Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

lusil2005
7. okt 2011

@yamahafazer krasne torticky!!! ja chcem robit vankusik buduci tyzden - mojmu malemu na krstinky... ako si ho robila? mas formu ci zrezavala si?

monika76
7. okt 2011

Nový člen rodiny z marcipánu 😅

79zuzana
7. okt 2011

@dada78 aka nadherna torticka.. tu som nasla plno morskych tort

http://www.google.ie/search?q=sea+cake&hl=en&cl...

79zuzana
7. okt 2011

@monika76 uzasna je ta korytnacka 🙂

yamahafazer
7. okt 2011

@lusil2005 len som zrezala,ale ani moc nebolo treba uplne malinko stacilo

jakelina
7. okt 2011

@monika76 ta je jako živá, nádhera

lucula73
7. okt 2011

@yamahafazer si ma potešila,aj to moje babo má 6cm,takže som spokojná 😀 😀 .a ďakujem za odmeranie 😉

dadka212
7. okt 2011

@yamahafazer krásne
@mizulienka to je prekrásne detská torta 😵

marci2305
7. okt 2011

@yamahafazer To neva, že sa ti to nepodarilo tak pekne nafotiť, Sú nádherné aj tak. Veľmi sa mi páči ten vankúšik. Niekde som videla postup ako ho vyrezať, len sa mi to zdalo strááášne ťažké! Oblepovala si marcipánom aj spodok? A tie gombíčky nemajú chybu! KRÁSA 😉

marci2305
7. okt 2011

@mizulienka Veľmi pekná, pestrá...zlatá. Tie lienočky sú fakt úžasné. Pekná kombinácia..Ale asi aj dlho trvalo jej celkové dozdobenie, čo?

marci2305
7. okt 2011

@bzucinka2 No to mne by trvalo...min. mesiac a skladovala by som ich všetky asi na balkóne.. 🙂

marci2305
7. okt 2011

@bzucinka2 Ten Nemo je nádherný vo všetkých kombináciach. Tiež som chcela urobiť malému takéhoto...aspoň budem vedieť kde mám hľadať... 😉 Fakt krásne..!!!

monika76
7. okt 2011

@jakelina som sa smiala že namiesto torty pojde do terárka nech majú decká konečne miláčika 😀

katulkaaaaaa
7. okt 2011

baby prosim vas prisiel mi cokotransfer...chcem spravit rezy a dat na to...len nechapem...dam si cokoladu na rezy a pritlacim cokotransfer,alebo dam foliu na to cokoladu a potom na rezy????som asi truba ale nechapem ako to mam spravit

yamahafazer
7. okt 2011

@marci2305 dakujem a tie gombicky su take vzorkovane len to tiez nieje vidno no na fotke vyzera uplne hrozne ako v skutocnosti a ja som zrezala len trosicka zvrchu nic zlozite len tak od oka som zrezala tych odrezkov bolo hadam do dvoch dlani nebolo tam treba moc zrezovat a potom len obtiahla nic som zospodu nezakladala

ikula2
7. okt 2011

@mizulienka mizu tie kvietocky a lienky su kraaasne
@yamahafazer krasne

ikula2
7. okt 2011

@mizulienka mizu tie kvietocky a lienky su kraaasne
@yamahafazer krasne

yamahafazer
7. okt 2011

@katy1979 skusila som bez blesku a to sa vobec neda totalne rozmazane uplne hruza a teraz mi tu zas z vonku svetlo osvetluje tak este horsie ako predtym 😠 to chce len kvalitny fotak

anibas
7. okt 2011

@katulkaaaaaa naleješ na koláč čokoládu - pobúchaš s plechom aby sa trochu vyrovnala, opatrne položíš transfer, aby neboli bublinky - a ja ešte fénujem fénom vrch folie, aby sa nahriala a pekne otlačila vzorka, nechám stuhnúť s foliou cca 30min. aj v chladničke a opatrne rožtek skontrolujem a ťahám dole ak je OK

yamahafazer
7. okt 2011

@ikula2 jejjj 😵 gratulujem k tehu 😵

anibas
7. okt 2011

@monika76 dokonalá členka 😉 😉

anibas
7. okt 2011

@yamahafazer @mizulienka krááááááásne
a práve k nám dorazil vietor a za ním asi dážď 😠 😠 😠 😠 😠

yamahafazer
7. okt 2011

@mizulienka ta je zlatucka 😵

jakelina
7. okt 2011

@ikula2 taky gratuluju k těhotenství. 😉

mizulienka
7. okt 2011

dakujem dievcata, vsetky lajky ajkomentare potesili 🙂
@ikula2 tiez blahozelam k tehulkovaniu 🙂

zuzana124
7. okt 2011

@mizulienka nádherná tortička, máš krásnu fantáziu, vždy to vieš tak krásne všetko doladiť, super 🙂

monika76
7. okt 2011

@anibas ďakujem za pochvalu 😉 ja ked tak zoberiem pečiem marcipánové torty od augusta.Dlho som zvažovala no kedže som sama s deckami tak musím nejak pomocť domácemu rozpočtu . No tie tortičky robím s láskou 🙂

lusil2005
7. okt 2011

@ikula2 jeeeej aj ja gratulujem k drobcekovi v brusku!!!! 😵

lusil2005
7. okt 2011

@monika76 tak ta je bombova!!!!! robila si ju podla nejakeho posptupu alebo bez? je fakt ako ziva.

monika76
7. okt 2011

včera večer mi zavolali jedny známi a mali požiadavku že chcú na torte korytnačku v životnej velkosti 🙂 kedže som ako námet nič normálne nenašla tak som si zadala fotky korytnačiek a robila som čo som vedela 😀 ale v podstate bolo to jednoduché 😉

mizulienka
7. okt 2011

@monika76 je perfektna ta korytnacka, ozaj ako ziva, iba od augusta a aka krasna torta, super 😉