Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

dm1
18. nov 2011

@vlada111 to nebola debata vlastne ani a ani prave neviem ze o co dotycnej ide 😕 . Uz x-krat tu vlozila reklamu na svoje stranky ze pecie a vzdy ju zmazali ze sa jedna o reklamu. Ziadny text ahoj tu som alebo nieco len www pripadne foto a hotovo 🤐

ziizii
18. nov 2011

@lusil2005 pekny vecer,mozem sa spytat, aky mas receptik na slahack.plnku?dakujem

dm1
18. nov 2011

@janulkamartinko fuha by ma slahlo mne raz takto nedvihala baba telefon ale nakoniec mi vecer zdvihla a si pomylila den si myslela ze az druhy den treba pre nu ist 🤐

janulkamartinko
18. nov 2011

@dm1 tiez by to bolo takto 🙂 uvidime budem cakat....

adka_praha
18. nov 2011

@adul67 strasne mi zacina liezt ta cukrikova na nervy... 😝 dakujem 😵

@marci2305 dakujem pekne 😵

@vecernicci dakujem 😵 no strasny nerv som u toho dostala, ked to mm videl, radsej zdrhol z kuchyne 😀 ... ale z hlboka som sa nadychla, ukludnila a cuduj sa svete, podarilo sa to zamaskovat... 😅 😵

@katulkaaaaaa blahozelam 😀

dakujem za "like" a chvaly... od vas to znie tak uzasne, ze sa clovek musi k radiatoru priviazat, aby neuletel... 😵

broucek2
18. nov 2011

ahoj, přidávám odkaz na video na kýčovitý dort

https://www.youtube.com/watch?v=TMuO90wF0pw
broucek2
18. nov 2011

@katulkaaaaaa gratulace

tamichloe
18. nov 2011

@adka_praha čo je to K2??

tamichloe
18. nov 2011

@mia114 no nadhera...kraaasne

tamichloe
18. nov 2011

@dadka212 krasne,taketo malinke by som aj ja chcela dokazať..musi to byť naročnee

dajna11
18. nov 2011

tak a dobojované 😀

katulkaaaaaa
18. nov 2011

@janulkamartinko jani co to citam akoze neprisli?????toto uz co je,mne ludia vecinou objednavaju cez fb,to aby som sa bala ci vobec pridu... 😠

adka_praha
18. nov 2011

@tamichloe K2 je hotova hmota v predaji... 😉

anibas
18. nov 2011

@katulkaaaaaa blahoželáááám 😵

gagarinka
18. nov 2011

Ahojte, práve som zbúchala tortu pre moju mamu k narodeninám, a chcem sa s vami odborníčkami poradiť. Myslíte, že by som tam mala dať aj číslicu s vekom, alebo nejaký nápis, alebo proste niečo? 😅 Lebo ja veľmi ani neviem, kde to potom pricapiť 😕

dm1
18. nov 2011

@gagarinka ja by som tam uz nic nedavala nie je ani kde 😉

gagarinka
18. nov 2011

@dm1 Ďakujem, tiež si myslím, že nie je kde 🙂 A radšej jej ani nebudem pripomínať jej vek, aby náhodou nejakú depku nechytila 😀

anibas
18. nov 2011

@gagarinka už nič nedávaj 😉 😉

anibas
18. nov 2011

moje prírastky :

lusil2005
18. nov 2011

@anibas woooow krasne! ta zimna je nadherna!

79zuzana
18. nov 2011

@dajna11 krasnucke torticky...take vesele 🙂

@gagarinka velmi pekna je, ja by som tam uz nic nedavala 🙂

@anibas uzasne torty, ta s vlockami sa mi paci asi najviac 🙂

mariann2
18. nov 2011

@anibas tá krstinová je krásna, kombinácia hnedej a modrej je fakt nádherná, len málokto chce ísť do takého niečoho na krstinovej torte, každý chce len belasú, alebo ružovú, aspoň odo mňa, škoda 🙂

dm1
19. nov 2011

moje tohtotyzdnove 😝

akme
19. nov 2011

@dm1 aj ty ešte ponocuješ? ja som práve dokončila krstinovú a ten nešťastný traktor fotky až ráno už sa mi nechce 😕 krásne tortušky, nekrititujem, ale na tej 25 nemáš ten brečtan moc do vysoka? či to len na fotky tak vyznie?

lusil2005
19. nov 2011

@dm1 tyyy kokozzz ta kvetinova je nenormalna!!!! fakt krasne! ja som prave naplnila a supla do chladnicky dve na zajtra. bruuu noc! rano pokracujem 😅

yamahafazer
19. nov 2011

baby vy mate ine nocne ,to mna by rano nikdo nezobudil.Ja vas vobe c nestiham,ale snazim sa aspon vsetky torty pozriet a vsetka su krasne 😵
@dm1 ta slana ryba je dobra 😵 akurat co si u mna bola jedna objednavat slanu tortu tak tiez ,ze je rybar tak som im navrhla rybu a nakoniec sme skoncili u dvojposchodovej s myskami 😀 ,ale teraz idem robit jednu slanu knihu
Inak potom ti dam cez tyzden vediet ako stym Trencinom.Mam si zobrat aj kusok hmoty ked si chcem kvetinky vyskusat?

uz sa na vas baby tesim ktore idete na stretko do Trencina ,ze sa aj osobne spozname 🙂

maya30
19. nov 2011

@dajna11 krasny pat a mat, mozem sa spytat ako sa ti podarilo ze ten otlaceny vzor zostal taky vyrazny ? Ja ked to uhladim zehlickou tak sa ten vzor straca a zas ked neuhladim tak torta nie je rovna...

dajna11
19. nov 2011

@maya30 no ja som ju pre istotu nehladila žehličkou lebo presne som sa bála aby vzor nezmizol ale inak je dosť výrazný lebo mi ho otláčal manžel,má viac sily,mne to šlo tak slabo... 😀
0

marci2305
19. nov 2011

@79zuzana No presne tak...A keby zjedla toľko marcipánu.., neviem, neviem..🙂

alenv
19. nov 2011

@anibas tak ty jsou užasném opravdu.. a ten poslední to je sprej a nebo prachové barvy?