Marcipánové torty. Rady a postupy

nutka
4. mar 2007

Ahojte mamulky,
mohli by ste ma nasmerovat na nejake stranky, kde by sme sa inspirovali marcipanovymi tortami alebo figurkami na nich? Chceli by sme nieco vynimocne a rozkosne ku krstu..... 🙂 Nieco take/podobne ako v albume "marcipanove torty".
dakujem...........

bodka13
11. dec 2011

ahojte cukrárky 🙂 ...chcem sa s vami poradiť...ostali nám doma krowky,sú dosť tvrdé,nejedlé a napadlo ma či by sa z nich nedal urobiť karamelový krém - rozpustiť ich,no neviem s čím, či len nad parou a potom vymiešať s maslom....čo vy na to 😕 ...ďakujem za rady a nápady ako ich použiť

daducha
11. dec 2011

Ahojte,
tak 4 dni som bola bez netu,to ako bez ruky a zatial tooolko krasnych torticiek.Nieco som uz stihla popozerat,ostatne dobehnem 🙂 .Pridavam svoje tohtotyzdnove.Uz to mali byt posledne v tomto roku a nakoniec este aj na 22.12.peciem .Ale potom az v roku 2012 😉

daducha
11. dec 2011

@vlada111 nádherná torticka 😵 😵 😵

mariann2
11. dec 2011

tá ruža je krááásna 🙂

yamahafazer
12. dec 2011

@vlada111 ta torta nadhera a ta ruza no krasa 😵
@zklimekova jej to je peknucky macko 🙂

yamahafazer
12. dec 2011

@anibas ta pizza vyzera ako slana 😀 nedala si kupovanu na tortu 😀 a ta firemna to si malovala je to perfetkne
ta spolocna cela vianocna peknucka z kazdeho roska troska 🙂 aj ste ju tam rozkrojili ci ste ju niekam dali
@dm1 ano prisly dakujem a tolko svietnikov by som neozdobila ani do buduecho roka 😀

ja som si vcera zarobila medovniky a orechove rozky a ideme zachvilu s malou piect ,ale zdobit nebudem

yamahafazer
12. dec 2011

@bodka13 a neskusala si ich v mlieku rozpustit?a normalne potom pudingovy krem v nich uvarit len neviem krovky som este neskusala ake to je ked sa to rozpusti
@daducha paradne su a ta ruza sa ti krasne podarila ako co si sa ucila a ta detska stymi havkami ake ma zaujimave boky spravene peknucke vsetky

vecernicci
12. dec 2011

@mailli jé kouzelný sněhulák 😉
@anibas krásný dortíky, jak to děláš, že jich stihneš takhle krásných tolik za týden? a se třema dětma 🙂
@79zuzana krásná vánoční 😉

vecernicci
12. dec 2011

@daducha nádherný dortíky a ta s pejskama je úplně super 😉

adka_praha
12. dec 2011

@katulkaaaaaa dobre ranko... som vcera len cez mobil nakukovala do notifikaciek... pocet, no zalezi od toho hodne, ake zakusky robis... to sa neda presne povedat... a sama som zvedava, hlavne, ako to budem rozdelovat do krabic... 😝

prekrasne torty ste porobili... 😵 som vas len rychlo preletela... pijem kavu teraz pri pc a potom sa idem rovno vrhnut zasa do kuchyne... ale viac menej mam vsetko odpecene, teraz uz len lepit, kremy a polievat... 🙂 to uz je v pohode... 😵 najneskor v sobotu chcem mat hotovo, lebo v nedelu, kym bude nasa lady u svokry, chcem poupratovat a stromcek pozviechat... 😵 a budu vianoceee!!! 😀 😀 😀 😵

mizulienka
12. dec 2011

@daducha prekrasne vsetky torticky, ruza ako ziva a ta detska s havkami nadherna 🙂

mizulienka
12. dec 2011

a este dakujem dievcata na navrhy na cokoladove kremy, ste super 🙂 ulozila som si ich, urcite nieco vyberiem 🙂

zlatat
12. dec 2011

@anibas prekrásne tortičky a tá pizzová - bomba

zlatat
12. dec 2011

@daducha krása a tá ruža - nádherná je

anibas
12. dec 2011

@daducha krásne - detské rozkošné a ruža nááádherná 😵 😵 😵
@vecernicci 1 pondelok a 4 v piatok a 2 deti sú v škole a prídu o 17:00 😀 😀 😀
@yamahafazer kvoli firemnej som si urobila MMF a normálne som nevedela potiahnuť z MMF 😕 😕 😕 na PDT a nedá písať, je mastná , spoločná torta cca 1/2 sa zjedla a 1/2 pôjde do MŠ deťom 😉

marci2305
12. dec 2011

@79zuzana Náááádherná..!

marci2305
12. dec 2011

@anibas Ježiši...To sú úžasné, dokonalé torty. Smiem sa spýtať, koľko ste strávili nad tou vianočnou?

marci2305
12. dec 2011

@zklimekova Pekný svetrík... 😉

marci2305
12. dec 2011

@vlada111 Tá ružička vyzerá naozaj autenticky.. 😉 Na tie kvapky na ružy existuje dáka hmota? Mohla by som poprosiť link, kde by sa dala zohnať? Ďakujem. 🙂

mariann2
12. dec 2011

@marci2305 tá hmota, z ktorej má @vlada111 kvapky, je piping gel, majú ho v cukrárskych eshopoch, napr. http://www.cukrarskysvet.sk/cukrarskysvet/eshop... 🙂

anibas
12. dec 2011

@marci2305 tá vianočná je z cukr. stretnutia v Prešove - robila sa spoločne - ja tam nemám ozdoby, môj bol základ - korpus+plnka 😀 😀 😀

mizulienka
12. dec 2011

@anibas krasna su vsetky aj ta spolocna je nadherna 🙂
a aku plnku si robila?

cestovatelkaandrea
12. dec 2011

@anibas ty si neskutocna. krasne carujes tie torty 😉

cestovatelkaandrea
12. dec 2011

@zlatat ta torta vyzera ako zo zivych kvetov. nadherna 😉

mima595
12. dec 2011

@mizulienka - ja ti poviem...robila z rastlinnej slahacky + 3 jogurty malinove a na to isli mrazene maliny 😉

mizulienka
12. dec 2011

@mima595 mnam to mohlo byt dobreeee 🙂)) musim konecne aj ja vyskusat nejaku jogurtovu 🙂

mizulienka
12. dec 2011

@anibas ja som zacinala s MMF a v pohode na prvy krat sa mi hmota podarila, urobila som par toriet s MMF a potom som presla na WI a potom smartflex, ale muz mi kupil v akcii amerikancov, ze teda budem robit s tym, ale za nic na svete neviem urobit poriadnu hmotu, akoze neviem, cim to je, ale ja to neviem urobit....tak som sa na to vykaslala a posielam amerikancov ta het 🙂

benjik
12. dec 2011

@lussy23 díky.máme zatím omezený net na datové přenosy,tak mi to větší nevzalo.
a díky i všem ostatním

tamichloe
12. dec 2011

@vlada111 možno blba otazka, 😀 😀 to aj tie male kvietky su robene?či umele??je nadhernaaa 😵 😵

adul67
12. dec 2011

@daducha nádhera aj ostatne su krásne som laikla a mám prosbičku chcem robit vanilkové rožky a došla mi muka mám len T-650 môžem ju použit?ešte som z nej zakusky nerobila tak neviem 🙂