slabucke a sa mi roztiekli

sikag
12. apr 2015

@adrika202 kraaaaasne torticky. a tie pismenka hore na torticku si robila?
@lamps krasne 🙂 vidim ze skusas nove kvietky 😉 🙂
@grasie tie tvoje postavicky tvaricky su uplne neskutocne 🙂
@janie123 paradne torticky

sikag
12. apr 2015

@pristela super! a to si skusala to jedle striebro? ako sa ti s tym robilo? vyslo ti to perfektne!

sikag
12. apr 2015

a este moje torticky 🙂

evicaka
12. apr 2015

@sikag pečiem vo forme, skúšala som aj 2 košíčky, ale nebolo to ono a recept mám tu z MK - muffinky z acidka, ak chceš skopírujem 🙂

elamaslakova
12. apr 2015

@janka_k prekrásna
@pristela Žanet , čo dodať , prekrásne ako vždy 😉
@sikag všetky tortičky super

adrika202
12. apr 2015

@sikag dakujem krasne 🙂 pismenka su plastove ( www.mnamuela.sk ) adka ti da urobit ake potrebujes 🙂 tortičky prekrasne ,ten nahhač kraasny ,udrzalo to tolko kvietkov v pohode ? (len mi nepovedz že su modelovane lebo sa pojdem zo zufalstva zastreliť 😀 😀 😀 🙂

adrika202
12. apr 2015

@pristela ako vždy dokonalosť a to striebro zaujima aj mna ako sa s tym robilo ? 🙂

maya30
12. apr 2015

ahojte zienky, pridam aj ja par svojich 🙂 chcem sa spytat mavate problemy so zapastim ? Mna hrozne boli hlavne lave (tym aj miesim potah) co na to pomoze ?

maya30
12. apr 2015

@grasie ach to je take milenee 😵 😵 😵

grasie
12. apr 2015

@adrika202 @pipka @sikag @jenie123 ďakovala 😵 😵 Kvetka, Janka, vy ste normálne znaléé, ja tú rozprávku vôbec nepoznám, a teda ani len netuším, že kto je štikút 😅 ja som len podľa obrázku robila 😝
@antenka1 ďakujejm 🙂 no šak na parádu ju máš, aj brankár je podarený a chrániče premakané 🙂
ja som "len" do pol jednej robila, z posledných síl som šúľala trávu 😅
@sikag @pristela @maya30 babky úúúžasnééé tortušky 🙂 ja len teda stále nechápem, a asi nikdy nepochopím, a to aj pri @adrika202, to koľko máte rúk, že to v takomto množstve stíhate, každá jedna dokonalá, šak ja sa pol dňa "serkám" len s jednou 😝









maya30
12. apr 2015

@sikag super torticky, ako sa ti robila ta naha ? Kvety si mala zviazane v kytici na jeden zapich, ci ako ? Hned mi vyplavali spomienky ze jak sa mi to cele kyvkalo 😀

maya30
12. apr 2015

@adrika202 ó to srdce ze aky luxus 😵 to su kupovane gulicky ci sulkane ? A lepila si ich cim, ze to tak bohovsky vyzera ?

jenie123
12. apr 2015

@maya30 neskutocneeee.. 🙂🙂

grasie
12. apr 2015

@maya30 Ďakujeem 😵

jenie123
12. apr 2015

Kocky chcem sa spýtať o 2 týždne idem robiť veľkú 3 poschodovú svadobku.. Dole bude štvorec, potom stojan na 3 nožičkami a ďalšie dve poschodia.. Skladate takúto tortu na mieste, či ju už spravíte hotovú doma..? Bojím sa prevozu.. :( ide síce len 20km, ale aj tak..

sikag
12. apr 2015

@evicaka jj plis skopiruj. alebo su vo dvojke? a aku mas formu kovovu? musim aj ja zainvestovat, lebo kosicky su nanic 🙂 moj prvy pokus dopadol takto neslavne 😝 😀 😀 😀
@adrika202 jasne ze su modelovane nevidis? 😀 😀 😀 😀 5 minut mi to trvalo vo vedlajsej ulici 😀 😀 😀 drzia v takej zelenej pene
@maya30 ja zatial nemam problemi. ale kupis si hovovu hmotu a co najmenej farby, mas airbrush tak striekaj. torticky jedna basen 🙂 a ake mas super podlozky 😎 zase si ich posunula o triedu vyssie
nahacik sa robil uplne super, krasne drzala, ale tak nebola poschodova 🙂 kvietky su v kytici na zapich, presne 🙂

adrika202
12. apr 2015

@maya30 krása ako stale 🙂 si proste BOSS 🙂 ja fungujem už dva týždnes ortezou na zapästi co ma tak boli ,takže ked nic nerobim tak orteza funguje co je teda hlavne v noci a niekedy si ju dam aj v robote ale zavadzia mi ... dakujem za pochvalu tortičky ,guličky su kupovane toptorticka ich ma v dobrej cene a lepila som kralovskou glazurou bo inak padali a to som nechcela riskovat že im tam budu na stole cupkat dole guličky 🙂